Stop svijetla kao zmigavci

Freelancer

New member
Jel prolazi to kod nas na tehnickom? Razmisljam kupiti za tuona taj set, kostalo bi me otprilike isto kao 2 malo bolja zmigavca
 
Ne znam, ali mislim da ne bi prošlo, mada - obzirom na stručnost, objektivnost i nepotkupljivost kontrolora na tehničkom, a pogotovo na homologaciji ( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) - možeš stavljati što god želiš, iliti primaju koverte u svim bojama.

Takve stvari su uobičajene na vozilima američke proizvodnje, dok mi se čini da kod nas žmigavci moraju voditi samostalan život, nikako u simbiozi sa stop-svjetlima... stoga svejedno stavi, male su šanse da će ih na tehničkom tip prepoznati kao nedozvoljene.  (y)
 
:shock:

A kaj kad upali sva 4,di mu je onda stop svjetlo? :mrgreen:
 
e bokte  to sma si na na skuter sanm stavljao pred jedno... a ima 4 godine lol....  inace američki stil je da blica samo štop svijetlo..dakle crveno i to kod nas ne prlazi na tehničkom... ovo sa žutim hoda....
 
rednyaW said:
e bokte   to sma si na na skuter sanm stavljao pred jedno... a ima 4 godine lol....  inace američki stil je da blica samo štop svijetlo..dakle crveno i to kod nas ne prlazi na tehničkom... ovo sa žutim hoda....
da, al uzmi u obzir da kad si ti to imao na skuteru, radilo je jednom u 2 tjedna.
 
rednyaW said:
e bokte   to sma si na na skuter sanm stavljao pred jedno... a ima 4 godine lol....  inace američki stil je da blica samo štop svijetlo..dakle crveno i to kod nas ne prlazi na tehničkom... ovo sa žutim hoda....

Jedino u slučaju "koverta" koji je Sledge spomenuo, jer je prije par mjeseci bile slična rasprava na forumu pa si je netko dao truda i iz pravilnika izvukao kaja je minimalna udaljenjost između pokazivača smjera, a ova prikazano je definitivne preblizu ma koliko zgodno nama izgledalo.
 
mislim da necesh imat problema sa tim , isto ko shto se svaki americki auto kome je sve nazad crvena shtopaljka normalno registruje bez problema , u krajnju ruku reci da tije motor za americko trzishte i promijeni sat u mph
 
crnogorac said:
mislim da necesh imat problema sa tim , isto ko shto se svaki americki auto kome je sve nazad crvena shtopaljka normalno registruje bez problema , u krajnju ruku reci da tije motor za americko trzishte i promijeni sat u mph

mozda se registruje kod vas ali kod nas ne mozes registrirai americki auto koji ima zmigavce u stop svjetlima crvene boje  :mrgreen:
 
crnogorac said:
mislim da necesh imat problema sa tim , isto ko shto se svaki americki auto kome je sve nazad crvena shtopaljka normalno registruje bez problema , u krajnju ruku reci da tije motor za americko trzishte i promijeni sat u mph

i odi na tehnički u Detroit  :mrgreen:
 
crnogorac said:
mislim da necesh imat problema sa tim , isto ko shto se svaki americki auto kome je sve nazad crvena shtopaljka normalno registruje bez problema , u krajnju ruku reci da tije motor za americko trzishte i promijeni sat u mph

Da, za auto koji je uredno homologiran takav kakav je, al ak u knjizici pise drzava proizvodnje Italija, mislim da to ne bui drzalo vodu, al ko zna kod nas je sve moguce :? ...u biti najbolje da ja to kupim a za tehnicki samo vratim zmigavce gore, pol sata posla. Mislim da cu tak i napravit 8)
 
evo jedno za z750!  :shock:
mani izgleda ajme  (y)
 
Ne znam da li prolazi kod nas ali da li to prolazi u EU (ha speed :mrgreen:)? Na slikama sam vidio da imaju oznaku da su homologirani?

A cjena je oko 70€ na ebay-u.
 
Medo said:
Ne znam da li prolazi kod nas ali da li to prolazi u EU (ha speed :mrgreen:)? Na slikama sam vidio da imaju oznaku da su homologirani?

A cjena je oko 70€ na ebay-u.

mada nekoji imaju E homologaciju, ne prolazi