Sto kupiti od vecih skutera?

seki22 said:
134580bf01bea89cd82129576f09825e.jpg

Slucajj drugi
Beat this sa sporckin skuteron
Ulazin u zavoj ka po spagu,brusin nogaru a spiza kupljena.....
Pa ko to more platit.......


Sent from my internet mobile device

  3 na brodu/ 3 doma i Zlatni Mastercard?  :misli:
 
oceangoing said:
  3 na brodu/ 3 doma i Zlatni Mastercard?  :misli:
Da iman zlatni masterkard onda bi ima novega temaxa od 110 iljda kn za u ducan i geesa advecura ful opremljenog za do Boraje


Sent from my internet mobile device
 
https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/yamaha-x-max-250-cm3-oglas-29041431

25-26 ? malo relanije ipak na 20 je i veliki servis i za misec ipo dana istice reg. Misljenje vase hvala :grin: ?
 
Ja se ni na versysu ne bacam u zavoje a na skuteru planiram jos manje...
Kad sam bio mladji nisam imo znanja/yaya za to sad s 38g me to ni najmanjene ne pali..
I ako sam dobro popratio servis skutera s 2 cilindra je poprilicno vesela stavka..
Za mene je voznja penzic style..  :021:  :afro:  :cool:
 
:shock: ovdje u temi se voze avioni a ne skuteri....i to za ići po špežu

više voženja, manje pisanja...vjetar u kosi na čemu god se vozite + uživancija i to je to

potpis:
isto tako penzić style (y)
 
Danas konacno sjeo i malo odvozio xmaxa 400 2013g.. Ko da nikad nisam skuter vozio, em kod svakog usporavanja i stajanja  trazim kvacilo em mi ima neku rupu kod kretanja,em sam se osjeco tako nestabilnoi nesigurno,al opet nisam vozio skuter od 2011 i to bio runner 70cc..Das gas i ono nista..Jel to tak na svima ili??  :misli: Jbga ja davo gas ko da versysa vozim.. Dajem lagano gas on se cuje ja cekam da krenem...  :mrgreen:
 
Ne znan. Moj Beverly ima instant odaziv na gas. Dam gas i on ide. Kod bratovog Syma, dam gas, izmolin Očenaš i on krene napokon.
 
R3nchi said:
Danas konacno sjeo i malo odvozio xmaxa 400 2013g.. Ko da nikad nisam skuter vozio, em kod svakog usporavanja i stajanja  trazim kvacilo em mi ima neku rupu kod kretanja,em sam se osjeco tako nestabilnoi nesigurno,al opet nisam vozio skuter od 2011 i to bio runner 70cc..Das gas i ono nista..Jel to tak na svima ili??  :misli: Jbga ja davo gas ko da versysa vozim.. Dajem lagano gas on se cuje ja cekam da krenem...  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

A šta si ti mislija? I to si još 400-icu vozija koja je koliko toliko brza. Vjerojatno bi ti neki malossi variomat to još malo ubrza al opet isti drek. Pazi ja sam sa NC-a tija prić na Tmaxa ili Burgmana i to ne bi bila velika razlika. Al opet ta beskrvnost i uglađenost skutera je deprimirajuća nakon motora iako i za sam NC kažu da je takav. Mogu zamislit tek nakon Versysa koji je to drek. Na kraju sam uzea Integru i nisam požalija. Doduše sad je prodajem iz čisto estetsko-hedonističkih razloga pa vjerojatno imaju neke tablete za to...  :LOL:

Moj savjet: ostani ti na tome i ne minjaj ništa. Možda je upravo Integra starijeg godišta za tebe?

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&lang=en&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=integra%20700&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB

Ili ga pituraj u drugu boju ili nešto ako ti je do promjene.  :mrgreen:
 
seki22 said:
Da iman zlatni masterkard onda bi ima novega temaxa od 110 iljda kn za u ducan i geesa advecura ful opremljenog za do Boraje


Sent from my internet mobile device

Ne znam di ti Ona sakrila zlatni MasterCard, ali znam da tebi ne treba gees adventure, tebi je dosta Honda  x-adv,  jer ako je mogla pobijedit na Gibraltar rally,  bit će dobra i za do Boraje.  :wink: 

https://advrider.com/what-honda-x-adv-scooter-wins-2019-gibraltar-rally/
 
@cvitalo još ćemo se ja i ti đorati za bajkove
ja ciljan na integru ti na tmaxa  :cool:
inače šta se teme tiče kako si moga očekivat nakon Versysa da nešta od 300-400ccm ide isto ili slično mada je i taj Versys idealan za početnike i lagan ka bicikla i baš je najčešći izbor  A kategorije  (y)
 
oceangoing said:
Ne znam di ti Ona sakrila zlatni MasterCard, ali znam da tebi ne treba gees adventure, tebi je dosta Honda  x-adv,  jer ako je mogla pobijedit na Gibraltar rally,  bit će dobra i za do Boraje.  :wink: 

https://advrider.com/what-honda-x-adv-scooter-wins-2019-gibraltar-rally/

If you are wondering whether the X-ADV was a one-off factory creation, it is not.  That’s not to say that that the scooter wasn’t upgraded. X-ADV didn't win the race, but it's category/class (601cc - 950 cc)It's Gibraltar Race, not Gibraltar Rally
 
oceangoing said:
Ne znam di ti Ona sakrila zlatni MasterCard, ali znam da tebi ne treba gees adventure, tebi je dosta Honda  x-adv,  jer ako je mogla pobijedit na Gibraltar rally,  bit će dobra i za do Boraje.  :wink: 

Jel ti čitaš mene? To su sve niske strasti, hedonizam i qrčenje.  :mrgreen:

DA-IM said:
@cvitalo još ćemo se ja i ti đorati za bajkove
ja ciljan na integru ti na tmaxa  :cool:

Teško i nikako. Zapelo mi oko za Retro-vintage-classic bajk. Al slobodno dođi kupi, ko ti brani.  :afro:  :mrgreen:
 
joke said:
If you are wondering whether the X-ADV was a one-off factory creation, it is not.  That’s not to say that that the scooter wasn’t upgraded. X-ADV didn't win the race, but it's category/class (601cc - 950 cc)It's Gibraltar Race, not Gibraltar Rally

Je li to hoćeš reć da Šekiju ne bi bio dovoljan serijski X-Adv za do Boraje?  :misli:
 
Ma za njega je Silverwing ili Burgman. Al nije o tome rič. Triba imat bar 100ks za zamjenu za malog veseljka. Da se razumimo, moto svijet se dijeli na one sa malim lolijem i na vozače skutera (polako naučit će). Seki je već neko vrime skužija da neće narast i logično mora uzet neku zvir.
 
Cvitalo said:
Ma za njega je Silverwing ili Burgman. Al nije o tome rič. Triba imat bar 100ks za zamjenu za malog veseljka. Da se razumimo, moto svijet se dijeli na one sa malim lolijem i na vozače skutera (polako naučit će). Seki je već neko vrime skužija da neće narast i logično mora uzet neku zvir.
Svaka cast silverwingu ili burgmanu pa i X-advu(integru ne kontan iako je dobra zbog vec dobro znanog “under seat storage” problema) ali ic na te skutere nakon Kralja je malo ka neozbiljno
Posli bilo kojeg Tmaxa ako se vec “mora” ic  naprid  je motor
I to ne low budget tipa versys,CB500 i odlicni Vstrom 650 nego “upper/high class”.......
High class skuter zaminit High class motoron. drugovacije ne ide.......
Nismo iz Koprivnice, Slavonskog Broda ili Osijeka
We are from Split baby.......suncane cvike i po kisi, diesel rebatinke, lacoste polo majica dignutog koleta, kadena od liburnije oko vrata i omega na ruci. I najnoviji ajfon.....



Sent from my internet mobile device
 
Eto Ocean...a šta ti ja govorin. Ajde nać ćemo se opet jednom pa uspoređivat piše i prema tome birat motore.
 
Cvitalo said:
:LOL: :LOL: :LOL:

A šta si ti mislija? I to si još 400-icu vozija koja je koliko toliko brza. Vjerojatno bi ti neki malossi variomat to još malo ubrza al opet isti drek. Pazi ja sam sa NC-a tija prić na Tmaxa ili Burgmana i to ne bi bila velika razlika. Al opet ta beskrvnost i uglađenost skutera je deprimirajuća nakon motora iako i za sam NC kažu da je takav. Mogu zamislit tek nakon Versysa koji je to drek. Na kraju sam uzea Integru i nisam požalija. Doduše sad je prodajem iz čisto estetsko-hedonističkih razloga pa vjerojatno imaju neke tablete za to...  :LOL:

Moj savjet: ostani ti na tome i ne minjaj ništa. Možda je upravo Integra starijeg godišta za tebe?

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&lang=en&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=integra%20700&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&scopeId=MB

Ili ga pituraj u drugu boju ili nešto ako ti je do promjene.  :mrgreen:

Hehehe Hvala kolega ma ocu nesto sto trazi minimalna odrzavanja, i iskreno tlaka mi vise uljit lanac svakih 500km , jer stvarno motor/skuter mi je  samo prjievozno sredstvo  plus godine , nisam stvarno vise za te motor spike.. Od integre me odbija lanac ,jbga ako cu se zajebavat s lancem onda cu radje imat pravi motor..:)  A sto se tice xmaxa, ma mogo bi se ja naviknit i na to, vise sam bio u strahu jer sam se javio na oglas  za prodaju i ono covjek mi da djir i kaze samo pazi molim te, a meni se noge odrezale, ko baba..sjeo na njega sav u strahu plus esiguran zbog gabarita i vozio ga..Ono nedo bog da padnem ili nesto, a lik ga cjeni 5keura..
To je bilo vise smisao posta nego da ja pljujem po xmaxu.. samo ono na versulji sam naviko kako dajes gas tako se ona cuje i krece ko auto, a ovaj prvo pjeva pa odvrnes gas na 30 posto pa krene a ja posto znam da je to 400cc i strahu da me ne iznenadi i ne napravim neko sranje..Jos ko za vraga bilo prometno u Kvartu..

JA kupio versysa samo zato sto sam imo dovoljno love za njega i sto je bio povoljan 35k kn za 4g star motor,da mi nije iskocio na njuskalu ko zna kad i dal bi sazno za taj model.. Nit sam proucavo sta je najbolje za pocetnike nit sam ga obozavo..Kajo sam se prvu sezonu sto sam ga uopce kupio dok mi na kraju nije lagano sjeo.. E da i prvo ubo motor pa tek onda iso polagat..