Suzuki GSX1100f 1991g

pakii

New member
Pozdrav ljudi,nedavno sam posta vlasnik uljare 1100,model sa 72kw uvoz Švicarska.Motor je super,pali na pomisao,vozi se vrhunski,moze se reci da nema greške.Mozda osjetim neki mali gubitak snage,vjv mu triba jedno štelanje karbova i ventila ali i ovako je i vise nego vozljiv.Ono sto mene najvise zanima,ako sam u pravu,gsx1100f iz tvornice izlazi sa 100kw.Na inrernetu nistabne pronalazim o ovom mom modelu od 72kw.Zna li netko u čemu je tehnička razlika između 100kw i 72kw?Pretpostavljam karburatori?
 

Attachments

  • IMG_20230423_175209.jpg
    IMG_20230423_175209.jpg
    4.9 MB · Views: 0
Vjerojatno, struja nije. :mrgreen:
Kad budes krenuo na karburatore savjet je da provjeris cijeli put benzina, od filtera do mrezica na karbu.
Btw, odlicno izgleda.
 
Na žalost austrijanac je prigušen koje čime.

Karburatori i bregasta sigurno a jednom davno kad je doveden takav motor sa 72 kw iz Austrije Piccilo je tvrdio da je i glava drugačija

To je šta mi je ostalo u sijecanju
 
  • Like
Reactions: diesel power
Vjerojatno, struja nije. :mrgreen:
Kad budes krenuo na karburatore savjet je da provjeris cijeli put benzina, od filtera do mrezica na karbu.
Btw, odlicno izgleda.
Uskoro cu morat organizirati neki detaljan servis.Tek je tjedan dana kod mene i jos samm uzivljen,moram se malo izvozati za pocetak.😂
Sve ce biti provjereno od vrha do dna,jer nisam nisam nikad imao ovako star motor pa sam dosta nesiguran
 
Uskoro cu morat organizirati neki detaljan servis.Tek je tjedan dana kod mene i jos samm uzivljen,moram se malo izvozati za pocetak.😂
Sve ce biti provjereno od vrha do dna,jer nisam nisam nikad imao ovako star motor pa sam dosta nesiguran
Samo ti gustaj i polako

Pokušati ću ti saznati koji detalj više
 
Ja kada sam 1986. uvozio GSXR 1100 iz Austrije,bile su samo šajbe na ispuhu,skinuo ih i sve ok,
 
Samo ti gustaj i polako

Pokušati ću ti saznati koji detalj više
Da se razumimo,konji i Vmax meni nisu toliko bitni na motoru,ali eto volija bi znati sve tehnicke detalje i malo da tu proćakulamo.
Pamet u glavu je najbitnije 😎