Sto mislite o ovom Boss Hoss-u ?

banditR

Well-known member
Za neke Boss Hoss i nije motor nego "auto na 2 kotaca".Kakvo je vase misljenje o toj motorcini? Vlasnika nisam uspio sresti pa ne znam da li je to "mali" sa 355 PS ili "veci" sa 445 PS.Cuo sam da ima jos i jaci i to preko 600 PS...Imam utisak da masina trosi k`o kamion...
 
Ja imam osjećaj da su to bolesna američka izdrkavanja i da "motocikl" i od 35 kojskih snaga ide i vozi se bolje. :mrgreen:
 
Ma nemoj tako to je odlican bajk sigurno je jako dobar i za po gradu....pa ako mogu radit pozlacene aute sto nebi i ova cuda....svakoj budali njegovo veselje. (y)
P.S mislim da bi se ovo dobro prodavalo u Bosni jer svaka familija ima benzinsku pa ono ova varijanta od 600ks je idealna.... :mrgreen:
P.P.S.jel imate zastupnika u Bosni?
 
brunost said:
Ma nemoj tako to je odlican bajk sigurno je jako dobar i za po gradu....pa ako mogu radit pozlacene aute sto nebi i ova cuda....svakoj budali njegovo veselje. (y)
P.S mislim da bi se ovo dobro prodavalo u Bosni jer svaka familija ima benzinsku pa ono ova varijanta od 600ks je idealna.... :mrgreen:
P.P.S.jel imate zastupnika u Bosni?

Neeeee u Bosni svi hoće R-a i još  sa diodama i visoko podignutim repom u zrak. :LOL: :LOL: :LOL:
 
nece jos zadugo ni u Bosni ni u Cro bit nijedan Boss hos..ne sto neko nebi volio nego sto je preskup.Mozemo mi volit ili ne volit al mrcina odaje strahopostovanje dok stoji u mjestu,a u voznji jos i vise....nisam imo prilike vozit al smo se vozili zajedno nekih 50km..ide ko blesav...tad sam vozio XX i ostavi me koda sam na APN...u medjuubrzanjima jedino neka nabrijana hajabusa mu moze parirat
 
gastajbarter said:
nece jos zadugo ni u Bosni ni u Cro bit nijedan Boss hos..ne sto neko nebi volio nego sto je preskup.Mozemo mi volit ili ne volit al mrcina odaje strahopostovanje dok stoji u mjestu,a u voznji jos i vise....nisam imo prilike vozit al smo se vozili zajedno nekih 50km..ide ko blesav...tad sam vozio XX i ostavi me koda sam na APN...u medjuubrzanjima jedino neka nabrijana hajabusa mu moze parirat

Gdje ste vozili??? I po autocesti koliko on može ići sa takvim položajem sjedenja?
 
I šta sa tim motorom  :misli:



Jedno je sigurno "Svaka pumpa je tvoja"  :mrgreen:
 
Citam podatke : tank ca. 32 litre....Ali pazi sad : potrosnja 9,5 - 11,9 litara.Dobro-ispricavam se...Ne trosi k`o kamion.Ipak Actross trosi 25 litara (kad se zagrije)...
 
gastajbarter said:
nece jos zadugo ni u Bosni ni u Cro bit nijedan Boss hos..ne sto neko nebi volio nego sto je preskup.Mozemo mi volit ili ne volit al mrcina odaje strahopostovanje dok stoji u mjestu,a u voznji jos i vise....nisam imo prilike vozit al smo se vozili zajedno nekih 50km..ide ko blesav...tad sam vozio XX i ostavi me koda sam na APN...u medjuubrzanjima jedino neka nabrijana hajabusa mu moze parirat
http://www.youtube.com/watch?v=fI_GvCl8ei8

:mrgreen:
 
Killex said:
Gdje ste vozili??? I po autocesti koliko on može ići sa takvim položajem sjedenja?

autocesta...pobjegne mi i ja ga poslije stignem al na XX gas do kraja...moze sigurno povuc preko 250KM/h
 
gastajbarter said:
autocesta...pobjegne mi i ja ga poslije stignem al na XX gas do kraja...moze sigurno povuc preko 250KM/h

Svaka mu čast ko onako rasčerečen ide 250 :mrgreen:,opet ide XX isto preko 250 i imaš oklope. :wink: Tako da mi ne ide u glavu da si bio "kao na apn-u".
 
Killex said:
Svaka mu čast ko onako rasčerečen ide 250 :mrgreen:,opet ide XX isto preko 250 i imaš oklope. :wink: Tako da mi ne ide u glavu da si bio "kao na apn-u".

Idemo uporedo 170-180 i dasa samo odvrne gas i j a ostanem ko da vozim 600ccm :mrgreen:...cekaj reko drugi  put ubacim 2 nize i drzim ga tako haj reko sad i opet isto..ode cojk :shock: stignem ja njega kasnije i mogu mu i pobjec al nije to to..poenta je mnogi ovde govore ja bi ovo ja bi ovo ja bi ono a nisu ga nikad ni vidili uzivo a kamoli u "akciji"...nebi bjezo od njega da mi ga ko pokloni (y)
 
S obzirom da sam ljubitelj zavoja BH me neopisivo ne interesira.

Od sličnih američkih "tko ima veći" uradaka daleko mi je veća fora Y2K  :wink:
 
banditR said:
Citam podatke : tank ca. 32 litre....Ali pazi sad : potrosnja 9,5 - 11,9 litara.Dobro-ispricavam se...Ne trosi k`o kamion.Ipak Actross trosi 25 litara (kad se zagrije)...

nije to tak puno..Aprilia rs 250 trošini puno više
 
brunost said:
Ma nemoj tako to je odlican bajk sigurno je jako dobar i za po gradu....pa ako mogu radit pozlacene aute sto nebi i ova cuda....svakoj budali njegovo veselje. (y)
P.S mislim da bi se ovo dobro prodavalo u Bosni jer svaka familija ima benzinsku pa ono ova varijanta od 600ks je idealna.... :mrgreen:
P.P.S.jel imate zastupnika u Bosni?


Nemamo mi zastupnika,mi smo šugavi,glupe Bosančine,surovi Hercegovci..