Stigle ručice + fotelja!!!

Switch

Member
Ručice su s e-bay_a (imitacija carbona, jako kvalitetne, potrebne modifikacije jer ne odgovaraju 100% ma ništa što se neda srediti s malo znanja brusilice i par sati traženja odgovarajučih podložaka), a fotelja (umjetna koža) je rađena u Sagiti na Fallerovom i zaštepana u Ferrari_shopu na Trnju.
Zaključak: izgleda oke i junik... 8) ja zadovoljan... :LOL:
 
Goran Lepčin_Goc said:
Di si nabavil ručice, ja sam se raspitival za njih, pa ih nigdje nije bilo? :misli:!

Sve ti ljepo piše gore za dijelove koje nitko u Hr. nema, odeš i pitaš g. E-bay_a!!!(ove su iz švabije od TNT-a)  (y)
Jest da te debili oderu na carini ali ko ih jeb.. samo da nisu serijala  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Switch said:
Sve ti ljepo piše gore za dijelove koje nitko u Hr. nema, odeš i pitaš g. E-bay_a!!!(ove su iz švabije od TNT-a)  (y)
Jest da te debili oderu na carini ali ko ih jeb.. samo da nisu serijala  :LOL: :LOL: :LOL:

ajd reci kolko?????
 
speed attack said:
ajd reci kolko?????

150Kn na paket kojem je pisalo "oslobođeno od plaćanja carine", ja lijepo pitam kako je to moguče a baba zgrabi paket i bahato me odjebe ak joj ne platim, tražio sam joj šefa(nema-ga), u pon. sljedi žalba...napisali su mi neku potvrdu o uplati u pošti i idem u pon. u branimirovu s tim da razjasnim situaciju, pa nemreju tak škvadru mlatit po novčaniku...a ja uredno platio 15jureka DHL... :palacdolje:
 
Switch said:
150Kn na paket kojem je pisalo "oslobođeno od plaćanja carine", ja lijepo pitam kako je to moguče a baba zgrabi paket i bahato me odjebe ak joj ne platim, tražio sam joj šefa(nema-ga), u pon. sljedi žalba...napisali su mi neku potvrdu o uplati u pošti i idem u pon. u branimirovu s tim da razjasnim situaciju, pa nemreju tak škvadru mlatit po novčaniku...a ja uredno platio 15jureka DHL... :palacdolje:

ko ti je kriv :jesus:
 
speed attack said:
ko ti je kriv :jesus:

Kriv sam ja jer vozim apriliju...malo im je prodajna mreža u kur.... :palacdolje: 8) :shock:
 
Dave said:
Eeeej, ukro si mi motor!  :konjic: :mrgreen: Fora je sic, lijepo se nadovezuje na tank, ali sine, uskoro će ti postati bež! ;) Ja sam razmišljao tapicirat moj sic u plavu kao felge, ali... mnjeee...  :mrgreen:

Si ikada čuo za NIVEA proizvode  :LOL: :LOL: :LOL:
E i ja sam tata... :misli: barem mislim tako... :LOL:
 
Switch said:
150Kn na paket kojem je pisalo "oslobođeno od plaćanja carine", ja lijepo pitam kako je to moguče a baba zgrabi paket i bahato me odjebe ak joj ne platim, tražio sam joj šefa(nema-ga), u pon. sljedi žalba...napisali su mi neku potvrdu o uplati u pošti i idem u pon. u branimirovu s tim da razjasnim situaciju, pa nemreju tak škvadru mlatit po novčaniku...a ja uredno platio 15jureka DHL... :palacdolje:


    A tko ti je napisao "oslobođeno od plaćanja carine", a kaj piše na uplatnici ? Da ti to nisu "špediterski poslovi" kojima su utvrdili da si oslobođen carine  :mrgreen:

    Svakako javi ishod!
 
*Brzi* said:
    A tko ti je napisao "oslobođeno od plaćanja carine", a kaj piše na uplatnici ? Da ti to nisu "špediterski poslovi" kojima su utvrdili da si oslobođen carine  :mrgreen:

    Svakako javi ishod!

Ma same pizdarije, zvao sam carinu (branimirova) i dobio carinika koji je to carinio, on kaže da je to zabuna babe koja lupa žigove ugl. nije mi se više dalo zahebavati...platio ugradio i sretan :)