Suzuki GSX-R 1000 K7 gasi se

MatanicCBR

New member
Bok cijeloj ekipi, nisam nesto previse aktivan po forumu ali kad skroz zagusti nadam se cjenjenim
vasim odgovorima.
Pa da krenem; Imam navedeni motocikl koji nekada nece da upali ( ne vazno jeli vruc ili hladan ili sta vec), jednostanvno upalim ga i odmah se ugasi i tako 10 puta zaredom pokusavam ali nista.
Drugi problem; ugasi se tokom voznje -  kad krenem stajat i prebacim u prvu brzinu i okretaji padnu ispod 1000 okr/min i nakon par sec se ugasi. Izmapiran je, nove svjecice su gore, nova pumpa goriva je takodjer gore, ocisceno sve, pumpa radi i odvrti svoje svaki put. Problemi su i dalje tu. Ako itko ima savjet ili cak rjesenje da je upoznat sa time eto zahvaljujem !!!!  :D
 
Promjeni nick. :LOL:


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cim se spominje izmapiran je.. to je :?


Kod tog modela jako zezala pumpa goriva, jako i treba posebno na to obratiti paznju :?

Takodjer tipujem, na TPS sekundarnih leptira.
 
Sip said:
Cim se spominje izmapiran je.. to je :?


Kod tog modela jako zezala pumpa goriva, jako i treba posebno na to obratiti paznju :?

Takodjer tipujem, na TPS sekundarnih leptira.

I prije mapiranja je znao stucat ali ne ovako svaki dan i cak se ugasit u voznji pri stajanju na maloj brzini! Pumpa je druga gore jer stala nije valjala.
Ugl hvala :) :)
 
Provjeri senzor ler gasa. Može se nakupit čađe u njemu.
Ovo je na banditu, ali princip je isti.
http://nswbandits.forumotion.net/t5485-iscv-idle-speed-control-valve-servicing
 
marko29 said:
Provjeri senzor ler gasa. Može se nakupit čađe u njemu.
Ovo je na banditu, ali princip je isti.
http://nswbandits.forumotion.net/t5485-iscv-idle-speed-control-valve-servicing

Hvala ti puno na informaciji. U medjuvremenu sam kontaktirao KMS u Karlovcu gdje su mi rekli da je po svim simptomima najvjerovatnije senzor radilice! Ali to cu tek tocnije znati kad ga zaprime na servis. Ovou cu takodjer napomenuti jer steta da se ne provjeri dok je bajk kod njih ;)
 
Ljudeki. Imam isti problem sa svojim k8, daj mi molim te recite kako ste rijesili taj problem s padanjem okretaja i da se gasi????