Staza Novi Marof

od koje je curice ova hello kitty aprilia?:ROFLMAO:
Najbolji motor koji sam gore vozija

ZlX44gJ.jpg
 
Za vikend bi trebale biti neko takmičenje studenta sa formulama koje su sami napravili,izgleda fora. Meni je daleko ali evo kome je blizu i ako nekog zanima da zna
 
Jel triba najava za dolazak na stazu?
Ako ima neki link,sa rasporedom zauzetosti staze( ako to postoji :ROFLMAO:) bia bi zahvalan.
Quanto costa?
 
Jel triba najava za dolazak na stazu?
Ako ima neki link,sa rasporedom zauzetosti staze( ako to postoji :ROFLMAO:) bia bi zahvalan.
Quanto costa?

Najava služi isključivo kao provjera da staza nije ekskluzivno zakupljena od nekog (tipa ovaj vikend za natjecanje). Za kalendar ne znam da postoji, al nazoveš Katicu na 0919076744 i provjeriš.

Košta 250 Kn, ponesi si nešto za pit/jest jer na stazi nemaš ništa za kupiti.
 
  • Like
Reactions: leCo
Najava služi isključivo kao provjera da staza nije ekskluzivno zakupljena od nekog (tipa ovaj vikend za natjecanje). Za kalendar ne znam da postoji, al nazoveš Katicu na 0919076744 i provjeriš.

Košta 250 Kn, ponesi si nešto za pit/jest jer na stazi nemaš ništa za kupiti.
Evala čovik.
 
Jel triba najava za dolazak na stazu?
Ako ima neki link,sa rasporedom zauzetosti staze( ako to postoji :ROFLMAO:) bia bi zahvalan.
Quanto costa?
zauzetost staze ne postoji, vikendom zna biti gužva i par vikenda godišnje su eventi
samo 2 su bitna pravila kojih se treba pridržavati; moraš voziti na mitasu i ne smiješ ljutiti katicu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: leCo
zauzetost staze ne postoji, vikendom zna biti gužva i par vikenda godišnje su eventi
samo 2 su bitna pravila kojih se treba pridržavati; moraš voziti na mitasu i ne smiješ ljutiti katicu :mrgreen:
oćeš mi bit u pit-u sa manometrom?
To je za cijeli dan ulaz?
 
10-17 je staza otvorena
javi se koji dan ćeš dolaziti, dođemo se smijati, a možda i podržati/pridružiti
u planu je svakako idući tjedan..
 
fala bogu otprti je i interšpar pa mi voajeri netrebamo više piti pive po 15 kuna s benzinske boguvala.....
sad kad se nadrmam holštajna svima bum filozofiral kak bi se ja bolje vozil po stazi... da se vozim... a ne vozim....
 
10-17 je staza otvorena
javi se koji dan ćeš dolaziti, dođemo se smijati, a možda i podržati/pridružiti
u planu je svakako idući tjedan..

Ayla bayla.
Ako ne budem na putu, doletit ću i ja. Da padnem i s KTM-om i platim turu.
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD