Suzuki DR-Z400 S/SM/E

avinko38 said:
Moj pali na 95 stupnjeva, gasi na 85. To nije OEM termoprekidač od S modela.
Ručni šalter je stavio bivši vlasnik jer mu je tak bilo najjednostavnije, mana te izvedbe je da moraš stalno mislit da ga treba paliti i da ga i treba gasiti. Meni je to bilo nepraktično.
Ja na svom imam termoprekidač i ručni šalter... ;) Tako da nema frke.Instrument tabla ima pokazivač temperature pa bacim oko u vožnji.
 
Tiho said:
Ja na svom imam termoprekidač i ručni šalter... ;) Tako da nema frke.Instrument tabla ima pokazivač temperature pa bacim oko u vožnji.
Ja nemam na kaj bacit oko  :jesus:
Evo jedna sa međunarodnom ekipom na KTMima 2016/2017, ima i jedna Husqarna  i Gas Gas 2T cvajo, smješteni u hotelu tu kod mene, priča voditelj ekipe iz HR da je prije 4 godine imal DRZ S model i prodao ga Njemačkoj ekipi koja bila u posjetu u HR, njih 12, svi na DRZima....
 
Sredju said:
Da li se netko usudio Vjetrobran sam posavijati od plexija?

Ja. Fen (industrijski) u ruke i savijaj (y). Ako misliš savijati pod velikim kutom onda uzmi skuplji pleksi (koji ima veći prag tolerancije na pucanje), ni slučajno previše grijati jer ga onda spališ.
 
Jesensko istraživanje terra zagorje  :mrgreen:
 
Napravio kartonski model, u trgovini kupio plexiglas te ga obradio i savio.

Evo finalnog proizvoda :D.
 
Sredju said:
Kako ti izgleda, 3 mm su dosta, ili bi moglo i manje?

3mm je zlatna sredina (y) Dal može manje, probaj...na svim motorima koje sam vozio niti jedan vizir nije bio manji od 3mm ali niti veći od 4mm
 
vladof said:
Samo treba pogodit visinu, inače puše baš u facu.

Na ovakom tipu motora bio ni sretan da puše u facu "dobra kaciga odradi svoje" :mrgreen:! Sve je dobro - nego ne imati nikakvu zaštitu od vjetra (y)

 
Zmontirao alu 2 mm štitnike dekla, slike nemam ali imam jednu iz šumskog izleta... :0648:
 
avinko38 said:
Zmontirao alu 2 mm štitnike dekla, slike nemam ali imam jednu iz šumskog izleta... :0648:

Bravo, tako se to radi ko još ima vremena za naslikavanje/pederluk :mrgreen: :palacdolje:

Danas, izradio nosač za toolbox-a te ga monitrao, slika nemam nisu ni bitne - nek služi svrsi.
 
Pitanje za strucnjake!
Sto mislite o ovoj ponudi?

http://www.trademe.co.nz/1184060125

Cijena spustena sa nekih 50t kn na 40t kn za potpuno novi dr z 400 koji moze legalno na cestu
 
andrej16888 said:
Pitanje za strucnjake!
Sto mislite o ovoj ponudi?

http://www.trademe.co.nz/1184060125

Cijena spustena sa nekih 50t kn na 40t kn za potpuno novi dr z 400 koji moze legalno na cestu
Odlična prilika, pogotovo ak živiš na Novom Zelandu :LOL:
 
Odlicno odradjen posao, svaka cast.  (y)
Motor je prelijep.  :021: