SUZUKI - dostava!

truba

New member
pozdrav svima!
po prvi puta se oglasavam i ovom prilikom bih htio uputiti pohvale na adresu SUZUKI! zivim i radim u Mexicu i vjerojatno vam nije poznata cinjenica da na moju zalost nisam u stanju doci do nekih modela koji su dostupni u Europi! odlucio sam se za SUZUKI GS 500 E novi, ispod cekica model za 2006-u godinu! ugovorio cijenu ( skoro 6000$) i obecao platiti cim dojde u salon! to sve skupa nije trajalo tri cijela dana! prekjucer sam dogovorio, jucer je motor "dovucen" iz Meride ( 300km ), a danas sam ga platio i vozim ga! Suzuki, sjajno! ukoliko se motor pokaze dobrim velika je vjerojatnost za daljnju suradnju sa tom tvrtkom!...strastveni sam ljubitelj Yamahe ali ne mogu do pojedinih modela a vozio sam XJ 550 '82, XJ 750 SECA '83 i V max '85! eto od danas sam suzukijas! jos jednom pozdrav svima i pohvala na ime SUZUKI :cool: :mrgreen: 8)
 
Čestitam na novoj pili ali šta radiš u Mexicu! :uff:
Tako ti je to i kod nas. Naručiš i onda čekaš pa opet čekaš i na kraju čekaš...
 
Benvenido amigo, como estas? :mrgreen: :mrgreen:
Fakat, kojim dobrom si gore, nisi valjda neki inžinjer geodezije na iskopu dijamanata? :mrgreen:
 
Tequila.............. :mrgreen:
(tak se piše?)
 
Nemoj žaliti za motorima koje si naveo jer takvih ovdje skoro više nema,a ako i ima s njima ovdje po selima oru njive.
 
SUZUKIIIIIII :cool:
vlada u svijetu
 
BORISSS said:
Nemoj žaliti za motorima koje si naveo jer takvih ovdje skoro više nema,a ako i ima s njima ovdje po selima oru njive.
Čestitke na novom motoru,
a tebi sine Brute:ne pljuj po SVETINJAMA!!!!!!!!!!!!!!!
 
BORISSS said:
Nemoj žaliti za motorima koje si naveo jer takvih ovdje skoro više nema,a ako i ima s njima ovdje po selima oru njive.

Ima ima još tih motora.....
 
nisam ing. al nema bas dijamanata u mexicu, ovdje vise kopaju srebro i ovu njuhovu alpaku, nesto slicno srebru! sa dobrim poliranjem izgleda kao srebro, jeftino oko dolar gram, pa takav ispoliran nakit prodaju amerima, koji dojdu brodovima, nabrzaka po par stotina $ u obliku narukvica, lancica i kojekakvih loncarija! deru amere za neverovat, he he, i ja skup s njima u svojim ducanima al ja uistinu prodajem dijamante! hvala na cestitkam i pomalo slazem km i zadovoljan! pozdrav svima!
 
E da sam prije znao da si u Mexicu.
Ja bio tamo s zborom u 10. mjesecu :D
 
Oho, meksicka veza.
Majstore svaka cast, i na motoru naravno.

Sad mi suze teku, tu kod nas moras proci deveti krug pakla da dobijes motor koji zelis, a nedo bog da jos inzistiras na boji...to ni Dante nemre zamislit.
 
nego aj ti pošalji koje kilo te alpake, za prodat ekipi po Splitu a, ja ću tebi poslat puno lipih pozdrava :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i još kad se pojaviš ovdje dam ti đir na mojoj novoj Kawi 636 da vidiš šta je motor i užitiak u vožnji pa ćeš prodat cili mexiko amerima za kupit je.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool: