štender za motor

jel ima di za kupit one vilice tak da se motor zakači preko onih gljiva kaj se ušarafe na vilicu? jer mi trentno onak drži vilivu odispod a to mi nije najretnija varijanta
 
Ima u sepicu, i vilica tih i tih valjcica dimenzionirano vec prema marki motora, odnosno vilicama.. U biti barem je bilo  (y)
Mislim da sam vidio u motormaniji isto, u biti stendera ima sigurno, a vjerojatno i zasebno tih pizdarija...
 
Tommee said:
Ima u sepicu, i vilica tih i tih valjcica dimenzionirano vec prema marki motora, odnosno vilicama.. U biti barem je bilo  (y)
Mislim da sam vidio u motormaniji isto, u biti stendera ima sigurno, a vjerojatno i zasebno tih pizdarija...

fala  (y)

bum pogledo  :)
 
Horny said:
Zato kaj su dosta povoljne, lako se obrađuju, a kada se stave u jednu kompaktnu cijelinu onda su jako čvrste[/b](varenjem)! 8)
netočno....netočno...netočno...netočno... :misli:
 
napraviš ko i ja, 3/4' cijevi za vodu, malo obrusiš pocinćani dio,
da lakše vari se.
 
Zavaruje ljudi, zavarivanje, zavar, zavarivac...  (y)

Variti moze jedino u zeludcu  :mrgreen:
 
zvonko situm said:
zašto bešavne?  :misli:
zato da izdrze veliki tlak  medija koji prolazi kroz njih (hidraulika, pregrijana para, ..itd) sta je za stender jako bitno :misli:  :shock: :mrgreen:


obicne crne cijevi, ne vodovodne.  (y)
 
zvonko situm said:
netočno....netočno...netočno...netočno... :misli:

ako ti tako misliš,pa kada napravim razuvijerit češ se,jer mi ti se iskreno neda razglabat, treba napravit i to je to  8)
 
Horny said:
ako ti tako misliš,pa kada napravim razuvijerit češ se,jer mi ti se iskreno neda razglabat, treba napravit i to je to  8)

oprosti mu,nezna sta pise

 
Evo moj stender :mrgreen:
napravljen za cirka sat vremena... :LOL:
ruzan ali sluzi svrsi (y)
 
...Ivan VG... said:
Evo ja sam radio po ovoj shemi!! i napravio sam si i zadnji i prednji....



Opet se slike moga štendera dilaju bez moga znanja! :ugovor: :mrgreen:
 
Stender koji sam imao morao sav vratiti kolegi...on ga prodao  :mrgreen:

sa starim sam vidio i kaze nije problem za sloziti stender-nazalost nikad nisam vario pa prepustam
iskusnijem!

Sad mene zanima...imam negdje u supi cetvrtaste cijevi...zanima me koja debljina mora biti, da mi nebi
(opet) pao motor...nije pao zbog loseg stendera vec zbog moje nepaznje ali svejedno nebi da se desi opet.

i jos jedno pitanje-one "gljive" dolje sto budu...gdje ima za kupiti?
koja je cijena?

Unaprijed hvala!

Vanja
 
V_max said:
Stender koji sam imao morao sav vratiti kolegi...on ga prodao  :mrgreen:

sa starim sam vidio i kaze nije problem za sloziti stender-nazalost nikad nisam vario pa prepustam
iskusnijem!

Sad mene zanima...imam negdje u supi cetvrtaste cijevi...zanima me koja debljina mora biti, da mi nebi
(opet) pao motor...nije pao zbog loseg stendera vec zbog moje nepaznje ali svejedno nebi da se desi opet.

i jos jedno pitanje-one "gljive" dolje sto budu...gdje ima za kupiti?
koja je cijena?

Unaprijed hvala!

Vanja

ima kod mene
alu i titan 8)
 
šnjutao po eBuy-u i kupio za 10 eura i poštarine 10 e do slovenije na adresu od prijatelja,jebiga slo. je u evropi,a taj frend mi ga doneso usput kad je išo na more,jeb.    slo. nema puno mora.
 
Horny said:
ako ti tako misliš,pa kada napravim razuvijerit češ se,jer mi ti se iskreno neda razglabat, treba napravit i to je to  8)
Ne trebaju ti bešavne cijevi! Pa nebuš nadrukao tlak prek 1 bara u štender da ti trebaju bešavne!
Niti vam trebaju pocinčane! Uzmeš obične šavne cijevi i poslije ih fino zaštitiš farbom! Ak ti se sjebe štender to onda neće biti zbog šavnih ili bešavnih cijevi nego zbog kvalitete izrade (konstrukcija, varovi..)