Štovatelji Honde Transalp

Zvuči obečavajuće.Nisam poklonik te klase ,niti dvocilindraša uopće,ali ovo bi mogao biti istinski kambek za transalp.Ne djeluje tak robusno kao nekadašnji modeli,no nisu ni drugi nešto kvalitetniji ili bolji.

Nije ni velik , kao prvi TA 600.
 
Kad je izašla prva Africa twin ,tamo negdje 87me,88me ,već se ne sjećam.,to je bil u mojim očima gorostas od motora.Ovo sve su dječje igračke.😁🍻🏁
 
Last edited:
  • Like
Reactions: diesel power
A isto je sa autima.
Kao dijete mi je bila fora pogađati po noći aute po farovima.
Danas na parkingu usred bjela dana nemogu razaznat 50% modela. Svi isti. Klon do klona.
Slomio maglenku na Subaru i kažem idem probat naručit u Tokića, iako sumnjam da imaju, to je ipak Subaru.🤣🤣🤣
Kaže lik, imamo na stanju. Meni❓❓❓
Kaže iste su za sve Japanske modele.
 
Nije bit jel lipa ili ne. Nego sta je 80% dijelova od NC a. Pogotovo svitlo. Mah ako ne vidis sta ti iman objasnjavat
Ne vidim, jer me NC ne zanima kao model...pokrenula se priča "o lipoti" a ne originalnosti...
o originalnosti, da, može se raspravljati...

meni je motor ok, 90 konja iz 750 kubika, solidno izgleda, cijena pristojna.
Za moje potrebe sasvim dovoljno, uzevši u obzir da sad imam stari TA700 sa 60ks i putujem dosta i možda jednog dana kad budem minjao motor TA750 bude zamjena.
osobno bi više volio kazaljke nego diplay điđe-miđe, al to sam ja...
ne znam samo zašto su napravili pauzu od 10 godina...

a lipo, originalno, ovo ono... drugi par postoli.
 
Ja isto ne razumijem što ste očekivali od motora?
Osobno meni je baš pogođen i onim što nudi je best buy u tom segmentu.
Definitivno najbolji izbor u klasi. Barem sukladno brojkama i izgledom.
Jedino što me bode u oči da nema barem opciju doplate za tempomat i tubless gume.
 
  • Like
Reactions: thommy and vespinjo
A isto je sa autima.
Kao dijete mi je bila fora pogađati po noći aute po farovima.
Danas na parkingu usred bjela dana nemogu razaznat 50% modela. Svi isti. Klon do klona.
Slomio maglenku na Subaru i kažem idem probat naručit u Tokića, iako sumnjam da imaju, to je ipak Subaru.🤣🤣🤣
Kaže lik, imamo na stanju. Meni❓❓❓
Kaže iste su za sve Japanske modele.

52580183141_0af2a05205_c.jpg
 
  • Like
  • Wow
Reactions: WraGG and DuroDu
Za 5 ccm prelazi u višu kategoriju pri registraciji.:unsure:
 
Za 5 ccm prelazi u višu kategoriju pri registraciji.:unsure:

Da, ako je još uvijek tako da nije možda po snazi sada? Što mu zapravo opet financijski ne ide u prilog.. Neznam, nisam dugo ništa novo registrirao, dali je uopće 750 i dalje granica one malko veće razlike za osiguranje..
 
Pozdrav dali ima ko regler Honda Transalpa 600 u potrazi sam 0981659199.
 

Attachments

  • IMG_20221227_140921.jpg
    IMG_20221227_140921.jpg
    2.9 MB · Views: 0
Dali još neko probao kod transalpa ,znači maksium gas najveća brzina.Na 180 teško se probija kroz zrak otpor vozača ili što već,poče oscilirati jedva se održa u traci.. Zbog čega.
 
A di sa Transalpom 180...
A probaj stavit utege na timun...
Ja nakrcan, pesinđer, 3 kofera, tank torba, 130-140kmh po AC nema vibracija...