Suzuki GSX650F za 2008

knocker said:
sorry...mislio sam da je ovo napravljeno na bazi gsr600 a ne 650....zasto to nisu napravili tko ce to znat.

Aha... A valjda jer su htjeli više touring štih  :misli: Trebali su napravit novi vodenjak 750, pa da bude i dalje GSX750F.
 
Uvjeren sam da "to"ne bu nikad vidjelo Europsko tlo - još jedan proizvod za amere.

Hrpa motora koja se tam prodaje ne postoji u ponudi za Europu
 
Koje  krme  :shock: 216 kg motor od 650 ccm.  :misli: Malo previše
 
biofogo said:
malo staromodan :palacdolje:,ne znam, ništa posebno.

U odnosu na GSX600/750F koji se prodavao do unatrag koju godinu ( a
možda se još i prodaje ) velik korak naprijed  (y) Ili kako neki kažu,
i noga u guzicu je korak naprijed  :mrgreen: Iskreno, meni je to OK bajk (y)
 
i jel ima tko to krme?
kakvi su dojmovi?
interesanata postoji...  :mrgreen:
 
Nisam bas poklonik tih mješanaca između sportskog motora i nakeda ili jedno ili drugo ovo mi se ne sviđa baš.
 
BuLL said:
Nisam bas poklonik tih mješanaca između sportskog motora i nakeda ili jedno ili drugo ovo mi se ne sviđa baš.

nisam pitao ko je poklonik koga i cega,neg sam pitao jel ga tko posjeduje i da se javi..
 
AnteK said:
U odnosu na GSX600/750F koji se prodavao do unatrag koju godinu ( a
možda se još i prodaje ) velik korak naprijed  (y) Ili kako neki kažu,
i noga u guzicu je korak naprijed  :mrgreen: Iskreno, meni je to OK bajk (y)

kupio ga je deran u sk plavo bijeli
motoček je :naklon: :naklon:

od starog modela ostalo je samo ime u biti je to novi bandit sa oklopon svjetlom od R i satovima od R

stari model je bio uljni a zbog normi je izbačen iz proizvodnje,a bio mi je baš cakani sa onim farovima i zadnjom štop lampom i mašinom iz davne 90.g. nije bila mjenjana  do 2008.  eeeee šta je stroj

a sad samo ime hmmmmmmm
 
ja sam ga mislija uzet,al se predomislija pa sam uzeja malog bandita s oklopima,ubiti sve isto,i sad mi je drago da sam tako ucinija
 
darko_b said:
nisam pitao ko je poklonik koga i cega,neg sam pitao jel ga tko posjeduje i da se javi..

DacMan ga je narucio, ocekuje ga oko sredine devetog mjeseca....
 
boje st manje plastike,nedaj boze pada veliki problem,a opet bandit je bandit,a ovo mjesanac neznam,mada su to indenticni motori,samo ovaj ima malo vise plastike,ubiti razlike u nijansi,dobar izbor i jedan i drugi,nema falinke,ipak to je suzuki!
 
darko_b said:
nisam pitao ko je poklonik koga i cega,neg sam pitao jel ga tko posjeduje i da se javi..


pozdrav ekipi evo da se javim da sam ja ponosni vlasnik ovog novog bandita i mogu reći samo pohvale
 
Nije uopće loš  (y) ali meni ipak puno ljepši pravi bandit sa oklopima.

 
Stiže ČRNI sljedeći tjedan, valjda :)

Zasad samo cekam (vec me dupe boli od cekanja) :x
 
fredi said:
Nije uopće loš  (y) ali meni ipak puno ljepši pravi bandit sa oklopima.

Moram priznat da stvarno je lijep sa oklopima!  (y)

Samo, koliko kostaju takvi oklopi za bandita? jel to original od suzukia ili aftermarket proizvod?