Štovatelji Honde Transalp

tibertov

Member
Evo da mi svoj topic otvorimo :D. Evo slike od mog. Kupljen prije 2tj. Imam 1200km. Za sad sam zadovoljan sa svim osim s snagom. Kad bi imao barem 10ks više :misli:. Neznam dal postoji kakav kit za povečanje snage?
 
  • Like
Reactions: M.K.
tibertov said:
Evo da mi svoj topic otvorimo :D. Evo slike od mog. Kupljen prije 2tj. Imam 1200km. Za sad sam zadovoljan sa svim osim s snagom. Kad bi imao barem 10ks više :misli:. Neznam dal postoji kakav kit za povečanje snage?

Postoji, kupiš ponovo Versys  :mrgreen: Ja ne bi ništa kemijao na novom
motoru, nekako uz Transalp najbolje stoje sve tvorničke komponente.  (y)
 
Fali snage ili brzine?
 
tibertov said:
Fali mu bolje ubrzanje, recimo kod prestizanja automobila.

Jel stvarno toliko velika razlika u performansama između Versysa i
Transalpa 700 kao što navode u Moto Pulsu u usporednom testu?
 
tibertov said:
Fali mu bolje ubrzanje, recimo kod prestizanja automobila.

šta bi sa versysom
 
AnteK said:
Jel stvarno toliko velika razlika u performansama između Versysa i
Transalpa 700 kao što navode u Moto Pulsu u usporednom testu?

a svaki cigo svog konja hvali, ali pošto sam ja imao oba mogu reci da je versys bolji motor što se tiče performansi, ali meni je transalp puno udobniji za vozit tako da...
 
ova nova sve više liči na xt  :mrgreen: , stara mi je bila ljepša.
skrati joj prenos i imat ćeš ubrzanja dovoljno za stizati auto
 
imam jedno pitanje za vlasnike staroga xl650 (taj mi je lipsi  :mrgreen: ) cini mi se previsok za mene i da bi ima problema malo sa okritanjen u mistu a motor mi se oduvik svida  :( . visok san 1.73 i nisan nikad ima priliku vozit ga ima li ko jos tako mali ka ja da ga vozi i jeli ima takvih problema?
 
Prijatelj ga vozi i manji je od tebe (y)
 
Bok, ja sam imao 99 god sa svojom visinom 173 cm I nemas frke - malo prakse I sve ce sjesti na svoje mjesto . Sto se tice snage I udobnosti velika 4 ka ! Udobniji npr od sadasnje africe twin ali kad ih iusporedujem sa performansama tu su negdje sa kg/ks ... Uzivajte u voznji !
 
iluvatar said:
imam jedno pitanje za vlasnike staroga xl650 (taj mi je lipsi  :mrgreen: ) cini mi se previsok za mene i da bi ima problema malo sa okritanjen u mistu a motor mi se oduvik svida  :( . visok san 1.73 i nisan nikad ima priliku vozit ga ima li ko jos tako mali ka ja da ga vozi i jeli ima takvih problema?
Pocetkom ove sezone nakon jaaaako puno motora, (u nedostatku love za "Africu"), kupio sam "Transalpicu" 600, 91. god. u original stanju, dodatno ju opremio i mogu o njoj reci da je najugodniji, najokretniji, najsvestraniji, najudobniji, ...... motor koji sam do sada imao. "Visok" :mrgreen: sam 174 cm i motor mi definitivno nije previsok.
Evo i fotke, da ne ispadne "fali Cigo svoju staru kantu" :wink:
Nadam se da ce se javiti jos vlasnika ovog odlicnog motorica i da ce tema zazivjeti.
 
Gato said:
Pocetkom ove sezone nakon jaaaako puno motora, (u nedostatku love za "Africu"), kupio sam "Transalpicu" 600, 91. god. u original stanju, dodatno ju opremio i mogu o njoj reci da je najugodniji, najokretniji, najsvestraniji, najudobniji, ...... motor koji sam do sada imao. "Visok" :mrgreen: sam 174 cm i motor mi definitivno nije previsok.
Evo i fotke, da ne ispadne "fali Cigo svoju staru kantu" :wink:

Aaaa, ti si taj  :mrgreen: (y)
 
imao transalpa. odličan motor,pouzdan udoban. (y)
stari model mi je draži od ovoga.
 
VEKI said:
imao transalpa. odličan motor,pouzdan udoban. (y)
stari model mi je draži od ovoga.
I meni, (uz to je i znatno laksi) (y)!
 
Ovako kazu na testu

"Što se tiče potrošnje, ni ovdje Transalp ne stvara hektiku. 12 litara za 275 km je solidan rezultat ako imate u obziru da smo se 90% vremena vozili sa gasom do kraja otvorenim."

:misli: koliko je za virovat :neznam:
 
Branko-ST said:
Ovako kazu na testu

"Što se tiče potrošnje, ni ovdje Transalp ne stvara hektiku. 12 litara za 275 km je solidan rezultat ako imate u obziru da smo se 90% vremena vozili sa gasom do kraja otvorenim."

:misli: koliko je za virovat :neznam:

Malo. 4,3 litre za 90% kilometara na full gasu, ako je tako, to je
rekord svih rekorda  :mrgreen: