Suzuki modeli za 2011. godinu

Author

Well-known member
Hayabusa
hayabusa1.jpg

hayabusa2.jpg


VStrom 650
strom1.jpg

strom2.jpg


DR-Z400S
drz400s1.jpg

drz400s2.jpg


Boulevard M109R / Limited Edition
boulevardm109r1.jpg

boulevardm109r2.jpg

boulevardm109r3.jpg


Boulevard S40
suzukiboulevards40.jpg

suzukiboulevards402.jpg


TU250X
suzukitu250x1.jpg

 
Razočarali su me. Na novoj Busi sam očekivao 2 grbe... :LOL:
 
kako me ova crna hayabusa vabi,nocima ne spavam :mrgreen: (y),tiha patnja
 
Boze me sakloni pa ovaj Suzuki je iz godine u godinu sve ruznij i sve sporiji motor.Katastrofa !!! :LOL: :LOL: :LOL:
 
Rekao bih da je to najava za američko tržište; DRZ400S već se nekoliko godina ne prodaje u S varijanti kod nas (i u Europi ?!), DR650 (druga slika) valjda cijelo desetljeće; Boulevard S40 u stvari je Savage LS650 ... vjerojatno to nisu svi "argumenti", al' ovak' na prvu...

Huh, kak' amerima uspješno uvaljuju starudiju, rado bih se mijenjal s njima  :mrgreen:
 
dpanijan said:
Rekao bih da je to najava za američko tržište; DRZ400S već se nekoliko godina ne prodaje u S varijanti kod nas (i u Europi ?!), DR650 (druga slika) valjda cijelo desetljeće; Boulevard S40 u stvari je Savage LS650 ... vjerojatno to nisu svi "argumenti", al' ovak' na prvu...

Huh, kak' amerima uspješno uvaljuju starudiju, rado bih se mijenjal s njima  :mrgreen:

Da. Intrudera 1400 su prodavali još nekoliko godina nakon prestanka u Evropi, i to po cijeni 6500$ za koju si mogao dobiti manjeg Sportstera. A meni Intruder kod nas za 90000 kn bio preskup  :x
 
1KM said:
Ma kakva busa, Boulevard S40 je zakon  (y)  :LOL:

Predobar motorić, ali presitan. 27 ks, potrošnja nikad iznad 4 litre, ali na usponu uz Velebit sa suvozačicom nisam morao šaltati u nižu. Dosta je omiljen vani i puno rade prerade na njemu.
 
Izgleda da će na nekom od predstojećih sajmova Suzuki predstaviti GSX-R 600 i GSX-R 750 za 2011.
A priča se i o novom GSR-u sa mašinom od 750 ccm kao konkurenciji Kawasakijevom Z-u.

http://www.motociclismo.it/suzuki-gsx-r-600-gsx-r-750-e-gsr-750-novita-attese-al-salone-intermot-di-colonia-moto-9648
 
MA-Zvone said:
Izgleda da će na nekom od predstojećih sajmova Suzuki predstaviti GSX-R 600 i GSX-R 750 za 2011.
A priča se i o novom GSR-u sa mašinom od 750 ccm kao konkurenciji Kawasakijevom Z-u.

http://www.motociclismo.it/suzuki-gsx-r-600-gsx-r-750-e-gsr-750-novita-attese-al-salone-intermot-di-colonia-moto-9648

Zvone, Zvone  :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,191282.0.html
 
MA-Zvone said:
A ebiga bio si brži za cilu minutu  :mrgreen:

Ali nisam htio u ovoj temi, jer kako netko več reče, ovo su USA modeli i vjerovatno kao ovakvi uopće neće imati vezu sa našim tržištem, ni boje, nazivi.
 
Ja sa spremam ubosti GSX 1250 FA ali ne spominju ništa o bojama ili modifikacijama za 2011.
U svakom slučaju ova spika preko Mađarije mi je totalno čudna.
Budem još malo pričekao pa bum videl.
 
Hoce biti novog Bandita ili su zato pustili model GSX-F????
Makar mi je i taj motor lijep samo mi se ne svidja onaj bojler od auspuha.
Da ga imam odmah bi na njega isao Akrap ili Leo Vince  (y)