Suzuki K4 750 problemi sa kvačilom

GixerZd

New member
Pozdrav,
- Imam problem da mi kvačilo ne odvaja skroz, može se osjetiti kad iz N ubacim prvu i po zvuku masine se cuje da je malo optereti, ne puno, no na uho meni dosta..
- Druga stvar je da kad je motor jako zagrijan(gradska voznja, 100C), dosta sile moram upotrijebiti da izbacim iz brzine u N, i iz N u prvu. Dok je hladan, na nekih 85C normalne temperature ubacuje i izbacuje vrhunski bez ikakvih problema..
- I treca stvar je ta da mi je kvacilo na samom vrhu.
Komplet kvačilo(lamele, metalne međuploče i opruge za korpu) sam naručio, jer je ovo očigleno gotovo, no.. muči me hoće li mi i nakon što mi se ugradi novo kvačilo, biti ista stvar s ovim odvajanjem na vrhu poluge.. Možete li mi objasniti gdje se štela kvačilo i na koji način? Da mi pri otpuštanju poluge kvačila, kvačilo krene odvajati/spajati na sredini kao što je na svakom "normalnom":D motoru, a ne kao što je kod mene, tek na samom vrhu? Hvala
 
Uguglaj Service Manual K4 750 i tamo imaš sve do zadnjeg detalja kako se podešava. Jesi probao promijeniti ulje u motoru s gradacijom iz service manuala? Možda ideš mijenjati ispravno kvačilo.
 
Nastimaj kvacilo i vozi..to za izbacivanje u ler probaj izbacit dok stajes..ili ugasis motor pa izbacis u N..ili kupi Hondu nes imat tih problema