Suzuki Marauder 125

sbmarko200

New member
ev ja si mislim kupiti neki motor ... i gledam ovog maraudera ... i svidja mi se na prvi pogled ... ima 4taktnu mašinu i oko 12 konja .... jednocilindraš ... pa me zanima što vi mislite o tome motoru ... i kakav bi se još motor mogao naći u toj klasi (choper, custom )

hvala
 
sbmarko200 said:
ev ja si mislim kupiti neki motor ... i gledam ovog maraudera ... i svidja mi se na prvi pogled ... ima 4taktnu mašinu i oko 12 konja .... jednocilindraš ... pa me zanima što vi mislite o tome motoru ... i kakav bi se još motor mogao naći u toj klasi (choper, custom )

hvala

Pa neznam marauder meni pari malo anoreksicno ali nace ne volim takve motore , ima ga kolega s posla al nije u 50000 km ima nikakvih problema s motorom
 
pa meni se dosta svidja iako je anoreksičan kao što ti kažeš .... a i što još ima u toj klasi ... ako izuzmemo rižojede ...
 
sbmarko200 said:
pa meni se dosta svidja iako je anoreksičan kao što ti kažeš .... a i što još ima u toj klasi ... ako izuzmemo rižojede ...

Pa u toj klasi neces nac nista bolje za taj stil motora bar po meni, al mi nisu napeti takvi motori opcenito :mrgreen: 

Lijep motor, ako ne zelis neke brzine dovoljno snage, izdrzljiv i kvalitetan.. bolje njega nego rizjeda u svakom slucaju  (y)
 
U toj klasi su i Yamaha Dragstar 125, Honda Shadow 125 i Kawasaki Eliminator 125.
Sve su to motori manjih dimenzija, gdje veličinom pomalo iskače Dragstar, a snagom Shadow.
Ako ti visina ne igra ulogu, svakako bih na tvom mjestu odabrao Shadow zbog malo više konja i zračnog hlađenja.
 
a što misliš o yamahi virago ... koliko vidim vrlo ljep motorić ...

shadow mi je dosta ružan  :( :(

a dragstar izgleda zanimljivo ...