SUZUKI DR 650 1991god

tigone600

New member
Dali netko ima kakvih dijelova mašine za ovaj motor,traži se bregasta osovina i klackalice ili komplet glava
motora,lamele i još neki sitni djelovi
 
Tesko...ti motori su imali problema bas sa trosenjem bregaste i klackalica.  Ustvari..jako los motor... :(
 
bmw m 5 said:
Tesko...ti motori su imali problema bas sa trosenjem bregaste i klackalica.  Ustvari..jako los motor... :(
nije loš osim što mu zna propišat brtva ko na svakom jednocilindrašima tog tipa.
Mi smo jednog ubijali puno godina i nikad mu ništa osim što je pišalo ulje na sve strane  (y)  :mrgreen:
 
Kum je prije par godina imal onog bez anlasera i sve dijelove je bez problema kod Dude nabavil pa probaj tam il čekaj da Frulex vidi temu
 
paky said:
nije loš osim što mu zna propišat brtva ko na svakom jednocilindrašima tog tipa.
Mi smo jednog ubijali puno godina i nikad mu ništa osim što je pišalo ulje na sve strane  (y)  :mrgreen:

Ako taj motor nije bio loš i nekvalitetan, koji onda je ?  :misli:
Kompletni razvod glave sa bregastima je banana, mjenjač isto,
brtva je u cijeloj priči najmanji problem. Ja još nisam vidio nijednog
sa ozbiljnijim kilometrima da nije bilo puno šarafanja, a vidio sam ih
puno. Tek od 1996 godine je DR 650 dobar/odličan motor, sve prije
toga je najnekvalitetniji japanac u klasi enduro singlova.
 
AnteK said:
Ako taj motor nije bio loš i nekvalitetan, koji onda je ?  :misli:
Kompletni razvod glave sa bregastima je banana, mjenjač isto,
brtva je u cijeloj priči najmanji problem. Ja još nisam vidio nijednog
sa ozbiljnijim kilometrima da nije bilo puno šarafanja, a vidio sam ih
puno. Tek od 1996 godine je DR 650 dobar/odličan motor, sve prije
toga je najnekvalitetniji japanac u klasi enduro singlova.
neznan ovom je na satu pisalo 40 000km klanja  :mrgreen: :shock:
 
gigi said:
Kum je prije par godina imal onog bez anlasera i sve dijelove je bez problema kod Dude nabavil pa probaj tam il čekaj da Frulex vidi temu
Misliš kod Dude u Velikoj Mlaki ili ...?  :misli:,a to da je loš motor znamo,ali svejedno i ovak poderan vuče ko
šašav  :mrgreen: sve dok ga frend nije "polegnuo".
 
Kod HRC Dude. Onda je bil na Črnomercu a sad je u Blatu. Pošalji PP Fruleksu (možda nije vidio)