Staza Novi Marof

Nitko se ne ljuti, nego me smeta što se proziva stari vugra, stari Nervo, stari majcan, još ćete pokojnog Matulju, starog Leljaka itd. Osim starog vugre svi su imali severa koji je to vukao na neki svoj način, dovodio svjetska prvenstva u yugu i bio velika manga.
A današnjem keyboard trkaču je highlight dana da posere nekog od nas koji to volimo i sami sklepavamo kako da se uopće vozimo. Želite svjetskog prvaka, želite bit dio velike priče, krenite od najmanjih stvari, promovirajte dečke, dovodite djecu iz vašeg kraja na izlet kad se Martin vozi, kad se Loris vozi, jer će možda taj klinac za 10 god bit van serijski kalibar. Napravite u vašim moto udrugama neke radionice. Radite na kvaniteti da bi jednog dana došla do izražaja kvaliteta. Pa ćete onda biti dio nečeg. Ovako ste dio pljuvačke ekipe koja ne pridonosi zajednici apsolutno ništa. Ja svojim angažmanom konstantno pridonosim zajednici, svakome sam pomogao i svakom ću i dalje pomoć koliko je u mojoj moći. Da vas je 5 % takvih, naša moto zajednica bi bila mnogo jača nego što je.

Što se tiče vožnje po cesti, ne bih se složio sa tvojom konstatacijom i dotični misli da je kralj Karlobaga, spreman sam te razuvjeriti, ali naravno uz beneficije za pobjednika.

Igor28, niti u jednom trenutku nije bilo fizičke pretnje, već moja konstatacija da ne ulaziš u probleme zašto je netko stao sa utrkama. To što si se ti poplašio za svoje zdravlje, ničim izazvan, zapravo govori o tvojoj prirodi. Ti si sam pisao o UFC meču između ivice vugrnica, mene i mog brata?!?! Ti si taj koji gura borilačke aktivnosti u ovaj sport. A zašto?!?! Jer si jebivjetar koji je dobio za taj post 2 i pol Lajka, i to je tvoj domet. O tvom omaložavanju mene kao osobe i pričanju da se moraš spustiti na moju razinu isto tako je vidljivo da je laž i jedna standardna teža koju koriste maloumnici jer vokabular koji ti koristiš, koristi muško sjeme bačeno u koprive jer je vlasnik odlučio da ne želi imati djete. Upoznaj me u živo pa seri Dominik je egoističan, nije u redu, sere itd. Neki me znaju u živo i svi će vam istu stvar reć. Poanta je i dalje sljedeća, prestanite potencirati bilo kakve svađe, budite realni, pomažite vozačima (koliko možete, ne mislim.financijski) i budite dio nečeg. Trenutno ste dio hračkanja, svaka vam čast!
Nekoliko puta sam vozio motoslalom i na stazi sa iskusnim ex trkacima bilo moto krossa bilo utrka skutera. Na svakoj voznji su imali najmanje 25% bolje vrijeme od mene. Dakle, svjestan sam svoje vjestine. No, niti jedan bije bio arogantan, dapace sprdanje je uvijek bilo šporCko. Uvijek su me tjesili; Tomo, ma ne brini, nismo mi tak jako brzi, nego ti si uzasno spor. Eto, takaF duh i ozracje je sto me veseli u motociklizmu. O bestijalnom medusobnom laganju u Karlitosa o vremenima da ne govorim. 😂 Eto, moja preporuka, smanji tenzije, okreni na veselje, svi vozimo za svoj gust. Svi smo brzi, samo neki su jos brzi, a neki jos jos brzi. A sada odoh probati upaliti Alfu. Dosta je stresova za danas.
 
Jednom sam vozio karting u areni s jednim sta vozi brdo i drugi sta vozi 1000cc krizevci. Isto bili brzi sekundu i pol, dve po krugu. Ali opet sporiji cca 2. sec od onih klinaca sta tamo rasturaju Meni bilo drugi put da sjedam u karting i uspio biti 3 ili 4 od nas 8 po vremenu... Ja zadovoljan bio s obzirom da sam 2 puta u zivotu vozio karting... Volio bi malo jači probat i da je brza staza kao u Puli...