Suzuki Antares Centar Zagreb

Jel imate, tj. imate naznaka oko dobavjivosti Stroma 1050 DE?

Ima li/hoce li biti mogucnost probne voznje?
 
Hmm.. rano je jos za detalje. Naruceni jesu e sad hoce li biti kako je najavljeno 2/3 mjesec ili ce kasniti, to ce vrijeme pokazat.

Testni DE.. vrlo vjerojatno. Sve ovisi o dostupnosti tj koliko i kada.
 
Malo cisto da pobrisem prasinu sa teme.. zuco je fakat gorostas!! Al crveni je cudo na suncu
 

Attachments

  • 20230412_122727.jpg
    20230412_122727.jpg
    4.3 MB · Views: 0
Jel imate, tj. imate naznaka oko dobavjivosti Stroma 1050 DE?

Ima li/hoce li biti mogucnost probne voznje?
Sta ce ti Test za V-Stroma ! ., to se uzme i vozi...
 
Sta ce ti Test za V-Stroma ! ., to se uzme i vozi...
Ma drag si ti meni samo... često bubneš.

Mogu zamisliti kakave bi stavove imao da si GSa kupio :ROFLMAO:

Netko proba zbog snaga/moment itd.
Netko zbog ergonomije.
Sve šta ima cca. 1000/100/100 (ccm./ks/Nm) mora biti dobro... nazovimo to nekakav "zlatni rez".

Do prije dva mjeseca sam stvarno razmišljao kupiti taj motor.... a onda sam kupio drugi motor i nije mi oglavu probat DE.

Sto vise u Suzuki-ju u Splitu sam došao pitati kad će biti dobavljiv pa me prodavač uvjeravao da DE ne postoji i da sam u krivu! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Reko, ajd malo izguglaj.
(zato sam ovdi Antates-u postavio pitanje)

Cijena od 17k+ € je paprena. Prati trend cijena al da je paprena - paprena je.

I dalje me ergonomija tog modela zanima a ti Paf o tome ne možeš suditi jer je to invidualno iskustvo i pretvori se u bespotrebno filozofiranje ko o uljima i gumama.

.. oce return, al budi mudar :ROFLMAO:
 
Ma drag si ti meni samo... često bubneš.

Mogu zamisliti kakave bi stavove imao da si GSa kupio :ROFLMAO:

Netko proba zbog snaga/moment itd.
Netko zbog ergonomije.
Sve šta ima cca. 1000/100/100 (ccm./ks/Nm) mora biti dobro... nazovimo to nekakav "zlatni rez".

Do prije dva mjeseca sam stvarno razmišljao kupiti taj motor.... a onda sam kupio drugi motor i nije mi oglavu probat DE.

Sto vise u Suzuki-ju u Splitu sam došao pitati kad će biti dobavljiv pa me prodavač uvjeravao da DE ne postoji i da sam u krivu! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Reko, ajd malo izguglaj.
(zato sam ovdi Antates-u postavio pitanje)

Cijena od 17k+ € je paprena. Prati trend cijena al da je paprena - paprena je.

I dalje me ergonomija tog modela zanima a ti Paf o tome ne možeš suditi jer je to invidualno iskustvo i pretvori se u bespotrebno filozofiranje ko o uljima i gumama.

.. oce return, al budi mudar :ROFLMAO:
Što se isprobavanja ergonomije tiče, DE nam je u salonu još početkom tjedna.. onda ide novom vlasniku, no dolazit ce ih još.

Po meni, DE je vrlo namjenski motor i nije za svakog tj. siguran sam da neće svatko moći baratati sa njim.

iz istog razloga ga ne planiramo staviti u test flotu jer mi je jednostavnije nemati ga za test nego objašnjavati nekoj stranci da mu ne mogu dati motor na probu jer su šanse da se izvrne 99,99%
 
Što se isprobavanja ergonomije tiče, DE nam je u salonu još početkom tjedna.. onda ide novom vlasniku, no dolazit ce ih još.

Po meni, DE je vrlo namjenski motor i nije za svakog tj. siguran sam da neće svatko moći baratati sa njim.

iz istog razloga ga ne planiramo staviti u test flotu jer mi je jednostavnije nemati ga za test nego objašnjavati nekoj stranci da mu ne mogu dati motor na probu jer su šanse da se izvrne 99,99%
Pajdo,
Promašio si cili stadion.

Ne tresi se. Kupio sam KTM-a... još jednog.
Kad se s njega izvrneš samo prašinu obrišeš i ideš dalje.

Da "neće svatko moći baratati s njime"?
A srca ti nije "zrakomlat" :ROFLMAO:

Šanse za izvrtanje 99.99%?
Kako je to uopće dobilo homoligaciju?
Jel to tehnički uopće ispravno? :ROFLMAO:
 
I dalje me ergonomija tog modela zanima ....

Teško da će tebi ergonomija na tom motoru odgovarati, krakat si i biti ćeš zgrbljen maksimalno na njemu, meni ne odgovara
iako se bolje sjedi nego na 650, i općenito se bolje vozi od 650, ne samo zbog snage nego svega ostalog.
 
I dalje me ergonomija tog modela zanima
e jbg sad, ko je promasio stadion ja ne znam, mozda Ginko pomogne

i ne boj se, ne prodajem ja tebi motor, slobodo se veseli na Kratkotrajnom 🤣 🤣


sto se zrakomlata tice.. jbg, tu kod nas nisu svi krkani od 190+ a motor nije lagan i nije nizak.. samim time nije za bilo koga. isto kao i afrika i GS, i slicni ADV motori

a di ce neki Rvat sebi priznat da mu je motor previsok i da nije za njega... zato ga je lakse ne imat nego objasnjavat.. kao tebi.. sada... ;)
 
Što se isprobavanja ergonomije tiče, DE nam je u salonu još početkom tjedna.. onda ide novom vlasniku, no dolazit ce ih još.

Po meni, DE je vrlo namjenski motor i nije za svakog tj. siguran sam da neće svatko moći baratati sa njim.

iz istog razloga ga ne planiramo staviti u test flotu jer mi je jednostavnije nemati ga za test nego objašnjavati nekoj stranci da mu ne mogu dati motor na probu jer su šanse da se izvrne 99,99%
Ja sam padobranac u ovoj temi. Al nije mi baš jasno. Motor od 250+kg s samo 100ks (na radilici) i s dugim međuosovinskim razmakom, pa to se ne može u prvoj dignut bez kvačila. Šanse da se neko izvrne 99,99% ?
Ne kužim ovo boldano?
 
Ja sam padobranac u ovoj temi. Al nije mi baš jasno. Motor od 250+kg s samo 100ks (na radilici) i s dugim međuosovinskim razmakom, pa to se ne može u prvoj dignut bez kvačila. Šanse da se neko izvrne 99,99% ?
Ne kužim ovo boldano?


kratke noge,padaju u mistu
 
Teško da će tebi ergonomija na tom motoru odgovarati, krakat si i biti ćeš zgrbljen maksimalno na njemu, meni ne odgovara
iako se bolje sjedi nego na 650, i općenito se bolje vozi od 650, ne samo zbog snage nego svega ostalog.

Ka šta znaš.
Kad su najavili ovog DE reko da nisu i na ergonomiji proradili.
Baš sam mislio kupit cu novi-novi motor pa da probam DE jer na "papiru" dobro zvuči.

Vozio sam prethodnu degeneraciju DL-a 1000 i vidim da su zadržali ergonomiju.

Afrika, osim što je nova - nova, zadržala je ergonomiju stare.
 
Last edited:
Ma drag si ti meni samo... često bubneš.

Mogu zamisliti kakave bi stavove imao da si GSa kupio :ROFLMAO:

Netko proba zbog snaga/moment itd.
Netko zbog ergonomije.
Sve šta ima cca. 1000/100/100 (ccm./ks/Nm) mora biti dobro... nazovimo to nekakav "zlatni rez".

Do prije dva mjeseca sam stvarno razmišljao kupiti taj motor.... a onda sam kupio drugi motor i nije mi oglavu probat DE.

Sto vise u Suzuki-ju u Splitu sam došao pitati kad će biti dobavljiv pa me prodavač uvjeravao da DE ne postoji i da sam u krivu! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Reko, ajd malo izguglaj.
(zato sam ovdi Antates-u postavio pitanje)

Cijena od 17k+ € je paprena. Prati trend cijena al da je paprena - paprena je.

I dalje me ergonomija tog modela zanima a ti Paf o tome ne možeš suditi jer je to invidualno iskustvo i pretvori se u bespotrebno filozofiranje ko o uljima i gumama.

.. oce return, al budi mudar :ROFLMAO:
Moze biti da Bubnem stogod, ali sve u stilu...GSa nebi kupio, a i kad bi ga kupova,eeee...za njega bi tia probu...za Stroma ne treba... :mrgreen:
 
U pravu si
Želio Monstera 600 koji je bio 2k eura skuplji pa uzeo SV650
Servisi su najviše prevagnuli
 
  • Like
Reactions: ODST