SUZUKI GSX-R 750 K6

b0du1

Well-known member
Pozdrav, zna li netko nešto o ovom motoru? Hvala...

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/prodajem-suzuki-gsx-r-750-k6-oglas-19021974
 
cijeli izgleda ko mlohava kita, plastika od rezervara ima valjda 5 cm lufta

a i tu kacigu koju poklanja je stavio na asfalt ko kurvino blago :LOL:

nekak mi se čini da si se lagano pogubio u izboru motora :mrgreen:
 
A nesto tipa 749 ili 848 ti ne igra?
I ko za inat bas ih imam slucajno viska  :wink:
 
rio said:
A nesto tipa 749 ili 848 ti ne igra?
I ko za inat bas ih imam slucajno viska  :wink:
Daj neku sliku da vidim(o). Nisam planirao ali nije na odmet vidit. Možda neko drugi ima u planu.  (y)
 
08', suhi kuplung..vj.jedini u hr takav, iako zapravo nebitno al kosta
Mogu ti ga nakitit jos prema zelji sa spuljama, strujom, carbonom, sjedalom, vratit org kuplung etc..
Racimo ovak.. trebas sjest i probat, ne po parkingu vec ono djir pravi
I jebga onda, nema ti povratka na staro vise..postajes i ostajes zarazen  :0648:  :mrgreen:
 
05', redizajn s crvenom ramom, drugacijom zadnjom vilicom i kozmeticki nesto drugaciji
Ima ih skoro nista po hr
Prva serija dukaca kaj idu ko japanci, ne treba nastelavat te ventile svako trece prijepodne  :mrgreen:
Fino, cvrsto, koci, lezi, recimo fali nesto konjice za danasnje pojmove iako tih 110 istih, ak se ne varam, djeluje drugacije i ozbiljnije
 
Ovaj 848 model mi je uvijek bio dobar... kao i 898 - 899... 899 mi je najljepši motor koji postoji.  :0648:

A za 749 kažeš da nema problema sa servisiranjem ventila, zašto, koja je razlika?
Taj manjak konja nadopunjuje bolji moment i razvod. (y)

Koja im je cijena?
 
Oni stariji dukci, od monstera pa do Ra, su ti imali stelanje ventila svakih cca 10tkm pa i manje, ovisi o stilu voznje i motoru
Ti 999/749 su vec 'normalni', cekiranje ventila na 24tkm i uglavnom ostane na cekiranju
Recimo na 1198 na 24tkm(veliki servis) nije trebalo nis dirat, a vozio sam ga..onak, fino
Svaki duc ima momenta pa se konji drugacije 'dozivljavaju', ko jaki dizel, brzo napuni i izdahne a opet ne moras nasaltavat ako ne zelis, dvocilindras  :wink:
 
rio said:
05', redizajn s crvenom ramom, drugacijom zadnjom vilicom i kozmeticki nesto drugaciji
Ima ih skoro nista po hr
Prva serija dukaca kaj idu ko japanci, ne treba nastelavat te ventile svako trece prijepodne  :mrgreen:
Fino, cvrsto, koci, lezi, recimo fali nesto konjice za danasnje pojmove iako tih 110 istih, ak se ne varam, djeluje drugacije i ozbiljnije

Jel regan ,padan  i kolko para tražiš ?
 
Bio je jedan crni negdje oko Šibenika i prodavao se na njuškalu prije godinu dvije. Jeli zna netko što je s tim motorom? Čini mi se da je bio cijeli u originalu. Čisto informativno.  (y)
 
I da ti spusti 500 eura,opet nije prilika.  Prema tome,trazi dalje.  :) 


edit: Pardon,mislio sam da govoris o ovome sa linka. :mrgreen: 
 
Evo posla sam ovome poruku za Hornet i nadoplatu. Zna li itko što o njemu?

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsx-r-750-oglas-19121033