Suzuki Antares Centar Zagreb

jokte, moj tlr!


ak se sve poslozi, sljedece godine cu ubost nekog TLR-a za upicanit i ostavit u arhivi


BTW trazim si Katanu 50R. Plavo-bijelu naravno pa ak netko nekog zna ili vidi negdje da se prodaje kakva.. moze i one kojima je potrebno malo TLC-a.. rado bi je udomio! vodeno hlađenje samo
 
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
Dolazi mi jos jedan zanimljiv motor u salon. Na zalost samo u izlozbenoj ulozi ali posto se radi vjerojatno o najznacajnijem motoru u povijesti Suzukija, bit cemo zahvalni vlasniku sto ce nam ga ustupit!!

Ne vidim koji bi to mogao biti model osim DR 350 !! :LOL:
 
  • Like
Reactions: stane and frulex
ja navijam za prvi GSX-R400... vidim sad za katanu 50R, prošle godine se jedna bila pojavila u mojem susjedstvu, pokušam saznat di je otišla... kad sam vidio čiču, reko šta je to, kaže katana, odma opalim "nemoj ti mene j...", na kraju fakat je... izuzev burgmana do tad ne znam jesam vidio koji Suzin skuter...
 
  • Like
Reactions: frulex
ja navijam za prvi GSX-R400... vidim sad za katanu 50R, prošle godine se jedna bila pojavila u mojem susjedstvu, pokušam saznat di je otišla... kad sam vidio čiču, reko šta je to, kaže katana, odma opalim "nemoj ti mene j...", na kraju fakat je... izuzev burgmana do tad ne znam jesam vidio koji Suzin skuter...

Ma bit će prvi gsxr ikad, legenda gsxr750 :D
 
Ma bit će prvi gsxr ikad, legenda gsxr750 :D
e, tu bi se zajebo, nije prvi 😉
al dobro, to sad je filozofsko pitanje... prvi internacionalni je bio 750 i to je opće prihvačeno... a na prvome sam sjedio u Marseillesu kod jednog starog zrakoplovca/automobiliste/motocikliste...
 
  • Wow
Reactions: Nero
Big or small, we love 'em all!

Zapravo ovaj lijevi mi je najdrazi al to je cisto subjektivno jer je moj 🤣🤣

Dolazi mi jos jedan zanimljiv motor u salon. Na zalost samo u izlozbenoj ulozi ali posto se radi vjerojatno o najznacajnijem motoru u povijesti Suzukija, bit cemo zahvalni vlasniku sto ce nam ga ustupit!!
Koja je shema sa ona dva prva desno
Kao najznacajniji motor koji trenutno Suzuki prodaje
To odma kraj vrata da ih kupac prvo vidi ili……
 
Koja je shema sa ona dva prva desno
Kao najznacajniji motor koji trenutno Suzuki prodaje
To odma kraj vrata da ih kupac prvo vidi ili……
teske strojeve drzimo odmah pored vrata.. ko ce to naguravat po salonu 🤣
 
Nisam ubio, već pobjedio! Di šaljem adresu za nagradu :D :D :D
Nije Beg cicija... cak mozes i birat koji buff ti je drazi!!
 

Attachments

  • 20211027_125219.jpg
    20211027_125219.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • Love
  • Like
Reactions: vlado1981 and Nero
Jel je to @Paf ustupio svojeg žutog stroma da bude izložen :mrgreen:
Paf je izlozbenog odma prvi pokupia... i preporucam svakom tako nesto ako uvati priliku...
 
Znaci ako se hayabusa hoce dovest u Split triba ic po nju u Zg

Bice nema Suzuki salona u ST ili ste vi malo blize oltaru pa se misa bolje cuje :cool:
 
Znaci ako se hayabusa hoce dovest u Split triba ic po nju u Zg

Bice nema Suzuki salona u ST ili ste vi malo blize oltaru pa se misa bolje cuje :cool:
ovo s oltarom je glupost da ne moze bit veca... na zalost ove godine nema dovoljno motora tako da je svaki motor kojeg "ulovimo" 90% puka sreca. ostalo je upoznost i odvaznost..

evo ti primjer, pocetkom sezone stoji gore par komada GSXS-a750 u crnoj boji.. stoje i nitko ne uzima.. uzeli.. prodali... sad na kraju sezone uzeli smo proslogodisnje burgmane kad ih nitko drugi nije htio.. naravno otisli su, uzeo bi ih jos da ima.. nema tu oltar nikakve veze


ja taj zivot zivim od svoje 15. godine i vjeruj mi da mi je drago vidjet svaki novi/stari Suzuki motor na cesti bez obzira di je kupljen.. sa svakim prvim modelom kojeg sam isporucio veselio sam se kao da je moj.