Suzuki Antares Centar Zagreb

frulex

Well-known member
Postovani forumasi,

sa velikim zadovoljstvom dijelim s Vama info da je Zagreb dobio novi Suzuki centar.

Ovlasteni Suzuki partner Antares centar preselio se u novi prostor (150 metara od starog) na adresi Samoborska cesta 222A, Zagreb
Antares centar je jedan od rijetkih Suzuki partnera (tj jedini za kojeg znam) koji obuhvaca kompletnu Suzuki ponudu motocikala, automobila, vanbrodskih motora i Suzumar plovila te naravno servis i rezervne dijelove za sve sto nosi Suzuki znak.

U novom centru spojili smo godine iskustva u prodaji, servisiranju, utrkivanju kako automobila tako i motocikala. Slozili smo odlicnu ekipu kojoj je imperativ strucnost i ljubaznost te jako drzimo do toga da Suzuki brend predstavimo maksimalno profesionalno.


No da ne duzim i ne pretjerujem sa superlativima, slobodno nas posjetite na adresi Samoborska cesta 222A, Zagreb

Kontaktirati nas mozete na 01 554 00 90 za servis ili 01 554 00 80 za prodaju
tj za sve upite vezane za motore direktno na moj broj 099 537 16 20 ili [email protected]

Naravno, komuniciramo i putem foruma ako Vam je tako jednostavnije.

LP,
Renato
IMG-20201102-WA0001.jpg
 
Last edited by a moderator:
Uz Suzuki motore sam jos od '98. pa mislim da sam pripravnicki staz prosao vec nekoliko puta.

Mozda kad narastem budem Joke.. al s obzirom da sam stao na ovih velebnih 171cm, cini mi se da ce Joke biti titula rezervirana samo za priobalno podrucje🙈
 
Pozdrav Renatu i potvrđujem iz prve ruke, ljubaznost i susretljivost za svaku preporuku!

A veliki Strom je izvrstan stroj i preporuka svakome tko gleda veliki enduro, idite i probajte.
 
Kakva vam je praksa za probu, da vidim kolika je evolucija u odnosu na mog iz 2014-te, zanima me ovaj prvi
valjana vozacka i osobna te naravno kaciga.. popunimo formular i gas.. naravno uz prethodnu najavu cisto da potvrdimo da je motor slobodan.

prakticiramo da su probne voznje u pravilu cca pola sata sto je realno i vise nego dovoljno vremena za dobit dojam o motoru.
 
Last edited:
Salon je meni fantastican. Pogotovo kad malo padne mrak i pocne svijetlit sve.

A baba, s babom zna bit gadno 🤣🤣
 
  • Like
Reactions: prpa
valjana vozacka i osobna te naravno kaciga.. popunimo formular i gas.. naravno uz prethodnu najavu cisto da potvrdimo da je motor slobodan.

prakticiramo da su probne voznje u pravilu cca pola sata sto je realno i vise nego dovoljno vremena za dobit dojam o motoru.
U pola sata dobit dojam o motoru:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ❓❓❓
 
  • Like
Reactions: neven
:eek:

onaj ko naumi odredeni motor kupit i vec se nabrusi na taj model... ovo je hvale vrijedno da se moze napraviti krug i steci onaj prvi dojam o polozaju i dal je opce to to

Pa ovo je vise nego dovoljno...

Najbolje nema nikakve probe pa lipo iskeljis lovu i onda ga mos probavat do mile volje
 
Ak se trazis i ne znas jel uzet velikog stroma ili r1 ili mozda beverly, onda ti ni maraton test od 50000 km nece bit dovoljan.

Osobi koja gleda kupit stroma 650 ili npr tenere 700 ili pak versys 650 tih pola sata biti ce skroz dovoljno za dobit dojam o ergonomiji, upravljivosti i slicnim detaljima koji mogu cinit razliku kako nekome motor odgovara ili ne odgovara.

Na zalost ili na srecu nismo rent-a-bike ali svakako potencionalnim kupcima zelimo omoguciti da probaju barem djelic onoga za sto ce izdvojiti odredenu kolicinu novaca.
 
Hebate led... pa u RH 90 % trenutno novih motora mos vidit samo u katalogu... uplatit ga i vidis ga kad
o_Odode u salon

A ode je sad pol ure probe kao nista

jesmo balkanci... nis nam ne valja...

nema testnih voznji pa pljujemo

ima test voznji od po pol sata ... opet ne valja... najbolje da se uzme testno na jedno tjedan dana pa da vidimo dal nam odgovara
 
A veliki Strom je izvrstan stroj i preporuka svakome tko gleda veliki enduro, idite i probajte.

Izvrstan motor ali neće moći! Evo ga kod mene skirven u garaži. :mrgreen: Pokupio sam ga nakon posla i maloprije došao doma. Nitko mi nije rekao da je mrak i hladno. :p

I nemojte cjepidlačit, sat vremena na nekom motoru je sasvim dovoljno za stvoriti prvi dojam.
 
Od mene uglavnom veliki (y) za Suzuki u hrvatskoj
 
Izvrstan motor ali neće moći! Evo ga kod mene skirven u garaži. :mrgreen: Pokupio sam ga nakon posla i maloprije došao doma. Nitko mi nije rekao da je mrak i hladno. :p

I nemojte cjepidlačit, sat vremena na nekom motoru je sasvim dovoljno za stvoriti prvi dojam.
Bit ce da ne valja cim se nisi dao sa motora 🤣🤣