Stigli nosači za KLE 500

TNT

Well-known member
Evo konačno par fotografija kako sam obečao. Nadam se na će sve dobro ispasti s obzirom da ovo radim prvi put.
Za početak nekoliko sa koferima . Moram priznati kad sam ih prvi put stavio da je motor izgledao prilično široko.







Mjera je unutrašnja.




Mjere su vanjske. Mjera 55mm ide od pločice do vanjske strane poprečne cijevi.










Ovo je nacrt glavnog nosača dimenzija 30x5mm.

Za izradu sam koristio cijevi Fi14mm i debljine stijenke 1mm. Za nosače E115F2 i Z125 flah željezo 5mm(neznam hrvatski izraz-možda plosnato) isto kao i za pločice koje sam pričvrstio direktno na okvir motora.
Specifikaciju ostalog materijala kao što su vijci, podloške,pikse ... pogledajte na strani JF Motorsport GmbH-better.stronger.more
Sve spojeve (osnovni okvir je napravljen od dva komada) ojačao sam dodatno ubacivši oko 5cm željeza Fi12mm.
Sami trošak izrade izgleda ovako bravice i nosači samo kofera oko 60kn (kupljeno u Piccilo Racing u Splitu jer u Zagrebu nisam našao) cijevi i njihovo savijanje sa plastifikacijom 300kn. Desetak elektroda i puno živaca ne u samoj izradi koliko u razmišljanju kako sve to posložiti da izgleda tako kako izgleda. Jedini nedostatak koji sam za sada utvrdio osim širine koja je 108cm je da sam mogao sve pomaknuti nekoliko centimetara naprijed.
Evo ako nekome ovo bude od pomoči biti će mi drago i ako bude kakvih dodatnih pitanja molim na pp.
E da moram se zahvaliti Shonyi jer da nije bilo njega nebi bilo niti fotki.
Hvala Shonyo
 
Neznam zakaj su neke fotografije u rezoluciji 1600x1200. Friški sam još pa se nebu valjda netko ljutil.
 
Zato kaj su slikane u toj rezoluciji. Ak hočeš da budu manje trebaš ih smanjit u nekom programu npr. Infran.

Adj mail, pa ti ga frknem. Jako je jednostavan i nije velik. :mrgreen:
 
TNT, odlično.
A kaj ti nije bilo jednostavnije sjesti odmah na Gold Wing-a. :mrgreen:
Mislim da će ti auto ubuduće stajati ispred garaže.
 
Freshman said:
TNT, odlično.
A kaj ti nije bilo jednostavnije sjesti odmah na Gold Wing-a. :mrgreen:
Mislim da će ti auto ubuduće stajati ispred garaže.


Bez brige može još par njih stati čak i širih.
 
Julius said:
Zato kaj su slikane u toj rezoluciji. Ak hočeš da budu manje trebaš ih smanjit u nekom programu npr. Infran.

Adj mail, pa ti ga frknem. Jako je jednostavan i nije velik. :mrgreen:


Sve su bile u velikoj rezoluciji pa sam ih smanjio na 800x600 ali zašto je ovih par otišlo u ovako velikoj nemam pojma. U svakom slučaju zahvaljujem na pomoći.