Štovatelji Honde Transalp

Dali još neko probao kod transalpa ,znači maksium gas najveća brzina.Na 180 teško se probija kroz zrak otpor vozača ili što već,poče oscilirati jedva se održa u traci.. Zbog čega.
Isto je kad ja probam xt 600na mitas gumama pola cesta/ pola teren vozit 150 po autoputu. Pleše ko kobila :D
 
  • Like
Reactions: osa123
Dali još neko probao kod transalpa ,znači maksium gas najveća brzina.Na 180 teško se probija kroz zrak otpor vozača ili što već,poče oscilirati jedva se održa u traci.. Zbog čega.

A čuj takav motor na toj brzini, može biti milion razloga, od aerodinamike do nepoštelanog ovjesa koji je ionako budget. Ako ti i ide 180, to je super.
 
  • Like
Reactions: osa123
Pozdrav dali ima ko regler Honda Transalpa 600 u potrazi sam 0981659199.
Potrazi ovdje (ako vec nisi) :

Imas izvrsnu cihenut, jamstvo (ako se ne varam 4 godine).
Nazovi čovjeka, vrlo je susretljiv.

Obrati pažnju na gabarite jer su mu regleri obično malo veći od tvorničkih zbog većeg "hladnjaka".
 
  • Like
Reactions: osa123 and bulin
Jel daju jamstvo 4god?
Nezz šta daju.

Ja uzeo za xta došao 400kn i paše na šaraf i na utikač. Original je 200e, sper bi me došao 500kn ali onda treba kemijat kamo ga stavit, bušiti, spajati...
 

Attachments

  • s-l1600 (1).jpg
    s-l1600 (1).jpg
    90.4 KB · Views: 0
Ne znam koliko je kocka, lambda sondu za auto platio 160 kuna, došla za 2 tjedna, radi sad već duže od 2 godine, najjeftinija zamjenska u Tokiću i dobar rabat na njihovu karticu bila oko 1200 kuna, slijedeća 1560 kn. Ja naručio više za probu jer nije neka lova, ali se na kraju isplatilo. S tim da nisam birao najjeftiniju nego neku sredinu po cijeni.
 
  • Like
Reactions: osa123 and cadjo
Ne znam koliko je kocka, lambda sondu za auto platio 160 kuna, došla za 2 tjedna, radi sad već duže od 2 godine, najjeftinija zamjenska u Tokiću i dobar rabat na njihovu karticu bila oko 1200 kuna, slijedeća 1560 kn. Ja naručio više za probu jer nije neka lova, ali se na kraju isplatilo. S tim da nisam birao najjeftiniju nego neku sredinu po cijeni.
Lambdu univerzalnu ćeš kod nas nabavit za cca 300kn.
 
Sve gdje sam ja tražio u to vrijeme kod nas su cijene bile do neba, čak ni ekipa po njuškalu s rabljenima nije puštala ispod 100 eura.
 
  • Like
Reactions: osa123
Dali još neko probao kod transalpa ,znači maksium gas najveća brzina.Na 180 teško se probija kroz zrak otpor vozača ili što već,poče oscilirati jedva se održa u traci.. Zbog čega.
zbog guma,prednjeg točka 21 col,ovjesa,rame ,aerodinamike a pripazi da te klip ne dohvati po j......m ako pukne klipnjača 😀.Mada teško da ide 600 preko 160 ,izmjeri po gps
 
Prvi put mjenjam pakne i diskove na prednjem kotaču i zanima me kaj mislite o ovim novim brembo pločicama? jel da ugradim tak ili da reklamiram. jel to normalno kod novih pločica?
Untitled.png
20230125_213047.jpg