Suzuki Antares Centar Zagreb

hvala! bez brige, motori ostaju i dalje u primarnom fokusu.. samo prelazim u protivnicku momcad :mrgreen:
Ajde ,drago mi je da se kvaliteta prepozna i cijeni. Sve je to zdravo i normalno, neka konkurencije.
 
  • Like
Reactions: frulex
TM je u igri tako da sam ja vise "backup"

bez brige, necu sigurno skakat iz pastete. nisam ni sa suzukijem kojeg zivim vec skoro 30 godina ;)
Krasna marka, obožavam njihove motore. Prvoklasna izrada i dizajn (y) .. Razmišljao sam o njima prije 3-4 godine, ali teško bi se po Dalmaciji plasirao njihov program. Gore bi mogao biti pun pogodak. Samo treba narod priviknuti da ne postoji samo KTM.
 
  • Haha
Reactions: mate and AnteK
Krasna marka, obožavam njihove motore. Prvoklasna izrada i dizajn (y) .. Razmišljao sam o njima prije 3-4 godine, ali teško bi se po Dalmaciji plasirao njihov program. Gore bi mogao biti pun pogodak. Samo treba narod priviknuti da ne postoji samo KTM.
TM je firma, tj TM Zagreb.. a TM motori.. mislim da je bila neka kratka avantura sa njima u HR tamo 2000 i neke.. nije bila bas sreca
 
  • Like
Reactions: roberto
Krasna marka, obožavam njihove motore. Prvoklasna izrada i dizajn (y) .. Razmišljao sam o njima prije 3-4 godine, ali teško bi se po Dalmaciji plasirao njihov program. Gore bi mogao biti pun pogodak. Samo treba narod priviknuti da ne postoji samo KTM.
Čovjek ti ide u konkurenciju, a TM je talijanska lijepa nekretnina. 😁 😁 😁
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Bob Rock and frulex
  • Like
Reactions: frulex and mate
Meštre sretno na novom poslu, jel bu bar neki približno dobar majstor došao da te zamjeni ili bum ja morao mjenjati servis :)
Hvala! Ne znam kaj da ti velim. Mislim da za sad nece nitko dolazit striktno za motore. Decki rade uredno redovne servise. A ak kaj treba, do mene se uvijek moze doci.
 
  • Like
Reactions: thommy
Meštre sretno na novom poslu, jel bu bar neki približno dobar majstor došao da te zamjeni ili bum ja morao mjenjati servis :)
hm, a ti jadan sad misliš da si u gadnom problemu? objasni malo što sad s tim Cuzukijima što voze po zg okolica sad?. Kolko kužim zgubil si čoeka kaj bu svečano i uz fanfare preuzel tvoj motor. Kaj si km s veštrom izvrtil km da mu treba nekaj bitno mijenjat mimo ulja,svjećica i lanci- što ti može i seoski kovač. Malo mi to miriše na onu mantru onih bemvejaša, kad prodaju obavezno piše servisirano u Tomića, osim kaj su uzeli brdo love ko zna kaj su delali. I to kad kupiš tak motor ko da žnjim si dobil kolajnu reda Petra Krešimira
 
hm, a ti jadan sad misliš da si u gadnom problemu? objasni malo što sad s tim Cuzukijima što voze po zg okolica sad?. Kolko kužim zgubil si čoeka kaj bu svečano i uz fanfare preuzel tvoj motor. Kaj si km s veštrom izvrtil km da mu treba nekaj bitno mijenjat mimo ulja,svjećica i lanci- što ti može i seoski kovač. Malo mi to miriše na onu mantru onih bemvejaša, kad prodaju obavezno piše servisirano u Tomića, osim kaj su uzeli brdo love ko zna kaj su delali. I to kad kupiš tak motor ko da žnjim si dobil kolajnu reda Petra Krešimira
Ne kužim čemu taj cinični komentar?
Svi biraju servis i majstora po vlastitoj želji i mogučnostima (ako se ima para nije problem platiti ni najskuplji) a ja biram onaj u kojem mogu osobno vidjeti kaj se radi na mom motoru ( i u kojem radi frend / poznanik neko koga znam i mimo tog servisa i tko takve motore radi godinama i pozna ih u dušu). Budem i ja kupio bemveja prvom prilikom GS-a čakštoviše i to ganc novoga budem štancao knjižicu sa skupim PEČATOM i kaj koga briga za to .
Ljudi manje negative a više gledajete onu rubriku djevojka dana :ROFLMAO: