suzuki k5 600

Status
Not open for further replies.

codZU13

New member
zaineresiran za navedeni motor pa me zanimaju Vaša iskustva, te izgled orginala za hrv. tržiše ( crni ), hvala
 
nema poznatih kvarova osim sto im se odleme zice sa motorica koji otvara klapne pa motor nece preko 6000okr otprilike....a ni to nije na svakom...
 
codZU13 said:
hvala,ovaj ide preko 6000,al nekak se zaletava pri leru dok obrtaljka miruje na 1000, motor zagrijan na 95°..... i dal postoji k5, crni,samo sa natpisom  SUZUKI i GSXR

daj sliku ako imas al mislim da komplet crni nije postojao, postojao je crni sa sivim i crni sa narancastim naljepnicama  (y)
 
codZU13 said:
hvala,ovaj ide preko 6000,al nekak se zaletava pri leru dok obrtaljka miruje na 1000, motor zagrijan na 95°..... i dal postoji k5, crni,samo sa natpisom  SUZUKI i GSXR

Ja imao k4 (isti model kao i k5)  to što se zaletava u leru,to ti je normalno kod suzuki-ja...pogotovo s otvorenim topovima...
 
k4 imas crno plavi,cjeli zuti,plavo bijeli i mislim daje to to...ugl.masina nema nekih problema,samo sto je sporiji od mog :mrgreen: (y)
 
ja mislim da ovo nije orginal, cak mi se i felge cine da su farbane, kolika cijena je u pitanju?
 
codZU13 said:
cijena okO 7000€ odnosno zamjena u tom iznosu..... potvrdili moja razmisljanja i nedoumice, hvala

:shock: :shock: :misli:
 
codZU13 said:
ah, sta rec :mortal:...., ništa od trampe  8)

za te novce imas k6 cak i k7...koji je po meni bolji dosta,ljepsi itd..
 
ja i prijatelj u ponedjeljak za 50000tkn dovezli ovu zvijer
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,151876.0.html


iako je 750 nije otvarao exup ventil i išao je slabije od 6ice...
nakon što sam ga provezao u drugoj na visokim okretajima 100injak km proradio  i sad je motor prava perverzija  (y)
 
mali shile said:
k4 imas crno plavi,cjeli zuti,plavo bijeli i mislim daje to to...ugl.masina nema nekih problema,samo sto je sporiji od mog :mrgreen: (y)

boje za k5 bile su:crno-bijeli,plavo-bijeli,X Anniversary boja,crveno-bijeli
boje za k4:zuti,plavo-bijeli,crno narandasti
 
codZU13 said:
opaki stroj, nema šta (y)

Prodam ti ja takvog samo sta mu radi "exup" i nije ogreban tj. "prevrnut na mjestu"

7900era
 
Status
Not open for further replies.