Suzuki bandit 600s

Motosb

New member
Lijep pozdrav ekipa.. Imam pitanje u vezi svog bandita.. Stavljena nova baterija, međutim motor neće da upali. Ima struje ali neće da starta. Svaka pomoć dobrodošla
 
Pa nečeš dobit smislen odgovor s ovoliko malo informacija .
Kako se prije zamjene baterije ponašao, je li bilo kakvih problema, koji je zvuk kad ga pališ, daj video paljenja pa će ti mnogi moć pomoć !
 
Prekidač bočne nogare, ili onaj na ručici kvačila.

🤓
 
Provjeri osigurače a posebno onaj na solenoidu. Nekad zna izgoriti pa nema života u alnasera. Taj osigurač je 30A ako se ne varam, zeleni
 
Pa nečeš dobit smislen odgovor s ovoliko malo informacija .
Kako se prije zamjene baterije ponašao, je li bilo kakvih problema, koji je zvuk kad ga pališ, daj video paljenja pa će ti mnogi moć pomoć !
Motor je palio normalno na zub, međutim nisam ga dugo vozio.. Stojao mi je u garaži od 10 mjeseca jer sam na terenu.. I negdje krajem 4. Mjeseca sam promjenio bateriju.. Znaci instrument tabla radi normalno, osigurace sam pregledao, ali kad stisnem tipku za paljenje nula bodova
 
Problem je najvjerovatnije u prekidaču strujnog kruga .,znači na desnoj ručki.Zna oksidirati ako je na položaju ugašeno.Ili pod dva ,kad je mijenjan akumulator nisu dobro dotegnute kleme iako ima struje i osvjetljenja na satovima.Digni ga na glavni oslonac,ubaci u šestu i probaj okrenuti kotač da pokreneš elektropokretač.
 
Problem je najvjerovatnije u prekidaču strujnog kruga .,znači na desnoj ručki.Zna oksidirati ako je na položaju ugašeno.
To je kod mene bilo. - puno kontakt spreja, bez rastavljanja, u nekoliko navrata, i sad je ok.
 
Nije upalio, na terenu sam bio.. Provjerio sam osigurače i ispravni su.. Našprico sam ikontakt sprejom i ako sam većinom gasio motor na ključ..