Štenderi?!

slipo said:
Gdje nabaviti stender za versysa? Jel vari još netko iz ekipe :)
Štenderi su uglavnom univerzalni, osim za neke kawe i suze 1300-1400 koji trebaju 11 cm niže štendere.
 
Jel netko kupovao u zadnje vrijeme? Gdje uzeti? Kolko platiti?
 
marvin said:
Jel netko kupovao u zadnje vrijeme? Gdje uzeti? Kolko platiti?
Mislim da je najpovoljnije od Lincosa
Vidi na www.lincos.hr
Ja sam skoro naručio od njih ali je frend kaj je nekad imal servis Aprilije u Križevcima doniral svoje :)
 
Nice, zahvaljujem
 
maredo said:
Mislim da je najpovoljnije od Lincosa
Vidi na www.lincos.hr
Ja sam skoro naručio od njih ali je frend kaj je nekad imal servis Aprilije u Križevcima doniral svoje :)

Ja sam narucio neki dan TRMT016 preko lincosa, ali dosla obavijest da ih nema na lageru i da se ceka cca 45 dana (ne znam dali je takav slucaj i za ostale modele), na kraju nasao u RI u jednom ducanu.
 
ma da da..ti si našao  :0648: :misli: :mrgreen: :mrgreen:
 
prijatelji nasli  :jesus:
:021: :021: :021:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i popusti rijesili  (y)
 
Hmm, koji opce stender uzet? Za iza pretpostavljam je okej TRMT016, al kaj ide naprijed? TRMT020? Motor je er-6n s vilicama od zx10r naprijed i versysa iza, ak igra ulogu.
 
marvin said:
Hmm, koji opce stender uzet? Za iza pretpostavljam je okej TRMT016, al kaj ide naprijed? TRMT020? Motor je er-6n s vilicama od zx10r naprijed i versysa iza, ak igra ulogu.

taj zadnji štender TRMT016 i iza namontiraš nastavke gdje ga dižeš:

riev7p.jpg


A naprijed uzmeš ovaj:

13zv1co.jpg


sa jednim od ova dva adaptera, moraš sa donje strane vilice imati rupe u koje ide ova špica sa adaptera

2ij255e.jpg
 
Da malo dignem temu, jel uzimao netko stender u skorije vrijeme? Gdje su best buy [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
NoOne said:
Da malo dignem temu, jel uzimao netko stender u skorije vrijeme? Gdje su best buy [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trenutno je akcija u Novemi na LV8 a imas također jedne koji se prodaju tu na forumu...

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
Imam ja jedan viška neraspakirani, ima one gumene hvatače/naslonjače , ravne kao za hornet..
Ako nekog zanima, 250kn, isporuka Rijeka i bliža okolica..
 
Dizalica od Renaulta 4 prepravljena za Hondu
 

Attachments

  • IMG_20200509_114519.jpg
    IMG_20200509_114519.jpg
    1.8 MB · Views: 173
Tek za dva-tri miseca jer je pun posla.
Reka je da je ovako dizalica stabilnija. :mrgreen:
 
Pozdrav
Evo vidim temu o štenderima, ako je netko u potrazi za dobrim stenderima itd, toplo preporucam ove:
https://www.ricambiweiss.com/en/paddock-stand/paddock-stand-set/RWSTVK-MONTAGESTAeNDER-SET-VORNE-HINTEN.html

Ja sam ih narucio, dosli za 3-4 radna dana, moj z800 od 200+ kila drze bez ikakvog problema i dosta kvalitetno su napravljeni
A cijena od 42 eura ili ti ga 320 kuna je presmijesna za 2 stendera
Svaka preporuka!