Suzuki dr600

Sajla dekompesora
 
Vidi se da ga nije nikad palija. :mrgreen:Kad prova prvi put više je neče nikad zaboravit. :LOL:
 
Znat češ kad provaš.Ona čuva nogu. :mrgreen:
 
barba said:
Vidi se da ga nije nikad palija. :mrgreen:Kad prova prvi put više je neče nikad zaboravit. :LOL:
Ja sam imao takav Suzuki i nikad nisam koristio taj ručni dekompresor.    Taj se motor može upalit rukom :wink:
 
diesel power said:
Od starijih endura sam startao samo hondu xl 250r i uopće ju nije problem upalit  :cool:
Ako neznaš i nemoj pokušavat vrati ti kurblu,možeš ostat bez zuba a zna i puknit noga :wink:    Ali ti nije problem samo nek ti netko pokaže samo prvi put (y)
 
A znam to treba napumpat cilindar, klip u GMt i onda odvalit muški :mrgreen: Sjećam se kad sam imao Tomos Automatic toliko sam kurblo da mi je na nekim lotto patikama puko džon u obliku kurble :LOL:
 
diesel power said:
A znam to treba napumpat cilindar, klip u GMt i onda odvalit muški :mrgreen: Sjećam se kad sam imao Tomos Automatic toliko sam kurblo da mi je na nekim lotto patikama puko džon u obliku kurble :LOL:
otprilike :wink: (y)
 
diesel power said:
Od starijih endura sam startao samo hondu xl 250r i uopće ju nije problem upalit  :cool:
   
O da,mali motor = mali klip, veliki motor=veliki klip (koji ne oprašta).Po koji put ti pošalje kolino do vilice (mislin,zubi). :mrgreen: