štender za motor

Boky

New member
dali netko zna dimenzije stendera za motor... neki univerzalni ako postoji ili sta ja znam vec...
 
u trazilicu ukucaš "stender" i kliknes na prvu temu.... onda na 5. stranicu
probaj nije tesko  :wink:
 
Evo ja sam radio po ovoj shemi!! i napravio sam si i zadnji i prednji....



 
to je medo radio....
ja sam isto po njegovim dimenzijama radio, uz male promjene nagiba
 
Zildjian said:
to je medo radio....
ja sam isto po njegovim dimenzijama radio, uz male promjene nagiba

da,da ... to sam i skinuto tu sa foruma!! isto malo sam mjenjao neke sitnice,ali uglavnom pomoglo mi je dok sam radio!

 
Boky said:
dali netko zna dimenzije stendera za motor... neki univerzalni ako postoji ili sta ja znam vec...
ukoliko budes radio bez kotaca,
par cm produži vertikalne cijevi da ti nebi
kotac pod dodiriva, i malo veci kut napravi
 
oke... hvala vam puno...

meni treba jer cu si isto raditi iduci tjedan pa da znam otprilike di sam...  (y)
 
Boky said:
oke... hvala vam puno...

meni treba jer cu si isto raditi iduci tjedan pa da znam otprilike di sam...  (y)
ja sam sebi isto radija stender,nije ti problem samo malo volje,malo znanja,var aparat,i nemozes falit,puno srece u izradi stendera.
 
neno007 said:
ja sam sebi isto radija stender,nije ti problem samo malo volje,malo znanja,var aparat,i nemozes falit,puno srece u izradi stendera.
  hehehe... Hvala prijatelju. Stavim slike iduci tjedan ak bude gotovo, sam neznam dal da stavim tockice, al kad budem radio razmislit cu... Bitno da ja imam dimenzije..
 
Boky said:
  hehehe... Hvala prijatelju. Stavim slike iduci tjedan ak bude gotovo, sam neznam dal da stavim tockice, al kad budem radio razmislit cu... Bitno da ja imam dimenzije..
obavezno stavi slike,i ja planiram radit... (y)
 
Boky said:
  hehehe... Hvala prijatelju. Stavim slike iduci tjedan ak bude gotovo, sam neznam dal da stavim tockice, al kad budem radio razmislit cu... Bitno da ja imam dimenzije..
bit ce ti funkcionalan sa ili bez tockica pa zato nemozes falit,inace je prava stvar,kad je motor na stenderu mozes radit sta god oces.
 
Boky said:
  hehehe... Hvala prijatelju. Stavim slike iduci tjedan ak bude gotovo, sam neznam dal da stavim tockice, al kad budem radio razmislit cu... Bitno da ja imam dimenzije..
koliko ce te love izac taj sta ces ga ti radit?
 
SP said:
koliko ce te love izac taj sta ces ga ti radit?
2 ipo metra pocinčane cijevi, 20kn
i 5-6 elektroda, nek je 10 kuna....

30-40kn max.
 
Horny said:
Ni sam ne znaš koliko si mi sada pomogao u vezi štendera, hvala ti  (y) (y) (y)

(y)  :wink: aj super onda!!
 
Pa da kada sam htio to uradi sam, a nisam imao dimenzije, a sada imam sve i krečem u akciju, ali poslije uskrsa  (y)
Bešavne cijevi i to je to!
 
Horny said:
Pa da kada sam htio to uradi sam, a nisam imao dimenzije, a sada imam sve i krečem u akciju, ali poslije uskrsa  (y)
Bešavne cijevi i to je to!

meni je pomogao isto... ja cu sada sebi poslje uskrsa isto radit...

a i cijena mi je dobro dosla :D
 
Horny said:
Pa da kada sam htio to uradi sam, a nisam imao dimenzije, a sada imam sve i krečem u akciju, ali poslije uskrsa  (y)
Bešavne cijevi i to je to!
zašto bešavne?  :misli:
 
pa da ne pukne po šavu    :LOL: :LOL: :LOL:  i ode motor  :palacdolje: :x