suzuki hayabusa 2008 g potrosnja ????

Hvala svima na savjetima, po svemu ispada da nisam spreman za ovu avanturu pa ću se još strpit dok ne posložim sve da bude 110%.
Krila su u dolasku, još čekam big bore kit, velocity stacks (od karbona), PC (ne znam još jel bolji III ili V), veći tank(22l),još da proučim koja je najbolja guma, sve to sklepam i javim se slikom iz Carlitosa.
 
A drugi nosač tablice i ručice kvačila i kočnice s Alija? Postaješ površan u pimpanju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , trakice na felgice i punjač moba?? Motul nalje?
Bolje slikaj električni romobil ispred Carlitosa nego takav poluproizvod :mrgreen:
 
trebam uzeti hayabusu u narednih par dana, zanima me kolika je realna potrosnja po gradu i koliko na magistralon putu, i da li ova druga generacija ima neke probleme na koje treba obratiti paznju prilikom kupovine ?
Evo iz osobnog iskustva....moja je 2010 godina ali je to ista stvar....troši dvaput manje od yamahe MT10,slično kao zzr1400,više od yamahe tmax530....5...7 litara...mislim da te kod kupnje buse najmanje mora zamarati potrošnja jer je za tu snagu i više nego odlična....to se je i pokazalo,kombinacija zapremine i snage na zzr1400,kao odlična kombinacija iskoristivosti i potrošnje...jednostvano u normalnoj vošnji voziš u 5. ili 6. brzini na 3500okretaja i samo dodaješ ili oduzimaš gas...zato i ne troši...a kad je španaš ....onda se ne pita kao i kod svakog agregata...Uglavnom....ja sam prezadovoljan sa istom,potrošnja,mjenjač,polozaj,odaziv na gas,agregat,ubrzanja,ponašanje u zavojima,zena kao suvozač je zadovoljna,fenomenalan zvuk....ma sve....sve....ja dogovaram još jedno fino mapiranje s obzirom da imam akrapović grane i topove da to bude toppp.....isto sam napravio sa kawom zzr1400 i razlika je bila nebo i zemlja.....sretno u kupnji
 
ZZR sigurno bolji sta se tice polozaja vozaca ali grije noge
Kod hayabuse malo je guzva sta se tice nogu ali se to da rijesit sa stafnama od buella koje se ugrade pa dobijes 25 mm
mista i rasteretis kolina.
Meni je pomoglo
 
Dali ti je bio udobniji zzr ili hayabusa?
ZZR ima viši volan i nize sjedalo....takoder busa ima više postavljene fuziće...rekao bi da je busa više sport nego tourer kao zzr...danas sam odvozio nekih 4 sata u komada bez problema a druge godine 50 godina...meni je nekako na busi voznja onako više adrenalinska nego kod zzr....za sada sam super zadovoljan ...
 
  • Like
Reactions: elektricar86
jel bilo kakvih problema u 12 godina? koliko km si nabacio?
misliš na zzr ili busu....na zzr sam napravio 40000km....kupio sa 30000km i prodao sa 70000km....osim redovnog odrzavanja nikad ništa....hayabusu imam točno dva tjedna...trenutno ima 18000km i 2010 godište...napravio sam 1000km ajmo reći probne voznje....kupio sam je od prvog i jedinog vlasnika koji je imao tri motora i jakoooo se malo vozio....nije imao nkakvih problema sa busom....valjda je bio zadovoljan ako je dva dana nakon što je prodao moju kupio potpuno novu gen 3.....
 
  • Like
Reactions: Author and koss