Suzuki Antares Centar Zagreb

Bravica rezervara se nalazi u nekoj uzdignutoj kocki..Pogledaj negdje sliku rezervara..Ono, kocka 15 sa 15..

evo, donekle se vidi
 

Attachments

  • hffj.jpg
    hffj.jpg
    40.9 KB · Views: 0
Last edited:
taj Antares mi nikad nije odgovoria na moj e-mail i upit za onog 1050XT.,a malo je fallilo,dok sam ima potraznju...sto je bio,a mozda i sad na raspolaganju,al nisam se zafrka sa ovim 1000XT.,i jos duplo eftiniji...
 
taj Antares mi nikad nije odgovoria na moj e-mail i upit za onog 1050XT.,sto je bio,a mozda i sad na raspolaganju,al nisam se zafrka sa ovim 1000XT.,i jos duplo eftiniji...
Morat ces mi ovo prevest.. koji 1050XT? Na raspolaganju? Email? Kada? Sta ne vices 🤣
 
Morat ces mi ovo prevest.. koji 1050XT? Na raspolaganju? Email? Kada? Sta ne vices 🤣
e,a meni je email otisa,bez da se vratia,znaci da sje primljen,a sad je gotovo...nema veze...
 
Frulex, još jednom hvala na probnoj vožnji i susretljivosti.

Već sam rekao ženi da se kupuje drugi motor. Nisam dobio po glavi...ali bude se smirila taman kad stignu novi modeli.
 
Ekipa, potrefilo se nakon dugo dugo vremena imam u salonu slobodnog stroma 650. Samo standardna verzija, samo ta boja.. ak netko zeli upecat motor dok ga ima.. spread the word
 

Attachments

  • 20220921_151358.jpg
    20220921_151358.jpg
    2.7 MB · Views: 0
Last edited:
to je pravi stroj,auuf,totalno gol,sva oprema treba.,koja mu je cijena sad...
 
Nama kontinentalcima (nekima bar) sezona je uglavnom zavrsila.

"Tjuning" je gotov. Sve zamisljeno je napravljeno. Cak je i reperacija getribe dosla na red jer je netko "strucno" ugradio Quickshifter.

Sad jos samo ostaje preko zime poigrat se sa grafickim aspektom cijele price i nabacit malo crne jos na ovu neon narancastu. Cisto da lakse docekamo proljece.

A sta smo ono rekli, kad ce ta zima proc?? 🙈
 

Attachments

  • 20221116_172643_remastered.jpg
    20221116_172643_remastered.jpg
    2.2 MB · Views: 0
Koja je to boja? Sjecam se da sam htio R1 za stazu farbati u tu boju i imali su ju jedino vatrogasci. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: leCo
👍super izgleda,
samo ona zelena fluorescentna trakica na felgama kvari sve😉

Edit: i ona od STP😁
 
Last edited:
Nama kontinentalcima (nekima bar) sezona je uglavnom zavrsila... jos samo ostaje preko zime poigrat se sa grafickim aspektom...
a valjda onda bude to, a
ako idu samo sponzorske nalje,
ja bi ostavio tako, (bez dodatnih crnih detalja)
baš je fora 👍

"bode oči" i na mobitelu 😁👍
 
Last edited:
a valjda onda bude to, a
ako idu samo sponzorske nalje,
ja bi ostavio tako, (bez dodatnih crnih detalja)
baš je fora 👍

"bode oči" i na mobitelu 😁👍
Inspiracije je Rinsov GSX-R1000 samo naravno u obrnutoj kombinaciji boja.. iako ideja ima jos par, moram vidit predloske kako bi to izgledalo i odlucit


a STP naljepnica mislim da joj je ovo zadnje.. kako mi se cini, motor vjerojatno ostaje u trkacim oklopima i nisam siguran da ce natrag na cestu (a ova na felgama ide dolje kad definitivno odlucim da se ne vraca na cestu 🙈 )

a boja je cudo, kaze mi prijatelj da sa brda uvijek vidi na kojem sam dijelu staze bez da gleda uopce😎😎😎
 
  • Like
Reactions: DADO+
Ovako nekako. Samo me ova zuta bode u oci.. eventualno sve u crno

I Rins u obrnutoj kombinaciji sa drugim brojem naravno. 🤔🤔🤔🤔🤔
 

Attachments

  • 20221117_115057.jpg
    20221117_115057.jpg
    4 MB · Views: 0
  • 20221117_120406.jpg
    20221117_120406.jpg
    4.4 MB · Views: 0
  • Cover-Alex_Rins_Suzuki-850x560.jpg
    Cover-Alex_Rins_Suzuki-850x560.jpg
    88.2 KB · Views: 0