Suzuki GSX-s 750 2019 god

Jel zna netko, koji proizvođač nudi homologirani nosač tablice, da se može upisati u knjižicu. Konkretno za K3 1000.
Muka mi je svake godine skidat i stavljat oem. Trenutno je gore neki njemački:
Nema nikakvih oznak ni osvjetljenje ni nosač.
 
Kada sam isao atestirati auspuh, imao sam i nosac. Rekli su mi da to ne trebam,prosle godine.
A puigov je i svjetlo ima E oznaku i katadiopter
Nosac ko nosac nema. I u papirima pase na xyz motora par strana modela. Tako da nisam upisivao
Vidjet ću ove godine. Frend koji radi na tehničkom, kaze da su postrozili sve zivo i da mu ne dolazim ako nije sve upisano da nece ni gledati. Inspekcije ulete,nasumicno otvore par motora i ako nesto ne stima dobiju po nosu. Vec se opekao par puta,i ne zeza se vise.
Tako da me savjetovao sve upisi,i rucice kratke,i nosac,i vizir itd... pa si miran.
 
Jel zna netko, koji proizvođač nudi homologirani nosač tablice, da se može upisati u knjižicu. Konkretno za K3 1000.
Muka mi je svake godine skidat i stavljat oem. Trenutno je gore neki njemački:
Nema nikakvih oznak ni osvjetljenje ni nosač.
Ne mora biti homologiran nosac.
Znaci zmigavci se upisuju ako nisu original i mora imati svjetlo za tablicu oni moraju imati E brojeve i nosac moze biti maksimalno 30 stupnjeva nagiba.
I katadiopter naravno
 
Provjerit cu osvjetljenje tablice dali ima E. Ali i da ima čisto sumnjam da cu proci, jer sam već pokušao sa drugim nosačem i barba je rekao nema šanse, taj motor mora imati original nosač, pošto nema blatobran. Ok ja mu kažem namontirat ću blatobran, ali uzalud on trubi svoje, mada nije ni pogledao nosač zbog provjere homologacije. Inače sve drugo je upisano, žmigaci, auspuh.
 
Kupi osvjetljenje tablice za 100tinjak kn u novemi i na dva sarafa ga staviš.
Ja sam ga još diht masom zaljepio oko gumice koja dihta dodatno da sve bude zatvoreno radi vode, nosač eBay, zmigavaci sa E oznakom, katadiopter mi je stao taman ispod tablice. I to je to
Kut naravno pomjeris da tablica budes koro skroz ravna, pazi da ne dodiruje kotač kad sjediš, nakon tehničkog sam ga prakticki rukom vratio nazad i to je to.
Upisao ručice, retrovizore,crash bar, zmigavce u kompletu 450kn.
Retrovizori također moraju imati e oznaku
 

Attachments

  • Screenshot_20220110_083306.jpg
    Screenshot_20220110_083306.jpg
    293.7 KB · Views: 0
  • Screenshot_20220110_083212.jpg
    Screenshot_20220110_083212.jpg
    303.1 KB · Views: 0
  • IMG_20210512_210503.jpg
    IMG_20210512_210503.jpg
    433.6 KB · Views: 0
  • IMG_20210512_203223.jpg
    IMG_20210512_203223.jpg
    1,016.7 KB · Views: 0
  • IMG_20210512_202815.jpg
    IMG_20210512_202815.jpg
    491.3 KB · Views: 0
Sve to varira od stanice do stanice, a ja uvijek idem u onu najgoru jer se nadam da će im biti dobar dan.
Do sad sve što san atestirao moralo je imati homologacijski broj sa potvrdom da odgovara za to vozilo. Pa zato sam i postavio pitanje dali netko zna za K3 nosač tablice, ja ga nemogu nigdje pronaci. Nije mi od neke velike važnosti ali volio bi rijesit da ne šaltam svake godine.
Ima i ta opcija da ostavim oem, ali nemogu ga gledat koliko je ružan sa tim nosačem 😂.
 
Već sam pisao negdje o tome pa prolistaj par stranica prije.
Nosač kao nosač ne mora imati e oznaku, ne znam ni dal' ih uopće prave, dakle bitan je kut tablice, katadiopter, razmak između zmigavaca, osvjetljenje tablice
 
Uskoro bi trebale stići nove naljepnice za felge, ove zlatne mi nisu naj, tako da će bit plava slova umjesto crvenih, i crveno S na felgi
 

Attachments

  • IMG_20220107_192940.jpg
    IMG_20220107_192940.jpg
    2.7 MB · Views: 0
Ovo mi je najbolji dio "Motocikli s emisijskom razinom EURO4 ili EURO5 ne smiju imati rastavljive završne prigušnice („dB killere“) i kod takvih motocikala adaptacija prigušnica na način da su lako skidive smatra se neprihvatljivom. Na motocikle EURO4 ili EURO5 razine se ponekad postavljaju zamjenski neoriginalni ispušni sustavi prikladni za EURO3 ili starije motocikle što nije prihvatljivo. "
Pa ti kupi novog akrapa, koji ima zavaren db killer, buši lonac, radi remap - ne isplati se. Definitivno stare krame vrijede više od novih :poop:
 
Stigle nalje, vidjet cemo koliko ce uspjet izdrzat ispod kreveta, morat ću dobro felge ocistit i lijepo to priljepit. Valjda budu dobro sjele 😀
120kn made in Croatia
 

Attachments

  • IMG-20220113-WA0002.jpg
    IMG-20220113-WA0002.jpg
    183.1 KB · Views: 0
Jel zna itko da li je legalno tablicu magnetom pricvrstiti za nosac? Naravno imala bi sva svijetla i macije oci samo bi maknuo onu glomaznu plastiku oko tablice. To mi je nekako najelegantnije riješenje a mislim ako mogu na autima trebalo bi i na motorima
 
Nosač tablice je napravljen da ti tablica ne može ispasti. Nisi nikad prolazil proceduru izgubljene tablice. Možeš ju i žvakom prikeljiti ako misliš da je to sigurno. A možeš i magnetom, možda jednom dođeš do motora a neki konj ti iz čiste obijesti uzeo tablicu i bacio u grmlje a tebi krene šou.
 
  • Like
Reactions: LukaLuka
Stigle nalje, vidjet cemo koliko ce uspjet izdrzat ispod kreveta, morat ću dobro felge ocistit i lijepo to priljepit. Valjda budu dobro sjele 😀
120kn made in Croatia
Dobro ocisti i zagrij felgu sa fenom i ljepi, nece se odljepit ako su kvalitetne naljepnice 👍👍
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Stigle nalje, vidjet cemo koliko ce uspjet izdrzat ispod kreveta, morat ću dobro felge ocistit i lijepo to priljepit. Valjda budu dobro sjele 😀
120kn made in Croatia
Meni sam pogled na ovo izaziva lakši oblik PTSPa, strah me i pomislit što bi bilo da ih moram zaljepit, uredno... 😶😄
 
  • Haha
Reactions: Dene