Stiglo proljeće , Skuteri se bude ! :)

Breeze

Member
Dakle ovako , ja sam novi član i vozim Beverly 300 i.e , i jedan od glavnih razloga mog prijavljivanja na ovaj forum je osim pomaganja jedan drugome sa svojim iskustvima oko raznih tehničkih i drugih problema šta se tiče motora ,  je i druženje na cesti !
...dakle ja sam iz Pule i cjela Istra je moj teritorij  :wink: .

Imam dosta slobodnog vremena i meni je skoćit do Rovinja ili Plomina bar jednom tjedno na kavu ili bilo gdje u Istri u kakvu "konobicu" , ritual , znači 100-150 km kilometara napraviti mi je najnormalnije , ali ni radni dan uopće nije bitan , bitno da mi se vozi ..a vozi mi se uvijek :)

...i tako cjenjeni kolege vozači , kad god neko dolazi u Pulu ili okolicu  , slobodno mi pošalje e-mail dan prije i ako nisam s nečim zauzet , slobodno nek se javi za neko pićence ili zajednićki đir .
Ili ako ide u unutrašnjost Istre možda su nam slični putevi pa se lako negdje nađemo i upoznamo .

E sad još nešto , ovo što sam napisao vjerovatno radi i dosta članova u svom djelu lijepe nam Hrvatske , ali moje generalno mišljenje je da Biker meetinga u Istri a i Hrvatskoj ima skoro svaki veći gradić , samo u Puli i okolici ima 4-5 Biker susreta , a Skuter susret niti jedan  :misli: ,
a većih skutera ima samo u Puli i okolici podosta ... samo Beverliya kolko ima..  :wink:
..tako da bi i na tome po mom mišljenju malo trebalo poraditi !

Iz više pojedinačnih i manjih druženja , možda izađe i neka ideja za nešto "veće" !

Gledajte , možda sam ja malo neupućen , ali osim nekog susreta na Rabu i nešto oko Virovitice , ja u Hrvatskoj nisam našao nikakav susret  :( .

Eto toliko za moje prvo javljanje , i stari pozdrav "Skuteraši svih zemalja ujedinite se" !  :)
 
Kaj ovi Istrijani vole pricatiiii...


Bok,dobrodosel (y)
 
pazi kako ga budis :mrgreen: http://www.liveleak.com/view?i=a43_1394813963
 
Današnji đir  :021:  :021:  :021: , dakle nas troje ,
Beverly 300 i.e - Yamaha X City - Scarabeo 200 i.e.

Pula - Žminj - Gračišće - Vozilići - Plomin vidikovac - Barban - Pula - 150 km

..oduševio me Scarabeo , pratio je bez problema moj Bev' u svim režimima vožnje  :012: :wink:
 
Breeze said:
Dakle ovako , ja sam novi član i vozim Beverly 300 i.e , i jedan od glavnih razloga mog prijavljivanja na ovaj forum je osim pomaganja jedan drugome sa svojim iskustvima oko raznih tehničkih i drugih problema šta se tiče motora ,  je i druženje na cesti !
...dakle ja sam iz Pule i cjela Istra je moj teritorij  :wink: .

Imam dosta slobodnog vremena i meni je skoćit do Rovinja ili Plomina bar jednom tjedno na kavu ili bilo gdje u Istri u kakvu "konobicu" , ritual , znači 100-150 km kilometara napraviti mi je najnormalnije , ali ni radni dan uopće nije bitan , bitno da mi se vozi ..a vozi mi se uvijek :)

...i tako cjenjeni kolege vozači , kad god neko dolazi u Pulu ili okolicu  , slobodno mi pošalje e-mail dan prije i ako nisam s nečim zauzet , slobodno nek se javi za neko pićence ili zajednićki đir .
Ili ako ide u unutrašnjost Istre možda su nam slični putevi pa se lako negdje nađemo i upoznamo .

E sad još nešto , ovo što sam napisao vjerovatno radi i dosta članova u svom djelu lijepe nam Hrvatske , ali moje generalno mišljenje je da Biker meetinga u Istri a i Hrvatskoj ima skoro svaki veći gradić , samo u Puli i okolici ima 4-5 Biker susreta , a Skuter susret niti jedan  :misli: ,
a većih skutera ima samo u Puli i okolici podosta ... samo Beverliya kolko ima..  :wink:
..tako da bi i na tome po mom mišljenju malo trebalo poraditi !

Iz više pojedinačnih i manjih druženja , možda izađe i neka ideja za nešto "veće" !

Gledajte , možda sam ja malo neupućen , ali osim nekog susreta na Rabu i nešto oko Virovitice , ja u Hrvatskoj nisam našao nikakav susret  :( .

Eto toliko za moje prvo javljanje , i stari pozdrav "Skuteraši svih zemalja ujedinite se" !  :)

Dobrodošao na forum. (y)

Ovdje u podforumu imaš teme o susretima maxi skuteraša, pa malo potraži - naći češ ih. (y)

Nekada smo bili aktivni u temi "Maxi skuter & friends club meeting point", iako osobno sam oduvijek na motoru, a ne na (maxi) skuteru (doduše imao sam 6 godina SP-a 180), dosta mojih "kolega" puležana na dva kotača je bilo na skuterima pa smo se tamo i dogovarali. Danas, skoro pola desetljeća poslije :)mrgreen:), neki više ne voze a ostali tj. većina su prešli na motore, u temi Plominka imaš dosta slika i dogovora za điRRivanje raznih profila vozaća (bržih, sporijih, itd.).

Ugodan boravak na forumu. (y)
 
Znači kao što sam i naveo, dana 03.05.2014 godine u Vukovaru na parkingu kod tvornice Borovo će biti postavljen poligon. Imati ćemo instruktore koji će isti postaviti te će pokazati na koji se način prolazi, biti će tzv.pijane naočale da se uvjerite kako to izgleda voziti kada se popije.
Skup je u 12.ooh ispred prostorija MK"Vukovar" kojim uvim putem zahvaljujemo na pomoći i na ustupanju prostorija, nakon toga u 12.30 se ide defile gradom Vukovarom, nakon čega dolazimo na poligon, program će trajati 3.30 do 4h, svi koji budu htjeli sudjelovati morati će se prijaviti na štandu. Naravno da sudjelovati mogu samo tehnički ispravni motocikli i vozači koji imaju položeno.
Biti će i natjecanja u sporoj vožnji, i najbrži prolazak poligon, a suci su naravno instruktori koji dolaze iz redova "Prve autoškole" iz Vinkovaca.
Biti će i demonstracija djelatnika HMP kako pomoći unesrećenom motociklistu, te još zanimljivosti koje osvim putem nećemo navoditi...
Poslije događaja na poligonu se nastavlja druženje u i ispred prostorija MK "Vukovar" gdje svi sudionici koji se prijave na poligonu dobijaju jelo i piće gratis, a za sve ostale osigurali smo promotivne cjene...
Vidimo se u što većem broju 03.05 u Vukovaru...
Naravno sve ovo organizira Moto-klub "Golubica" uz pomoć MUPa, HMP, Prve autoškole Vinkovci, HAKa i naravno sponzor PAN... :021: :021: :021: