Štenderi?!

https://photos.app.goo.gl/6LLbr7vjW1v6JVqv6
Novi domaći uradak
 
LukaSokol said:
Pozdrav
Evo vidim temu o štenderima, ako je netko u potrazi za dobrim stenderima itd, toplo preporucam ove:
https://www.ricambiweiss.com/en/paddock-stand/paddock-stand-set/RWSTVK-MONTAGESTAeNDER-SET-VORNE-HINTEN.html

Ja sam ih narucio, dosli za 3-4 radna dana, moj z800 od 200+ kila drze bez ikakvog problema i dosta kvalitetno su napravljeni
A cijena od 42 eura ili ti ga 320 kuna je presmijesna za 2 stendera
Svaka preporuka!

Pa sad da su bas neka senzacija i nisu, za tu lovu su ok, i to je to, jer ako si vidio neke skuplje/ozbiljnije onda ti je jasno zasto su ovi tako jeftini..

da se razumijemo, i ja ih imam i moj Z isto stalno na njima jer godisnje napravim mozda 3000km ako, tako da je zbilja stalno na njima osim tih 8-10 voznji sto stignem napraviti godisnje, tako da su ok odnosno korektni i drze, ali govoriti da su nesto wow preciznoscu i i zavrsnom kvalitetom to bas i nisu
 
Stig said:
Pa sad da su bas neka senzacija i nisu, za tu lovu su ok, i to je to, jer ako si vidio neke skuplje/ozbiljnije onda ti je jasno zasto su ovi tako jeftini..

da se razumijemo, i ja ih imam i moj Z isto stalno na njima jer godisnje napravim mozda 3000km ako, tako da je zbilja stalno na njima osim tih 8-10 voznji sto stignem napraviti godisnje, tako da su ok odnosno korektni i drze, ali govoriti da su nesto wow preciznoscu i i zavrsnom kvalitetom to bas i nisu
Istina,ja san platija svoje LV8 1050 kn u setu i vrhunski su ;)
Nisu jeftini ali mi nije ža ni kune jer realno mogu trajati dozivotno :)

ed902ac8ff766774bfe19af0a5bf7bb1.jpg
06898c79e85760626e64ca4afe103ec7.jpg


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Stig said:
Pa sad da su bas neka senzacija i nisu, za tu lovu su ok, i to je to, jer ako si vidio neke skuplje/ozbiljnije onda ti je jasno zasto su ovi tako jeftini..

da se razumijemo, i ja ih imam i moj Z isto stalno na njima jer godisnje napravim mozda 3000km ako, tako da je zbilja stalno na njima osim tih 8-10 voznji sto stignem napraviti godisnje, tako da su ok odnosno korektni i drze, ali govoriti da su nesto wow preciznoscu i i zavrsnom kvalitetom to bas i nisu

Ovdje se govori o oba stendera za 320 kuna, za tu cijenu su i vise nego senzacija..
Nisu bikelift, svjestan sam toga i svjestan sam da bikelift kosta komad 100 eura, ali nisu ni neki šrot pošto drže motor od 200+ kg bez klimanja i osjecaja da ce se raspast ispod Z800.
 
LukaSokol said:
Ovdje se govori o oba stendera za 320 kuna, za tu cijenu su i vise nego senzacija..
Nisu bikelift, svjestan sam toga i svjestan sam da bikelift kosta komad 100 eura, ali nisu ni neki šrot pošto drže motor od 200+ kg bez klimanja i osjecaja da ce se raspast ispod Z800.

Znam o cemu se prica, ako procitas moj post vidjet ces da drzi i moj motor iste kilaze prakticki, i to vjerojatno stoji vise na njima nego tvoj (pretpostavka jer se zbilja malo vozim) a niti pod jednim neces imat osjecaj da ce se raspasti vec ostale stvari na njemu su koliko para toliko muzike a tu govorim o prihvatima na prednjem i slicnim stvarima koje su bitne, a na njima taj dio zbilja nije senzacija pa taman da su djabe kad su smijeh i tu prica staje..