Strom 1000

Silx79

New member
Pozdrav ekipa...
Posto vas sigurno dosta ima stromove, planiram uzeti DL 1000 K6, 2008 sa 45 tkm pa bi mi trebao savjet, na sta obratiti pozornost, gume, lanac i lancanici su novi, prodao sam bandita pa mi je oko zapelo za Stroma...
Unaprijed hvala na odgovorima...
 
Za strom, gs i Tmax nema sta gledati...to se kupi i vozi 👍

Ja idiot neki dan odbio starog gs-a za rsv 🙄
 
Sta pitas gluposti...,odlican,samo ne ispod 2007 god.uzimati,taj je OK,pa nadalje...peri-deri...
 
Jedina mana: nema ABS. Inace meni je ta linija puno ljepsa i puno mi robusnije izgleda od ovoga 2014 pa na dalje. Da samo ima ABS ne bih ovog novijeg ni pogledao.
I jos da mi je masinu od bandita 1250 prisarafiti gore... :mrgreen:
 
Pisalo se svojedobno (doduše potiho, da se ne izazove gnjev Boga Stroma) da su prvih par generacija hiljadarke imale problem sa curenjem slave cilindra kvačila (gumica od par kuna, teško dobavljiva u bespućima tundri), klapanjem korpe kvačila (rješivo podmetanjem šajbi pod opruge), te slabašnim kočnicama, sve ostalo peri-deri.
E da, i nešto oko potrebe mapiranja radi peglanja krivulje, i to je uglavnom to.
Za sve ostalo, tu je MasterCard!
 
Jedina mana: nema ABS. Inace meni je ta linija puno ljepsa i puno mi robusnije izgleda od ovoga 2014 pa na dalje. Da samo ima ABS ne bih ovog novijeg ni pogledao.
I jos da mi je masinu od bandita 1250 prisarafiti gore... :mrgreen:
A bogami i prednji ovjes prebaciti s novijeg... ;)
 
Pisalo se svojedobno (doduše potiho, da se ne izazove gnjev Boga Stroma) da su prvih par generacija hiljadarke imale problem sa curenjem slave cilindra kvačila (gumica od par kuna, teško dobavljiva u bespućima tundri), klapanjem korpe kvačila (rješivo podmetanjem šajbi pod opruge), te slabašnim kočnicama, sve ostalo peri-deri.
E da, i nešto oko potrebe mapiranja radi peglanja krivulje, i to je uglavnom to.
Za sve ostalo, tu je MasterCard!

I o gašenju na puštanju gasa.
 
Jedina mana: nema ABS. Inace meni je ta linija puno ljepsa i puno mi robusnije izgleda od ovoga 2014 pa na dalje. Da samo ima ABS ne bih ovog novijeg ni pogledao.
I jos da mi je masinu od bandita 1250 prisarafiti gore... :mrgreen:
Ti znas o Stromu...,imaju i 2008 god,ABS...redizajn....,i jos da ti neka obrijana sidne iza...ouuuu... :coffee:
 
Strom 1000 prije 2014-te sa ABS-om? Jel to stvarno postoji ili Paf opet baca bombe po obicaju?
 
Strom 1000 prije 2014-te sa ABS-om? Jel to stvarno postoji ili Paf opet baca bombe po obicaju?
a,dobro... ka ti kazes...,aaa 2014, cuj.,tek ABS... baha...
 
Last edited:
korozija u rezervaru ,korpa kvačila to su bili neki poznati kvarovi