Suzuki GS

kiki30

New member
Pozdrav....novi sam clan pa da ne duljim...nasljedio sam Suzukija GS-a naime u ocajnom stanju (nije uplaljen 10+ godina)....zanima me gdje i kako naci mehanicara da bi ga dosao pregledat i ako je moguce mozda predpostaviti koliko bi trebalo uloziti u njega i naravno da li se to isplati.
Evo par slika
DSC00191 (1).JPG
DSC00194 (2).JPG
DSC00192 (2).JPG
DSC00195 (1).JPG

Unaprijed hvala
 
Meni djeluje kao odlično stanje, zašto je očajan?

Gdje si lociran, bit će ti lakše preporučiti mehaničara.
 
  • Like
Reactions: Shepa
Ima problema i s limom i s puno stvari koje ja nazalost ne kuzim ....ja sam u zapresicu
 
Ja ti cestitam na ovom stroju a stanje sigurno je daleko od ocajnog

Ovo je izvrstan stroj i neka obnova traje koliko triba ali samo nemoj odustati

Inace clan "gile nocna mora " ima ovih strojeva i bilo bi dobro da ga priupitas za savjet

Sretno sa projektom i sve najbolje (y)
 
Ajme lipote nije ni blizu očajnom barem po slikama
 
Evo da se prijavim u temu. Samo pitaj šta te zanima. Plavi nije bio paljen 7-8godina pa sam ga upalija u roku od pola sata. A ovaj drugi je bio u njemačkoj i u prometnoj pise da je odjavljen 2004g tako da nemogu sigurno reć kad je zadnji put bio upaljen. Kod mene je doša 2018,upalio na zub uz predhodno čišćenje karburatora, 90tkm na satu a kompresija u tvornickoj toleranciji. Tako da se netribaš bojat za svog,upalit će on ko mina😁
 

Attachments

  • FB_IMG_1544624436485.jpg
    FB_IMG_1544624436485.jpg
    240 KB · Views: 55
  • Screenshot_20210301-221743_Gallery.jpg
    Screenshot_20210301-221743_Gallery.jpg
    81.3 KB · Views: 55
Last edited:
  • Like
Reactions: Napier and kiki30
zanima me da li ima tko u blizini zapresica da bi mogao doc i pogledat...nisam mehanicar pa ne znam.. u svakom slucaju puno hvala na svom infu koji sam dobio
 
Evo da se prijavim u temu. Samo pitaj šta te zanima. Plavi nije bio paljen 7-8godina pa sam ga upalija u roku od pola sata. A ovaj drugi je bio u njemačkoj i u prometnoj pise da je odjavljen 2004g tako da nemogu sigurno reć kad je zadnji put bio upaljen. Kod mene je doša 2018,upalio na zub uz predhodno čišćenje karburatora, 90tkm na satu a kompresija u tvornickoj toleranciji. Tako da se netribaš bojat za svog,upalit će on ko mina😁


Gile jedno kviz pitanje:

Posto su njima balinjere ( kuglicni lezajevi za one kojima triba prijevod ) na radilici a kao sta si sam reka dugo su stajali
jesi li ima kakvih zvukova jer takav lezaj ne voli dugo lezanje ?
 
Ako ćeš u restauraciju onda ne traži brzo rjesenje koje ga stavlja u vozno stanje.

Uzmi vremena, živaca i vreću novaca i polako ga sredi kako treba bit. Sudeći po slikama, morat ćeš rastavit doslovno do zadnjeg šarafa i sve očistit, ispolirat, pofarbat po potrebi, kromirat ili što već i sastavit nazad.

Sretno. (y)
 
  • Like
Reactions: kiki30
Ako ćeš u restauraciju onda ne traži brzo rjesenje koje ga stavlja u vozno stanje.

Uzmi vremena, živaca i vreću novaca i polako ga sredi kako treba bit. Sudeći po slikama, morat ćeš rastavit doslovno do zadnjeg šarafa i sve očistit, ispolirat, pofarbat po potrebi, kromirat ili što već i sastavit nazad.

Sretno. (y)
Mislim prvo ga treba upalit, a poslje toga dolaze kozmeticki radovi