Stroziji nadzor motocikla na tehnickom

enduro

Well-known member
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/skrivanjem-registarskih-oznaka-motoristi-izbjegavaju-kazne-hoce-li-ih-izmjene-pravilnika-u-tome-sprijeciti-foto-20190425
 
Pokušavam zamisliti koliko bi trajao "rep" i tablica na npr EXC-u na bilo čemu osim uređenog makadama, uz jako umjerenu brzinu, ako bi tablica ostala na standardnom nosaču (dakle na visini sredine zadnje gume).
Za off npr. ako se do offa došlo cestom, je upravo poželjno moći je lako ukloniti, suprotno dr M ovim prijedlozima, jer inače ideš doma bez tablice, repa, žmigavaca [emoji16]

Za cestovne motore spriječavanje skidanja ne otklanja mogućnost prekrivanje i u jednakoj mjeri obvezuje zaustavljanje patroli kao i do sad.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Znam da ovaj"prometni stručnjak" laprda ali registracija se mora imati propisno postavljena na motociklu a sad kak kod nas smrdljivi zakoni i sudstvo funkcioniraju to je drugi par čarapa.Kolko god ispizdio kad me kamera uslika i otme mi tisuće kuna moram bit svjestan da sam napravil prekršaj.Zadnji put kad sam zaustavljen platio sam 300 kn za nepropisno postavljenu tablicu samo zato kaj je to najeftinija kazna(makar mi je tablica več 20 i kusur godina uvijek na propisnom mjestu),e sad jebiga.Zakon treba mjenjat jer ovaj nije dobar osim za kemičare.
 
Treba zabraniti motre i aute. Uvesti neke kapsule koje ce nas voziti od točke A do B. Zabraniti svaku pomisao samoinicijative i kontrole i sve smo riješili.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Švabo said:
Treba zabraniti motre i aute. Uvesti neke kapsule koje ce nas voziti od točke A do B. Zabraniti svaku pomisao samoinicijative i kontrole i sve smo riješili.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

(y) 8) 8)
 
Švabo said:
Treba zabraniti motre i aute. Uvesti neke kapsule koje ce nas voziti od točke A do B. Zabraniti svaku pomisao samoinicijative i kontrole i sve smo riješili.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Pa kaj nismo na najboljem putu
auti već voze sami,onaj bmw gs isto vozi sam i eto rješeno
 
https://www.index.hr/vijesti/clanak/biciklist-kaznjen-u-zagrebu-policajac-mi-je-rekao-da-se-mora-vratiti-s-kaznama/2081200.aspx
Nema motora pa su dobri i biciklisti. :shock:

Bitno da se blagajna napuni. (y)
 
Represija je gadna, tuga i jad. Kaže policajac moramo pisat motre nas

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Dečki bez stresa. Pa to je tek na razmatranju.. Bar još 3 mandata da to uopće ide na glasanje :mrgreen:
 
Kaj više nije dozvoljeno imat tablicu sa strane na chopperu?Kaj ako neki motor tvornički ima nosač tablice sa strane (mislim da neki Harleyi tvornički imaju bočni nosač tablice)?
974325.jpeg
 
Samo se nadam da ce i naše policije početi zaustavljati motore i kontolirati sa mjeračem zvuka auspuhe, i isključivati iz prometa one koji skinu dB killer - kao što u Njemačkoj postavljaju kontrole uz ceste popularne među bajkerima, npr. na planinskim prijevojima
 
A kom smeta auspuh van naselja??

Nek kontroliraju takve stvari pred birtijama, i oko škola itd. To bi bilo povećavanje sigurnosti na cestama, a ne to kaj netko ima glasni auspuh i vozi se po "popularnim" dionicama otvorenih cesta.
 
I gledati DOT guma i milimetre ripne. I da će vući na vanredni za svaki vrag. Treba jašta [emoji123]
Eh gdje su vremena kad je trebalo imati par cojones za voziti motor i malo stava
9e2979824ce55a55a47eef8b3e7b09ee.jpg


Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Igoreta said:
A kom smeta auspuh van naselja??

Nek kontroliraju takve stvari pred birtijama, i oko škola itd. To bi bilo povećavanje sigurnosti na cestama, a ne to kaj netko ima glasni auspuh i vozi se po "popularnim" dionicama otvorenih cesta.

Pa zbog tih koji voze po popularnim dionicama sa otvorenim auspusima i maltretiraju jadnike koji žive blizu tih cesta, sve više dionica biva zatvoreno preko vikenda ili u potpunosti za motorkotače. I tako zbog par neodgovornih budala kažnjavaju i nas sve ostale, koji vozimo motore što su u potpunosti po propisima  :?