Suzuki GSX600F, GSX750F (Katana) 1988-1998 i 1998-2005

varadero10 said:
ako je onaj sto je bio moj na njemu je bila 160,stane i 180 (y)

je taj je ali sa malim izmjenama na ispuhu i usisu, no gore su bile orginali po PS-u kad sam ga uzeo...  (y)

i da pitanje ima li tko pumpu prednje kočnice za prodati...  :misli: propada mi, i kad malo napumpam drŽi, ali mislim da pušta na pumpi... novi diskovi i ploćice su gore, komplet zamjenjeno ulje, komplet uređena klješza sa klipovima, ali prvo stiskanje propada do rućke gasa  :palacdolje:
 
mario x said:
Koja je godina motor. Imam ja od nekoliko modela.

2001 ali nema veze paše i sa GSX-R, Yamahe, Kawasakija vaŽno da je Nissin i prihvat 22mm  (y)
 
evo ovaj je sa mog motora,ispravan al sam ja stavio radijalnu pumpu. poklopac  je sa razbijenog gsx1400. ako ti odgovara cujemo se na pp
 
Imam za vaše motore BITUBO stražnji amortizer, vrhunska izrada, sva štelanja. Stanje odlično.
Ako ima zainteresirani javite mi se na PP.
 
Kakva je katana na dugim rutama? Dali treba često silaziti i rastezati se?  :mrgreen:
 
Meni je bila udobna, ali mislim da je to individualno...  (y)
 
zlogi said:
Kakva je katana na dugim rutama? Dali treba često silaziti i rastezati se?  :mrgreen:

ako ne izlaziš iz hrv standarda onda se zaustavljaš jedino na pumpama  :mrgreen:

udoban, miran klizi na 140-150km/h nema ni pritiska na ruke... klasika F-a...  :021:
 
To je to! Ušao mi je u izbor za motor, sviđa mi se!  :021:
 
Napokon sam nabavio ralicu za Suzu,danas ili sutra bi mi trebala doći! :D
Ali nisam prekao slovenca,totalno je nepouzdan i neprofesionalan! :palacdolje:
 
tom sam davno skužio  :mrgreen:, kod njega jedino kad osobno odeš, ovak telefoni, mailovi i druga čuda, ne prolaze.
 
dobro si ti to personalizirao...  (y) tvoj prednji kraj mi se puuuuuno više sviđa od one dvije "krafne" koje su mu japanski dizajneri nabili na nos...  :mrgreen:
 
Zanima me ima li ko (dali prodaje) od gsx600f-a (1994) onaj kao poklopac sta dolazi di je prednji lancanik.
Di ulazi sajla od kumpluga...
Mislim da odgovara +/- par godina.
ili cak od bandita????