Suzuki Antares Centar Zagreb

Vi bi testne motore, testne auspuhe i tko zna sta jos...pa ovi nasi ne mogu dobit obicne sitnice

Moto art rijeka 22.2 narucena i placena dizna kvacila za rsv, nakon tri mjeseca zivkanja otisao po novce i rekao ako se dizna pojavi da cu doc uzet, jos nisu zvali

Ls moto (yamaha) rijeka 17.9 narucene gumice ventila za yamahu, rekli 10 dana, jos nisu zvali
 
Vi bi testne motore, testne auspuhe i tko zna sta jos...pa ovi nasi ne mogu dobit obicne sitnice

Moto art rijeka 22.2 narucena i placena dizna kvacila za rsv, nakon tri mjeseca zivkanja otisao po novce i rekao ako se dizna pojavi da cu doc uzet, jos nisu zvali

Ls moto (yamaha) rijeka 17.9 narucene gumice ventila za yamahu, rekli 10 dana, jos nisu zvali
LS moto više ne radi koliko ja znam
 
LS moto više ne radi koliko ja znam
Oho, sta propalo??? Pred malo sam vidio dvojicu njihovih bivsi mehanicara, sa jednim pricao i kaze njih dvojica otvorili onj suzuki marine na skoljicu

Al nisam znao da ls moto ne radi



Sad vidio na netu pise trajno zatvoreno
 
  • Like
Reactions: Dene
Oho, sta propalo??? Pred malo sam vidio dvojicu njihovih bivsi mehanicara, sa jednim pricao i kaze njih dvojica otvorili onj suzuki marine na skoljicu

Al nisam znao da ls moto ne radi



Sad vidio na netu pise trajno zatvoreno
Da,kolko sam ja čuo, propali
Tako da ništa od gumica 😁
 
Da,kolko sam ja čuo, propali
Tako da ništa od gumica 😁
Pa ne cudim se...sandi je ok decko, znam ga jos dok je davno radio u yamahi na jurdanima, al sve skupa ls moto i nije bio bas nesto, gospoda radila samo redovne servise, nisu nista osim toga htjeli uzimati, pa eto nek sad rade
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
Ovaj je od frenda.. kaze da mu smeta po garazi pa smo ga spasili.. a i frendu napravili vise mjesta u garazi. Al naso sam istog takvog kod talijana.. samo treba novcice izbrojati🤑
Ako želite popunit prostor u salonu dovezem i ja svog mladića 😉
 
  • Haha
Reactions: frulex
sekundarne sirovine, al naseri i al terminatori idu gratis
 
i bolje tako, trenutno je to isplativo prodati jedino ako možeš kupiti nešto pametnije za te novce
 
  • Like
Reactions: frulex
nekrpani neslaganci koštaju otprilike ko tvoj dukac ili možda malo manje..ne poznam te osobno, ali nekak te ne vidim na tome i ne činiš mi se kao osoba koja bi dala 20+ t€ za motor s frgama:mrgreen: