Štenderi?!

Fran Zgb said:
Pozdrav
gdje nabaviti štendere po nekoj normala cijeni?
treba mi zadnji za horneta
da li Boško Tomeković iz Križevaca još radi? ako da ima neko neki kontakt broj
hvala
Imas u Motormaniji za 300kn na akciji, a neki preko oglasa su me trazili 200-250kn za homemade!!!!
 
Fran Zgb said:
da li Boško Tomeković iz Križevaca još radi? ako da ima neko neki kontakt broj
hvala

Nije iz Križevaca nego Špišić Bukovice, 091/5895-589.
 
Hvala na broju.
za ove iz motor manie nisam cuo neke pohvale kaj se tice kvalitete stendera.
vidjet cu sad sa Boskom.
 
Fran Zgb said:
Hvala na broju.
za ove iz motor manie nisam cuo neke pohvale kaj se tice kvalitete stendera.


Ak oces solidan stender, nabavi Bike-Lift. Prednji (bez mogucnosti stelanja) i zadnji (sa "Y" prihvatima) + rolice za zadnju osovinu sam platio cca. 950kn u Top Motu (Zagrebacka ulica, Zagreb). Zadovoljan.
 
Top moto...

339kn prednji ubodni, oko 360 zadnji + prihvati po modelu motora 120kn (ima i prednji u takvoj izvedbi)
 
Nije mi jasno čemu toliko muke i nauke za nekoliko komada cijevi?!  :misli:
Treba vam manje od 3 metra četvrtaste cijevi 20x20x2 mm, dva vijaka, dva kotača od nekog starog skejborda (hvala mom nećaku što mi je velikodušno dao svoj stari slomljeni skejt  :LOL: ) i neko osnovno znanje iz crne bravarije! Za ovakav štender treba vam cca. oko dva sata zabave (rezanja i varenja), pa ga lijepo obojate i gotovo... Imate svoj vlastiti štender koji ste radili sami! Cijena je tu vjerovatno najbolja strana-manje od 100 kuna gotov (ako računamo da cijevi, elektrode, vijke, temeljnu i lak boju morate kupiti samo za tu namjenu), a ako kojim slučajem imate nešto "ispod stola", onda cijena bude manja od 50 kuna! :mrgreen:
Štender se može podešavati po visini i širini, tako da vam ostaje i kad promjenite motor jer paše za sve vrste motora!
A ima i nešto što ne možete platiti - vlastito zadovoljstvo!!! (y)
 
kliker-vk said:
Nije mi jasno čemu toliko muke i nauke za nekoliko komada cijevi?!  :misli:
Treba vam manje od 3 metra četvrtaste cijevi 20x20x2 mm, dva vijaka, dva kotača od nekog starog skejborda (hvala mom nećaku što mi je velikodušno dao svoj stari slomljeni skejt  :LOL: ) i neko osnovno znanje iz crne bravarije! Za ovakav štender treba vam cca. oko dva sata zabave (rezanja i varenja), pa ga lijepo obojate i gotovo... Imate svoj vlastiti štender koji ste radili sami! Cijena je tu vjerovatno najbolja strana-manje od 100 kuna gotov (ako računamo da cijevi, elektrode, vijke, temeljnu i lak boju morate kupiti samo za tu namjenu), a ako kojim slučajem imate nešto "ispod stola", onda cijena bude manja od 50 kuna! :mrgreen:
Štender se može podešavati po visini i širini, tako da vam ostaje i kad promjenite motor jer paše za sve vrste motora!
A ima i nešto što ne možete platiti - vlastito zadovoljstvo!!! (y)
Nije loš (y), ali ovaj štender služi samo da motor stoji na njemu i za lickanje motora. Za skidat zadnji kotač trebaš drugi štender.
 
Zapravo mi služi za podmazivanje lanca i da ne stoji na bočnoj nogari (i za "lickanje" kako ti kažeš  :LOL: )!
Kada mjenjam gumu, stavim drugi "vrh", jer se ovi izvlače i mijenjaju za par sekundi!  (y)
 
700kn set info na pepe  :mrgreen:

27245_334285138481_730083481_3543467_3296388_n.jpg
 
Ima li tko sta univerzalno za prodati ili da se primim švas aparata za vikend?