Suzuki GSX 750F 1988. do 1997.?

Anton said:
Ima tko iskustva sa ovim motorom? Kakvi su? Na čega treba paziti?
treba paziti da motor u svojoj povijesti nije bio u vlasništvu nekog kretena... sve ostalo je ok.i provjerena je tehnika sa gsxr 750 modela
 
Motor ko pusica....  (y) (y)

Ali kao što šile kaže, budala bi s*ebala i nakovanj ...  :mrgreen:
 
Dobro, to bez daljnjega ( a i kako utvrditi je li bio u vlasništvu nekog kretena :misli: ), nego jel ima nekih specifičnosti u vezi samog modela, na koje treba obratiti pažnju? Igra li veliku ulogu 1990. ili 1997., mislim same godine? Je li ima kakvih promjena na samom modelu?
 
Anton said:
Dobro, to bez daljnjega ( a i kako utvrditi je li bio u vlasništvu nekog kretena :misli: ), nego jel ima nekih specifičnosti u vezi samog modela, na koje treba obratiti pažnju? Igra li veliku ulogu 1990. ili 1997., mislim same godine? Je li ima kakvih promjena na samom modelu?

Provozaš se do PŽ, platiš pivo strašu i dobiš razgledavanje uživo uz vrhunsko obrazloženje do najsitnijeg detalja  :wink:
 
KING RR said:
Provozaš se do PŽ, platiš pivo strašu i dobiš razgledavanje uživo uz vrhunsko obrazloženje do najsitnijeg detalja  :wink:

strašilo, imaš takav? Pa, imao sam u planu možda otići do Velike sada u 8. mjesecu sa motorom, tako da, zašto ne. (y)

No, ako može bilo kakva informacija prije toga, više nego zahvalan bi bio. :mrgreen:
 
imam gsxr 750 .... ;)

Ali ako si iz VK kako ti piše, neznam tko ti može bilo šta o tom motoru reći bolje nego sam Šile... a on ti 5 ulica dalje od tebe ....  (y)

Ali ako dolaziš, drage volje ću ti reći šta god te bude zanimalo ...  (y)