Sudar pre sat vremena!!!

Oggi

New member
POZ, pre sat me udario covek kolima, vozim skuter najnormalnije pravo i iz sporedne ulice ukljuci se covek pravo u mene, kao da je corav!!! udario me u zadnji deo,pao sam ispred njega na levu stranu, meni nije nista, samo izgulio nogu, imao sam kacigu i jaknu. Kako sam pao pocelo razmisljanje sta li je motoru, nisam znao da li da zovemo policiju ili da mu uzmem pare, na kraju sam mu uzeo 400eur, drugari mi kazu da sam prosao extra ali iskrivila mi se viljuska,izgrebao se skroz motor, a kada ga budem prodavao gubim jer do sad nije padano. Ali sta je tu je, samo trebao sam bar da ga oderem parama kad mi vec nije doslo da ga bijem u tom trenutku... sad sta je tu je, mada uzeo sam mu vizitku kao ako bude trebalo jos para za popravku pa mozda ga zovnem, POZDRAV!!! inace skuter je GILERA RUNNER 50SP 2004
 
hm. Ako se dobro sjećam runneri imaju upside down vilice (ne pitaj me čemu služe na skuteru) pa vjerujem da će ti servis poprilično naplatit druge vilice... :?
 
Oggi said:
POZ, pre sat me udario covek kolima, vozim skuter najnormalnije pravo i iz sporedne ulice ukljuci se covek pravo u mene, kao da je corav!!! udario me u zadnji deo,pao sam ispred njega na levu stranu, meni nije nista, samo izgulio nogu, imao sam kacigu i jaknu. Kako sam pao pocelo razmisljanje sta li je motoru, nisam znao da li da zovemo policiju ili da mu uzmem pare, na kraju sam mu uzeo 400eur, drugari mi kazu da sam prosao extra ali iskrivila mi se viljuska,izgrebao se skroz motor, a kada ga budem prodavao gubim jer do sad nije padano. Ali sta je tu je, samo trebao sam bar da ga oderem parama kad mi vec nije doslo da ga bijem u tom trenutku... sad sta je tu je, mada uzeo sam mu vizitku kao ako bude trebalo jos para za popravku pa mozda ga zovnem, POZDRAV!!! inace skuter je GILERA RUNNER 50SP 2004

Vilica 1500 Kuna, velika bočna plastika 1180 kuna, prednja bočna plastika 640 kuna, naljepnice 300 kuna, blatobran 500, ručka kočnice 80, retrovizor 200... E sad ti vidi šta ti je od ovog otišlo
 
najvažnije da se nisi bio :mrgreen:
kod nas teško da te netko udari i sa sobom ima 400eur :wink:
ebemu, kad kažu na dnevniku kako je susidu krava krepala :mrgreen:
 
Ti si iz Bg? Dio proslog tjedna i vikend sam bio tamo. Kak se tam vozi, nema nekih pravila, ko je hrabriji prolazi. Da ne pricam o nepustanju pjesaka prek zebre :twisted: Vidio sam samo dva motora i par skutera, slabo vam je to decki... ajmo malo vise na dva tocka.
 
pa kada bih sve stavljao novo ispadne to mnogo skupo... Najbolje bi bilo da sam mu uzeo vise para pa bih promenio viljusku a ostalo vozio ovako do sledece sezone, pa bih imao i za more:) da se bar malo isplati ovo sto lezim u krevetu...
Sa druge strane mogao bih da ga zovem i da kupim sve novo pa da mu dam racune, ali opet nece preci 400eur mozda...
Mislim najbolje bi bilo da me nije udario ali bar malo da profitiram ... HVALA SVIMA!
 
ja mislim da ti ustvari neznas sta hoces. uzmi mu pare burazeru, pa on je tebe skrsio nisi ti njega. cega se bojis, skupi ortake i po pare
 
aurellie said:
hm. Ako se dobro sjećam runneri imaju upside down vilice (ne pitaj me čemu služe na skuteru) pa vjerujem da će ti servis poprilično naplatit druge vilice... :?
možda se daju ispravit...500 kuna..ako ne...1500 kuna nove :wink:
 
važno je i to da tebi ništa nije :wink:
 
uf da meni netko da 400 eura odma bi to spicio na kurbe :mrgreen:

Kad se pada nek se pada nisko
 
ja mislim da ti ustvari neznas sta hoces. uzmi mu pare burazeru, pa on je tebe skrsio nisi ti njega. cega se bojis, skupi ortake i po pare
Ma ne bojim se nicega samo sam kao gledao da bas ne oderem coveka a sad mi je krivo jer bi onda mozda sledeci put gledao gde vozi.
Ali ispravicu viljusku ili je ipak najbolje da kupim novu??? mislim ako to nikad ne moze da bude ko pre uzecu novu... ostane mi jedno 200eur I PRAVAC NA MORE!!! pa moja keva svako jutro ustaje pola meseca za te pare a ja zaradio za par min 8) samo dajem otkaz sto se tice tog zaradjivanja da ne bude :cry: Ma nije mi bilo nista i dobio sam pare i opet je mnogo gorko kad padnes...
Ti si iz Bg? Dio proslog tjedna i vikend sam bio tamo. Kak se tam vozi, nema nekih pravila, ko je hrabriji prolazi. Da ne pricam o nepustanju pjesaka prek zebre Twisted Evil Vidio sam samo dva motora i par skutera, slabo vam je to decki... ajmo malo vise na dva tocka.
A i posto je u Bg stvarno kao sto si rekao jedva cekam da uzmem neki motor pa cu ga uglavnom voziti van grada... Samo vecina ljudi kod nas su na motorima, a pogotovo na skuterima u majcama, da nisam imao jaknu sad bi me sigurno bolelo na par mesta,a da sam udario bez kacige samo 10cm desno... IVICHNJAK i CJAO-ZDRAVO!!!