Suzuki Antares Centar Zagreb

Kuhac nema.,za 11-12.000 eur., moze BMW kakav oces...ali ja samo Strom kakav ocu... :p
 
Sve novo, moderno.. paralelno.. 800.. po dojmovima na prvu, čini mi se prilično dobro.

Na stromu mi se sviđa široki volan.. ali DE oznaka malo uže profilira korisnike (no ipak blaže nego na 1050). Po mom mišljenju, svakako motor užeg spektra namjene/uporabe nego 650. I svakako sposobniji sto se tiče silaženja sa ceste.

8S.. zabavan motorčić.. za broj veći od SV-a.. okretan, upravljiv.. čini mi se moćan dole nisko (tak vele i na MCN-u).. Mislim da je MT07 ove godine dobila stvarno ozbiljnu konkurenciju (uključujući i Hondu naravno)
Vidjet ćemo šta će naše Yamahafokusirano tržište reći na sve to😎
 

Attachments

  • 20230524_160226.jpg
    20230524_160226.jpg
    4 MB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: pivko11 and MarK5
Dobili ste ga već? Super (y) ..
Mislim da će se odlično prodavati. Za te novce po meni nema boljeg motora u klasi, sigurno.
A, imamo i super cijenu .
600 eura smo jeftiniji od Talijana, odnosno 400 eura od Nijemaca.


 
Last edited:
Dobili ste ga već? Super (y) ..
Mislim da će se odlično prodavati. Za te novce po meni nema boljeg motora u klasi, sigurno.
A, imamo i super cijenu .
600 eura smo jeftiniji od Talijana, odnosno 400 eura od Nijemaca.


mislim da je dobra prica.. meni svakako bolja neko DL... iako, uzivo veci nego sto sam mislio po slikama.. (nize sjedalo pomaze svakako)

treba ga provozat ali mislim da mu se realno nema sta za zamjerit.. pogotovo za te novce (u odnosu na konkurenciju)
 
A eto i sa tašnama
 

Attachments

  • 20240117_143123.jpg
    20240117_143123.jpg
    3.1 MB · Views: 0
  • 20240117_143112.jpg
    20240117_143112.jpg
    3.3 MB · Views: 0
Na slici izgledaju dosta široke.

Na Traceru 9GT su uže. Kaciga stane ali samo u jednom specifičnom položaju.
Ako se koristi za robu, onda par mejica veš i čarape.
 
Na slici izgledaju dosta široke.

Na Traceru 9GT su uže. Kaciga stane ali samo u jednom specifičnom položaju.
Ako se koristi za robu, onda par mejica veš i čarape.
gotovo identicno kao na GT-u

integralna kaciga ide, ali da, u specificnom polozaju
 
  • Like
Reactions: Spori
zvao ih nedavno. pitao za veliki servis na k5. dobio odgovor "zao nam je, ne radimo stare motore, samo one koje smo mi prodali". tek toliko o njima. dno dna.(n)
ali, narucio dio i dosao slijedeci dan.(y)
 
zvao ih nedavno. pitao za veliki servis na k5. dobio odgovor "zao nam je, ne radimo stare motore, samo one koje smo mi prodali". tek toliko o njima. dno dna.(n)
ali, narucio dio i dosao slijedeci dan.(y)
Slicna gospoda je bila i u yamahi u Rijeci LS moto pa propali