suzuki gsx r 750 1986

Pošto sam ja u toj zgradi u Miramarskoj u čijem prizemlju je nekad bila AH mogu provjereno potvrdit da tu nije ništa ostalo... tak da treba tražit dalje  :misli: :misli:
 
strasilo said:
Moj stari je bio "zastupnik" Suzukija u predratno vrijeme.... neznam kako je to pravno bilo riješeno, ali je morao imati specijalne alate i ostale drke i njake kao i ovlašteni distributeri u današnje vrijeme, samo se to tad nekako drugačije zvalo ... :neznam:

OK jel' to bilo prije '91. i dali si mogao doći kod njega i kupiti novi motor ?
 
ovaj motor ima posebno mjesto u mom srcu, to je prvi motor na koji sam sjeo i osjetio što je sbaga... Imao sam malo manje od 15 godina... to je onaj osječaj što se cijeli život pamti...

i ono kad sam bio klinac pa neki stariji lik kaze ovo je pilaaa, a ja gledam ono raga od 20 - 25 godina .... tako valjda sada ja gledam kada prode grbavac a klinci misle da nisam normalan... kaj , staro teško, ružno... Ali u SRCU JE...
 
OldBoy said:
    ...grbavac je prije svega legenda, a onda motor. Dobar motor...

APSOLUTNO SE SLAZEM, to je zapravo u jednu ruku bila prekretnica moto industrije... nova fizika, nova aerodinamika, a o snazi da ne govorim... za to vrijeme, naravno, mada on i sada dobar kada je, leti samo tako nisu đaba te mašine "osnova" za prerade... To je kako su davno
dečki govorili kadas sam ja još debelo bio klinac "RADNIČKI MOTOR, DAJ MU ULJA, DAJ MU BENZINA, GASA I NEBOJ SE DA ČE TE IKAD IGDJE OSTAVITI" i bome nakon par desetlječa se to pokazalo tako jos uvjek... zato  HVALA MU!!!
 
franjo said:
Zdravo,
trebam pomoč ako neko zna tko je bio zastupnik za Suzuki motore od 1985 do 1994 godine u Hrvatskoj i dali te firme još postoje.

Auto Hrvatska u Sigetu sam kupil prvog vodenjaka  8)
 
Ja se sjecam da sam im se divio na Črnomercu kod okretista u onoj uluičici od trga prije samog okretista desno, s ljeve strane je bio nesjecam mu se ni imena vime moto... joj suze su mi kretale kad sam ih gledao onako plavo bijele... btw; to je jedima boja koju priznajem  na gsxR-u... plavo-bjelo... ufff... Kao prva cur, ko sex sa miss svijeta... Ha, pa nema đaba mnadimak SUZANA, kad mnogi veliki frajeri za njomn puštaju suzu, i srca im lomi... Kako bi reko; "Suzana, tugo mojih dana..."
 
Danas po mom mišljenju po Evropi če ti za 500 - 600 evra grbavca prodat...
 
danas grbavcu cijena raste u nebesa jer od prošle godine ulazi u klasu oldtimera i postao je jedan od najtraženijih kanti na tom tržištu ..  (y)
 
Da, vidiš na taj način nisam razmišljao... jbte, suza mi krene... pa ljudi, gsxR - OLDTIMER, jebote što doživim muko moja....

Aj sad šalu na stranu ali da, vidiš zanimljivo, definitivno.... kakva linija odnosno dijagram cijena tog motora... iz nebesa, pa u ništa pa če sada opet u nebesa... ali ako čemo biti potpuno iskreni, on je zaslužio počasno mjesto na trgu, (samo kod nas naravno jedno. ali mislim da bi se svijet slozio samnom...) jel što je pružio sve (eto ja sam si dozvolio pričati u svoje i u ime svojih par PRIJATELJA)... Mislim da bi onako sa izlazkom sunca mu se poklonili svako jutro sa najdubljim poštovanjem...


DA NEKOG NEBIH SLUČAJNO UVRIJEDIO OBJASNIT ČU SE;
1) SA IZLAZKOM SUNCA JEL ČE BITI LJEP DAN ZA VOŽNJU
2) POKLONIO BIH MU SE IZ POŠTOVANJA PREMA TOM INŽINJERSKOM
    ČUDU 30 GODINA STAROM KOJE DAN DANAS MOŽE MALTENE
    PARIRATI SVIM NOVIM ŠMINKERIMA GRADSKIM....

Treba proči u garaži par noči,
pa na cestu vidjet dali koči...
jel sigurno je jedno... ON LETI!!!        /hehehe, evo jedna brzinska za gesonjicu, Suzanu našu.../

ISKRENO SE NADAM DA SE NEČE NETKO NAČI UVRIJEĐEN JEL IZ SRCA
TVRDIM DA OVO NIJE IMALO NAMJERU ZVUČATI RELIGIJSKI...

                                                            Hvala, pozdrav, badhead10


 
badhead10 said:
Da, vidiš na taj način nisam razmišljao... jbte, suza mi krene... pa ljudi, gsxR - OLDTIMER, jebote što doživim muko moja....

Aj sad šalu na stranu ali da, vidiš zanimljivo, definitivno.... kakva linija odnosno dijagram cijena tog motora... iz nebesa, pa u ništa pa če sada opet u nebesa... ali ako čemo biti potpuno iskreni, on je zaslužio počasno mjesto na trgu, (samo kod nas naravno jedno. ali mislim da bi se svijet slozio samnom...) jel što je pružio sve (eto ja sam si dozvolio pričati u svoje i u ime svojih par PRIJATELJA)... Mislim da bi onako sa izlazkom sunca mu se poklonili svako jutro sa najdubljim poštovanjem...


DA NEKOG NEBIH SLUČAJNO UVRIJEDIO OBJASNIT ČU SE;
1) SA IZLAZKOM SUNCA JEL ČE BITI LJEP DAN ZA VOŽNJU
2) POKLONIO BIH MU SE IZ POŠTOVANJA PREMA TOM INŽINJERSKOM
    ČUDU 30 GODINA STAROM KOJE DAN DANAS MOŽE MALTENE
    PARIRATI SVIM NOVIM ŠMINKERIMA GRADSKIM....


Treba proči u garaži par noči,
pa na cestu vidjet dali koči...
jel sigurno je jedno... ON LETI!!!        /hehehe, evo jedna brzinska za gesonjicu, Suzanu našu.../

ISKRENO SE NADAM DA SE NEČE NETKO NAČI UVRIJEĐEN JEL IZ SRCA
TVRDIM DA OVO NIJE IMALO NAMJERU ZVUČATI RELIGIJSKI...

                                                            Hvala, pozdrav, badhead10
:shock:
 
jel te baca said:
lomio je on srca a kasnije i rame...

puno kosti je taj polomio...
 
maRRin 06 said:

nisam htjeo da se post izokrene u neku spiku van teme... pa ono ....
 
strasilo said:
danas grbavcu cijena raste u nebesa jer od prošle godine ulazi u klasu oldtimera i postao je jedan od najtraženijih kanti na tom tržištu ..  (y)

Ko da je jucer bilo kad sam ko klinac slinio nad njim u Motorradu kojeg je bilo na kioscima u ZG....  :D
 
3alfa3 said:
Ko da je jucer bilo kad sam ko klinac slinio nad njim u Motorradu kojeg je bilo na kioscima u ZG....  :D


daaaa, jelda to je taj filing koj kad ga cujes iza sebe znas... Evo ga, znas na kolko je okretaja, u kojoj je brzini...
   
    ...PRVA LJUBAV SE UVIJEK PAMTI...