Suzuki Katana 50 || Malaguti 50

paklenko

New member
Poz.
Zanima me jel se isplati uzimat ovaj motor, posto sam pocetnik u ovome pa mi trebaju neki strucniji savjeti
1998. godiste, ima papire, standard boja crvena, ima pilicu, nije paljen godinu-dvije i sutra ce mi ga covjek sredit i upalit
veli mi da moze povuci do 80-90km/h
i kaze da bi mi ga prodao za 2000kn

sta vi kazete na to, jel se isplati? kakva je kvaliteta motora, ako se pokvari jel lako nac djelove i sl?
 
ima ga moj susjed :mrgreen:
dakle, skuter, a ne motor :mrgreen:

simpatičan je
ali ne vjerujem da niti sa sava mc29 gumama doseže 80-90 kmh
uz dobar vjetar u leđa ako uhvati 70 kmh, dobar je

cijena je korektna, ako se izuzme da se djevojčice tog godišta već bruse :LOL:
 
A nemoj me zezat..a sta, jel se isplati onda to uzimat?
Jel se kvari brzo i ovo za djelove, jel ih toliko tesko nabavit?

Jedan mi lik doso da ce mi prodat malagutija 50, sa papirima za 500kn
treba mu promjenit instalacije i fali mu karburator

i nakon pol sata mi kaze da ce mi ga dat za 600 i da ce on stavit karburator

sta kazete na to, jel to neka mucka ili se isplati? koliko kosta promjena instalacija a koliko karburator?
 
Poz.
Zanima me jel se isplati uzimat ovaj motor, posto sam pocetnik u ovome pa mi trebaju neki strucniji savjeti
1998. godiste, ima papire, standard boja crvena, ima pilicu, nije paljen godinu-dvije i sutra ce mi ga covjek sredit i upalit
veli mi da moze povuci do 80-90km/h
i kaze da bi mi ga prodao za 2000kn

sta vi kazete na to, jel se isplati? kakva je kvaliteta motora, ako se pokvari jel lako nac djelove i sl?

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/suzuki-49-cm3-oglas-5905074
Evo nije ovaj sa oglasa ali je potpuno isti, samo je moja cijena 2000kn


--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan mi lik doso da ce mi prodat malagutija 50, sa papirima za 500kn
treba mu promjenit instalacije i fali mu karburator

i nakon pol sata mi kaze da ce mi ga dat za 600 i da ce on stavit karburator

sta kazete na to, jel to neka mucka ili se isplati? koliko kosta promjena instalacija a koliko karburator?
 
paklenko said:
A jeste od pomoci cudo

Pa čudo je da očekuješ konkretne dojmove sa tako rijetkim (i starim) skuterom.

2.000 kn nisu neki novci, ali opet - puno je za baciti ako skuter ne valja. A to u kakvom je stanju možeš samo ti znati kada ga vidiš i probaš, mada po napisanome mi ne djeluje kao neko veselje.

Kažeš i sam da si početnik, pa kao početniku bih ti ipak preporučio neki Piaggio (Piaggio, Gilera, Vespa, Aprilia) ili Minarelli (Yamaha, Malaguti) agregat umjesto tog Suzukija.

Neznam koja je mašina u tom Suzukiju, ali skuter kao takav je jako rijedak, a obzirom na godište, to uopće nije plus. Čak i da je neka od ranije navedenih mašina unutra, ako ti zatrebaju kakvi drugi dijelovi, neznam gdje ces to nabaviti i za koliko love.

80-90 km/h sumnjam da ide, jer toliko mislim da ne ide ni jedna serijska "pedesetka".

Ovaj drugi dio posta, vezan uz Malaguti za 600 kn nebih komentirao, jer si dao premalo informacija, ali u svakom slučaju, bar po ovom napisanome, ja bih dao koju stoticu preko tih 2 k kn i probao naci kakvog Stalkera ili starog NRG-a.

Druga stvar koju bih ti preporučio kao početniku je - nešto šta vozi (u voznom stanju). Tako da bih zaobišao ovog polovičnog Malagutija i opčenito takve kombinacije.

:neznam:
 
biker4life said:
Pa čudo je da očekuješ konkretne dojmove sa tako rijetkim (i starim) skuterom.

2.000 kn nisu neki novci, ali opet - puno je za baciti ako skuter ne valja. A to u kakvom je stanju možeš samo ti znati kada ga vidiš i probaš, mada po napisanome mi ne djeluje kao neko veselje.

Kažeš i sam da si početnik, pa kao početniku bih ti ipak preporučio neki Piaggio (Piaggio, Gilera, Vespa, Aprilia) ili Minarelli (Yamaha, Malaguti) agregat umjesto tog Suzukija.

Neznam koja je mašina u tom Suzukiju, ali skuter kao takav je jako rijedak, a obzirom na godište, to uopće nije plus. Čak i da je neka od ranije navedenih mašina unutra, ako ti zatrebaju kakvi drugi dijelovi, neznam gdje ces to nabaviti i za koliko love.

80-90 km/h sumnjam da ide, jer toliko mislim da ne ide ni jedna serijska "pedesetka".

Ovaj drugi dio posta, vezan uz Malaguti za 600 kn nebih komentirao, jer si dao premalo informacija, ali u svakom slučaju, bar po ovom napisanome, ja bih dao koju stoticu preko tih 2 k kn i probao naci kakvog Stalkera ili starog NRG-a.

Druga stvar koju bih ti preporučio kao početniku je - nešto šta vozi (u voznom stanju). Tako da bih zaobišao ovog polovičnog Malagutija i opčenito takve kombinacije.

:neznam:

Hvala puno na odgovoru!
Jos cu onda potrazit malo pa ako mi nesto uleti i zapne javim se za savjet
 
biker4life said:
Pa čudo je da očekuješ konkretne dojmove sa tako rijetkim (i starim) skuterom.

2.000 kn nisu neki novci, ali opet - puno je za baciti ako skuter ne valja. A to u kakvom je stanju možeš samo ti znati kada ga vidiš i probaš, mada po napisanome mi ne djeluje kao neko veselje.

Kažeš i sam da si početnik, pa kao početniku bih ti ipak preporučio neki Piaggio (Piaggio, Gilera, Vespa, Aprilia) ili Minarelli (Yamaha, Malaguti) agregat umjesto tog Suzukija.

Neznam koja je mašina u tom Suzukiju, ali skuter kao takav je jako rijedak, a obzirom na godište, to uopće nije plus. Čak i da je neka od ranije navedenih mašina unutra, ako ti zatrebaju kakvi drugi dijelovi, neznam gdje ces to nabaviti i za koliko love.

80-90 km/h sumnjam da ide, jer toliko mislim da ne ide ni jedna serijska "pedesetka".

Ovaj drugi dio posta, vezan uz Malaguti za 600 kn nebih komentirao, jer si dao premalo informacija, ali u svakom slučaju, bar po ovom napisanome, ja bih dao koju stoticu preko tih 2 k kn i probao naci kakvog Stalkera ili starog NRG-a.

Druga stvar koju bih ti preporučio kao početniku je - nešto šta vozi (u voznom stanju). Tako da bih zaobišao ovog polovičnog Malagutija i opčenito takve kombinacije.

:neznam:
Ovo ti je dobar odgovor.. a pogotovo ovaj dio da kaj ce ti nekaj ni ne vozi i ko zna jel uopce moze na tehnickom proci! Valjda kupujes motor da se vozis, ne da sarafis po njemu stalno...
 
Ok hvala puno.
A recite mi jel bi se dalo nac za 2000-2500kn neki ovak fin skuteric bilokoje marke? Ili da ni ne pokusavam sa tako niskim budzetom?

I jako me privlace ovi piaggio liberty i fly..jel to ide na ovak prosjecnog mladica od 16-17 god, ili da se radije odlucim za neki ovako malo vise sportski tipa gilera, aerox, malaguti i ostali koji su nabrojani u gornjem tvom postu? :p