Štovatelji Honde Transalp

To je original poluga, mislim da ovo gore nije naknadno vareno nego je tako u originalu. Ako ti ne pase kako je spigana, skini ju pa ju malo popigaj kako tebi pase, nece puknut (y)
 
covik je bice produzija i podiga radi voznje u cizmama,odvidaj izvuci je i namisti polozaj koji ti pase
 
Crni_13 said:
Pozdrav društvo,

Kako malo kopam po novokupljenom motorčiću, nekako mi se čini da mi pedala mjenjača nije original.
užasno je daleko, doslovno sa vrhom palca mjenjam brzine, dali je to i kod vas slučaj? A i čini se da je zavarivana već hmm  :misli: :misli:

Kad se bolje pogleda vidi se da je varena i tamo gdje ne treba biti :wink:.
Izgleda da ju je prošli vlasnik produžio i sad bi ju trebalo skratiti na dužinu koja tebi odgovara ili na originalnu dužinu.
Nikakav problem za nekog tko se malo kuži u bravariju i ima potreban alat. (y)
 

Attachments

  • IMG-20190213-WA0013.jpg
    IMG-20190213-WA0013.jpg
    185 KB · Views: 198
Gato said:
Kad se bolje pogleda vidi se da je varena i tamo gdje ne treba biti :wink:.
Izgleda da ju je prošli vlasnik produžio i sad bi ju trebalo skratiti na dužinu koja tebi odgovara ili na originalnu dužinu.
Nikakav problem za nekog tko se malo kuži u bravariju i ima potreban alat. (y)
Gato odlicno oko, ovaj dio nisam primjetio, samo sam letimicno pogledao i vidio da je original ali nisam primjetio da je tu produzena  (y)
Mislim da je ovaj gornji var original, vjerujem da je i kod mene tako ali moguce da je produzena tamo di si oznacio. 
Mene vise cudi kako mu je ova guma tako ostecena, kakva je to cizma bila  :mrgreen:
 
Pozdrav ekipi... Od danas i ja vozim transalp.. 😉
 

Attachments

  • IMG_20190917_191005.jpg
    IMG_20190917_191005.jpg
    409.4 KB · Views: 160
Pozdrav svima. Nakon par godina....konačno[emoji16]
4a670c97e7d5f2c9ab341a5c77218a43.jpg


Malo sam čitao par strana unazad i prvo kaj ću provjerit je osovina lančanika i kabel/žica od pumpe benzina[emoji106]
Motor ima 71000 km, dosta opreme i generalno je u jako dobrom stanju ....ili je bio totaliziran pa je sve novo na njemu[emoji23]



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Medic said:
Pozdrav svima. Nakon par godina....konačno[emoji16]

Malo sam čitao par strana unazad i prvo kaj ću provjerit je osovina lančanika i kabel/žica od pumpe benzina[emoji106]
Motor ima 71000 km, dosta opreme i generalno je u jako dobrom stanju ....ili je bio totaliziran pa je sve novo na njemu[emoji23]



Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
Cestitam :)

Motoric izgleda odlicno ocuvan i ima lijepu opremu  (y) 
Kilometri te ne moraju brinuti, evo mog na cca 125 000 bez greske (y) 
 
luka737 said:
Cestitam :)

Motoric izgleda odlicno ocuvan i ima lijepu opremu  (y) 
Kilometri te ne moraju brinuti, evo mog na cca 125 000 bez greske (y)

Hvala.
Ma ne brine me niš. Sve je 5.
Neki dan sam zamijenio one oringe(kupio u top motu, 40kn oba) na vodenom spoju cilindara i sad je to uglavnom to. Isto kao kod tebe čitao sam, par hladnijih noći i malo je zaslinila.
U skorijoj budućnosti ću još jedino crash barove zlu ne trebalo. neke fora iz poljske sam našao.
 
Veliki pozdrav članovima foruma iz Sremske Mitrovice, naročito ljubiteljima Transalpa ! Od pre par dan sam vlasnik TA 700  2011. u crnoj kolornoj šemi.. do sada sam vozio NC700XA i Apriliu dorsoduro koju sam uzeo praktično novu ali ipak to nije bilo to.. Za sad sam prešao samo 150km i naravno to mi je bilo dovoljno da shvatim koliko mi se sviđa model. Motor navodno ima 25000km pređenih, mada i ako je dosta očuvan ja sumnjama u te kilometre. Kod Ivana u Beogradu sam mu odmah uradio povišen vizir koji vizuelno izgleda odlično, kupio podizače kormana pa je trenutno kod majstora da mu to montira. Poseduje givi 46l u odličnom stanju, što se tiče opremanja za dalje ću videti ali nameravam crash bar...
Pročitao sam nekoliko stranica ove teme i ima dosta korisnih informacija. Za sada toliko , pa se pišemo..
 

Attachments

  • IMG_20191223_143309.jpg
    IMG_20191223_143309.jpg
    5.2 MB · Views: 161
  • IMG_20191223_143227.jpg
    IMG_20191223_143227.jpg
    1.3 MB · Views: 142
Necasm said:
Veliki pozdrav članovima foruma iz Sremske Mitrovice, naročito ljubiteljima Transalpa ! 
Kod Ivana u Beogradu sam mu odmah uradio povišen vizir koji vizuelno izgleda odlično,
Pročitao sam nekoliko stranica ove teme i ima dosta korisnih informacija. Za sada toliko , pa se pišemo..

Pozdrav i tebi i dobrodošao! (y)
Vidim, Ivan i dalje vrhunski radi. Svaka čast. (y)
Usput, sretna Nova 2020. svima! :wink:
 
Poštovana ekipo, od ljeta sam ponosni vlasnik TA 600, a inače za mene postoji samo Honda u svim pogledima, a sve ostalo je …… ;)

Evo i slikice
 

Attachments

  • honda-transalp-xl-600-583-cm3-slika-118556628.jpg
    honda-transalp-xl-600-583-cm3-slika-118556628.jpg
    175.9 KB · Views: 119
  • honda-transalp-xl-600-583-cm3-slika-118556624.jpg
    honda-transalp-xl-600-583-cm3-slika-118556624.jpg
    177.5 KB · Views: 125
Od kad sam krenuo na motore ( a to je jaaaako davno  :wink: ) Samo Honda osim jedne iznimke. I to skoro sve novo. Cak i četverokotači  :)
Niti jedan me nikada nije iznevjerio. Nikada problema ili nekakvih velikih troškova bez obzira na kilometražu. Na žalost radi ovih ekoloških gluposti sve to se mijenja i mislim da će uskoro biti teško kupiti nešto što valja kao novo :(
 
U nekom neobaveznom razgovoru sa poznanikom, on konstatuje da je izgleda TA700 staromodan. Interesuje me kako vi doživljavate  njen dizajn?