Suzuki GS500 originalni volan-pitanje

T-Rex

New member
Pozdrav svima,

evo pitam ovo jer me već dugo vremena zanima,a nikako da nađem odgovor na internetu.
Naime,zanima me koji je originalni volan (handlebars)za Suzuki GS500E?
Neki su kratki i ''zavinuti'' a neki su normalni tj,ravni.
Zanima me koju su ''stock'' odnosno originalni?
Evo primjera (slika 1 je svinuti a slika 2 ravni):
Meni se nikako ne sviđaju ovi svinuti,pa se nadam da su oni ''aftermarket'',iako viđam skoro sve ravne na Njuškalu što mi se sviđa jer motor još nemam,a planiram ga uzeti krajem 4.mjeseca.
Svaki komentar je dobrodošao.
 

Attachments

  • s1.JPG
    s1.JPG
    50.8 KB · Views: 120
  • s2.jpg
    s2.jpg
    81.3 KB · Views: 130
Ovdje možeš pronaći šifre originalnih dijelova, neznam za koju godinu tražiš pa baci oko;
https://www.partzilla.com/catalog/suzuki/motorcycle/2000/gs500e/handlebar
 
nijedan od ovih sa slika
 
Hvala na odgovorima!
@bricksrheavy,vrlo korisna stranica,pošto ću tek uzeti motor pred kraj travnja,onda ću vidjeti ponudu na oglasima,tako da još ne znam godište.
@sid kako to?Ja sam vidio jedino te dvije vrste,a nagledao sam se oglasa,videa i foruma o njemu i bile su samo te dvije vrste volana?


Na dimenzijama piše  da je motor širok 80cm samo mene još zanima koliko je motor širok kod mjenjača,i ispričavam se ali ne znam kako se to kaže na Hrvatskom,one male izbočine za držat stopala?
Znači ako znate koliko je širok sa kratkim i dužim volanom,i koliko je najširi bez volana odnosno najdeblji dio na motoru koji ne uključuje volan?
Znam da previše pitam,ali nigdje ne mogu naći te informacije,a jako mi je bitno da mi stane u podrum tjekom zimskih mjeseci.

Puno pozdrava.
 
T-Rex said:
Hvala na odgovorima!
@bricksrheavy,vrlo korisna stranica,pošto ću tek uzeti motor pred kraj travnja,onda ću vidjeti ponudu na oglasima,tako da još ne znam godište.
@sid kako to?Ja sam vidio jedino te dvije vrste,a nagledao sam se oglasa,videa i foruma o njemu i bile su samo te dvije vrste volana?


Na dimenzijama piše  da je motor širok 80cm samo mene još zanima koliko je motor širok kod mjenjača,i ispričavam se ali ne znam kako se to kaže na Hrvatskom,one male izbočine za držat stopala?
Znači ako znate koliko je širok sa kratkim i dužim volanom,i koliko je najširi bez volana odnosno najdeblji dio na motoru koji ne uključuje volan?
Znam da previše pitam,ali nigdje ne mogu naći te informacije,a jako mi je bitno da mi stane u podrum tjekom zimskih mjeseci.

Puno pozdrava.

tak kak sam napisal, imal sam GS500 F u originalnom stanju i nije imao niti jedan od ova dva volana, probaj naci slike na netu nemam kod sebe ni jednu, ili pogledaj u temi GS500 imas dosta slika