Suzuki GSX-S 750 2017.

Bob Rock

Well-known member
Mislim da je ipak ovo moj idući motor... Ima li ga tko na forumu? Izašao je prije par mjeseci.. Mislio sam u dogledno vrijeme uzeti novi SV650, ali mislim da bi mi bio mali.. Ovaj je mjera za mojih 105 kg  :mrgreen: Šta cijenjeni forumaši misle o modelu? 750 cc, 114 ks, motor iz GSX-R 750 2005. god...Malo uškopljen..


 

Attachments

  • GSX-S750AL7_KEL_Diagonal.jpg
    GSX-S750AL7_KEL_Diagonal.jpg
    131.5 KB · Views: 456
Prva liga ! Jedino šta sam sjedio na njemu i činio mi se isto mali..puno manji od shivera..volio bi opet probat jer mi je ostao nedorečen..kao da moraš spustit glavu dole i pogled da vidiš instrumente....Al recimo gsx1000f se sjedi baš super na njemu..,pravih je dimenzija..
Probaj 750-tku prije..
 
A prika je onako.. Malo bolje, pa malo gore..To ti je neka masna seboreja koja napada Akite ,pračena s krastama.Ima toga dosta po svijetu Akita, ali se baš i ne prića o tome, znaš "uzgajivače"... Dosta se je poboljšalo od kada je na hyperallergenic suhoj hrani, sa pinku janječe konzerve da zamiriše, ali nema tu lijeka... Svakih 5-6 mjeseci je na antibioticima, kada ga baš napadne i tako..Guramo on i ja...Hvala ti puno šta pitaš za njega  (y)
 
kokolo_f said:
Prva liga ! Jedino šta sam sjedio na njemu i činio mi se isto mali..puno manji od shivera..volio bi opet probat jer mi je ostao nedorečen..kao da moraš spustit glavu dole i pogled da vidiš instrumente....Al recimo gsx1000f se sjedi baš super na njemu..,pravih je dimenzija..
Probaj 750-tku prije..


Nisam ga vidio uživo.. Zar je toliko mali ? Je li veći od Yamahe MT07 ? Pretpostavljam da je kao Kawa Z750...

 
Bob Rock said:
A prika je onako.. Malo bolje, pa malo gore..To ti je neka masna seboreja koja napada Akite ,pračena s krastama.Ima toga dosta po svijetu Akita, ali se baš i ne prića o tome, znaš "uzgajivače"... Dosta se je poboljšalo od kada je na hyperallergenic suhoj hrani, sa pinku janječe konzerve da zamiriše, ali nema tu lijeka... Svakih 5-6 mjeseci je na antibioticima, kada ga baš napadne i tako..Guramo on i ja...Hvala ti puno šta pitaš za njega  (y)

ajde nek je bolje (y)
 
Bogami jebeno izgleda,a i skroz opravdava cijenu kako mi se cini.
Sve sam vise i ja poceo o tome razmisljati da bih jednog dana prije kupio ovako malo jeftiniji novi motor nego istresao te pare za par godina starog R-a u pitaj boga kakvom stanju...
 
Da.. 70.000 kn košta.. Privlačan mi je i Kawasaki z900, ali je ipak previše futuristički, baš nalikuje nekom kukcu.. Strašan je ,ali malo pretjeran za moj ukus.. Ova Suza je nekako klasična, a opet moderna.. Mislim da ima stila, iaako joj zamjeraju neoriginalnost u nekim testovima..
 
Nedavno sam kupovao opremu u Novemi pa sam usput malo pogledao motore.
SV650 je stvarno mali motor, više za slabiji spol i ljude manjeg uzrasta, 750 je recimo ok, mada isto ne baš velik barem za moj ukus (ja sam 180/80),
no zato je 1000f taman po mjeri za moj ukus. Šteta što je ponuda rabljenih slaba/nikakva.
 
E.. To če bit to.. Sad imam još jednu dilemu :wink: ... Mat crni , ili plavo-crni... Skloniji sam plavo-crnoj kombinaciji samo zbog održavanja.. Mislim da mat crna boja neče baš dobro izgledati za 4-5 god...  Kakva su iskustva ekipe sa mat crnom na motoru? Ne bih htio da mi nakon par godina izgleda ofucano.. Lak možeš i ispolirati, spasiti neke sitnice..
 

Attachments

  • gsx-s750l8_black_rightside.jpg
    gsx-s750l8_black_rightside.jpg
    359.3 KB · Views: 318
  • gsx-s750l8_blue_rightside.jpg
    gsx-s750l8_blue_rightside.jpg
    362 KB · Views: 336
Bob Rock said:
E.. To če bit to.. Sad imam još jednu dilemu :wink: ... Mat crni , ili plavo-crni... Skloniji sam plavo-crnoj kombinaciji samo zbog održavanja.. Mislim da mat crna boja neče baš dobro izgledati za 4-5 god...  Kakva su iskustva ekipe sa mat crnom na motoru? Ne bih htio da mi nakon par godina izgleda ofucano.. Lak možeš i ispolirati, spasiti neke sitnice..
crni ..  (y)

Plavo-bijeli moze samo bit .
 
I ja sam za crni... Ovaj plavo-crni mi nekako vuče na Yamahahahahahu a to nikako ne želimo...  :mrgreen: :LOL:
 
paranoid said:
I ja sam za crni... Ovaj plavo-crni mi nekako vuče na Yamahahahahahu a to nikako ne želimo...  :mrgreen: :LOL:

Pa ovaj  :misli: yamahina kombinacija boja je oduvijek bila crveno-bijela (ili žuto-crna ako je u pitanju bila yamaha amerika)

Tko ne vjeruje evo mu dokaz:

keyimg_pc.jpg


Evo još i Kenny Roberts i Agostini (tvornička yamaha i američka yamaha)

giacomo-agostini-kenny-roberts.jpg


To što su motori od MV I VR plavi to je radi sponzora

 
Činjenica je da je zadnjih deset-petnaest godina Yamaha "uzurpirala" tu plavo-crnu kombinaciju boja... Kako se u ovom slučaju radi o novom motociklu meni u ovoj kombinaciji boja vuče na Yamahu... To je to...  :wink:
I mali up date... Nisu samo u moto gp Yamahe u tim kombinacijama boja... Ne tako davno su sa istim kombinacijama boja osvojili i wsbk... Uostalom nebitno...
Da skratimo crni je macho a plavo-crni nije...  :LOL: :LOL:
 
Sviđa mi se i ovaj Arrow na njemu ... Izgleda odlično...Mislim da ču se odlučit i za njega.. Nije skup.. Oko 300 eura...
 

Attachments

  • echappement-ARROW-X-KONE-SUZUKI-GSX-S750_51bdad33.jpg
    echappement-ARROW-X-KONE-SUZUKI-GSX-S750_51bdad33.jpg
    60.4 KB · Views: 307
  • echappement-ARROW-X-KONE-SUZUKI-GSX-S750_6eceb8bf.jpg
    echappement-ARROW-X-KONE-SUZUKI-GSX-S750_6eceb8bf.jpg
    54.8 KB · Views: 307
paranoid said:
Uostalom nebitno...
Da skratimo crni je macho a plavo-crni nije...  :LOL: :LOL:

A neznam, meni je plavi ljepši + plava je tradicionalna suzukijeva boja (isto ko i zelena kawasakijeva)

Uostalom kako i ti kažeš nebitno, nek kolega uzme onog koji se NJEMU najviše sviđa  (y)
 
Jutros je naručena Suza :D Trenutno ih nema, vrebamo ih iz dolaska, tako da ne znam koje boje če biti.. Koji se prvi pojavi na stanju.. Crno-plavi ,ili mat crni..Možda ču ga čekati i mjesec dana.. Nema veze...
Čim dođe, napravit ču mali test i napisati moje utiske...