Suzuki Intruder VZR1800 M1800R Generalna tema

Bandita kupio prvi koji ga je dosao pogledati, kao sto sam i predpostavljao. I jos uz to nas covjek ovamo u DE. Bas se iznenadio kako je dobro ocuvan i kako dobro uzivo izgleda. Ocito sam napravio dobar posao preko zime
biggrin.gif

Za razliku od zadnjeg Bandita za kojim sam mjesecima tugovao jer sam ga prodao, ovoga mi i nije nesto previse zao, objasniti cu kasnije zasto...
Dakle, otisao Bandit pa sam krenuo u potragu po oglasnicima za necim novim sto ce praviti drustvo Intruderu. Ovaj put sa htio neki maxi skuter jer sam se pozelio opustene voznje bez kvacila i saltanja brzina. Fokus je bio na necemu sa DCT-om pa sam gledao Integre 750, X-ADV 750 i Forze 750, ali bi tu i tamo bacio pogled i prema BMW C650GT, Kymco AK550, pa i T-Max 560. Cijene su u najmanju ruku brutalno prenapuhane trenutno, ali sam zapikirao jednu Integru 750 i htio sutra otici po nju tu nekih 200km od mene.
U medjuvremenu je dosao 1.3., pa sam prvi put nakon 11tog mjeseca sjeo na mog Intrudera M1800R sa sezonskim tablicama (3-10) i napravio evo danas nekih 100tinjak km. I eto, istopila se svaka zelja za bilo kakvim drugim motorom. Mozda ovakav power cruiser nije svaciji "djir", ali je meni definitivno motor koji mi najbolje lezi i koji mi budi najvise emocije kad ga vozim, a to je ono sto je kod motora vazno
smile.gif
 
jer sam se pozelio opustene voznje bez kvacila i saltanja brzina. Fokus je bio na necemu sa DCT-om pa sam gledao Integre 750, X-ADV 750 i Forze 750
smile.gif
ja to upravo gledam, samo da nema kvačila, njemačka gužva me izludila:mad:

sviđa mi se i novi gs900, i s1000rr, hayabusa, stalno gledam hoće li suzuki izbaciti novog gixera... nećemo selagati, novac vani stvarno nije problem, ali kad se sjetim ovih jebenih gužvi čim uđeš u grad, uvijek se vratim na hondinu web stranicu jer jedino imaju dct

ni sam neznam jel bi africu twin es dct, rebela 1100 ili xadv750, a za sva tri ipak nemam (mjesta) :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: roberto
IMG_1044.jpeg

Napravio Tomosa APNca od njega 😄😄
Par modifikacija na kvacilu jer radi loseg tehnickog dizajna dosta cesto ostane suho. Sutra jos dolaze jace opruge potisne ploce pa cemo ga sastaviti :)